Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

fishmens

Members
 • Content count

  1 535
 • Joined

 • Last visited

About fishmens

 • Birthday 2005.07.20.

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.e36.lv
 • Telefona numurs
  26530708

Profile Information

 • Braucu ar
  5er

Recent Profile Visitors

3 734 profile views
 1. Izskatās, ka Tev nevar nosūtīt PM, saka, ka nepieņem jaunas ziņas...

 2. Mēs ar lejam ķip lukoil, 3.0d jau 5gadus barojas tikai uz to, bet atkal 2vi frukti ielēja 2.0d e46 un motoriem [censored]. tāpēc jau braucot skatīties piem facelift 2.0d e46 cits iet labāk, cits sliktāk, jo motori dažiem jau mainīti un ielikti vecie 2.0d Kroč 2.0d bmw gavno!
 3. Vajag divus auto, ikdienas un brīvdienas. Ikdienā var pabraukt arī ar 2.0d, bet nu nesaskatu jēgu no viņa. viņam patēriņš 6.3l/100km, un 3.0d e39 7,4l/100km. Abi manuāļi, bet tākā 2.0d nevar liet lēto dīzeli pa euro litrā, tad tomēr es izvēlos braukt ar 3.0d
 4. Es jau iepriekš biju pircis to pašu stūri, bet sanāca pārdot auto kopā ar stūri. Biju šokā cik laba kvalitāte tai stūrei, nelocās, nedilst tik traki, tāpēc jaunajai arī tieši tādu pašu nopirku.
 5. Gribi auto, ar kuru gadā var braukt 30dienas un pārējās 335dienas pavadīt garažā + vēl vajag naudu diezgan, tad pērc 200sx. Protams, ir izņēmumi(sēņotāji un taupītāji) Bet nu viens ļoti liels pluss 200sx, orģinālais ručņiks ir max labs, hidro pat nevajag. Nav gan. Ps. paldies par atlaidīti stūrei.
 6. Pats tam tici ko saki? Es tev varu parādīt kā jaunajam runneram un nrg var uztaisīt pa nullēm spidiku 2min. Plus vēl vecais purns. ā un vēl ar visu 220km nobraukumu noklemē. kātad :D Ak jā, pa 220km vēl ir nokurināta pakaļējā miza un tā arī mainīta.
 7. Vakarpusē uz arēnu piebraukšu, bet noteikti, ka ne ar mopēdu, jo esmu nepajokam apaukstējies.
 8. Ābele 2 jopt. ;d
 9. Kāpēc, lai kkas mainītos, vecuma grupa tak vienmēr būs tā pati. Mūsdienās, vards stunters jau attiecās uz prosta ratā rāvējiem?
 10. vaine Jup rubrika ar laba. Bet atcerēsimies to, ka šiet tomēr 14>... gadi.
 11. [censored] pirkt ķīnas hujņu, ja var uzviltot jaunu, es ar meklētu kur uztaisīt.
 12. Tur autoskolā ir uz ieberzienu daudz jautājumu. Es pats personīgi ar 2x noliku, jo pirmajā izkrita kkādi appisien jautājumi. Csdd gan mierīgi visu. Pats gāju vanagā, bet nu stulbi tas, ka vēl ir braukšanas eksāmens beigās vēl autoskolas Runā ka autoprieks esot labs. 30jautājumi eksāmenā.
 13. Nene, jautājums kā tāds. Ja vajag, varu ieteikt labu instruktoru. Visu var sarunāt ar viņu. Atvainojos A ierobežotā Man bija no rītiem katru dienu 2ned no vietas, es vienu nedēļu nosēdēju, pēctam jau sāku nenākt.