Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Jamaika

Members
 • Content count

  98
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Jamaika last won the day on Jūnijs 14 2018

Jamaika had the most liked content!

4 Followers

Profile Information

 • Pilsēta:
  Rīga
 • Braucu ar
  ZIP SP

Contact Methods

 • Telefona numurs
  29385900

Recent Profile Visitors

1 382 profile views
 1. Sveiciens visiem skūteristiem! Daudzi no jums interesējas kad būs summer starts, nu tātad tas mirklis ir sagaidīts. Šogad par šo pasākumu parūpēsimies Es, Apustulis, Ūdris, Rajviz. Pasākums saplānots ir tiešām grandiozs, tāpēc mēs ceram uz jūsu ierašanos un atbalstu. Kad notiek? 30.06. Plāns ir sekojošs: Plkst. 11.00 sākums Visi tiekamies uz TC Riga Plaza Jumta, kur kopīgi līdz plkst. 12.00 sagaidām visus braucējus. Tālāk seko brauciens uz Rumbulas lidlauku, pa ceļam iebrauksim CirkleK visi uzpildīties. Plkst. 13.00 Ierodamies Rumbulā, kur seko dažādas aktivitātes un konkursi priekš visiem. Plānotais laiks līdz Plkst. 16 nodosimies aktivitātem. Tālāk visi kopīgi brauksim paēst uz centru. Plānots ir, ka visi atstājam mopēdus pie laimas pulksteņa un tad nu ejam ēst kur nu kurais vēlas. Laiks ēšanai ir dots no 17.00-18.30 Plkst. 18.45 Izbraucam uz CaboCafe Mežaparkā Plkst. 19.10 Ierodamies tur, līdz 21.00 visi droši atpūšās, izbauda dabu Night Ride: Sākam pulcēties 21.00 CaboCafe. Izbraucam 22.00 un kā parasti nightride plāns ir spontāns. Par video šogad parūpēsies neviens cits kā Rajviz. Pasākuma dalības maksa ir 3Eur no motorollera. Paldies, un tad jau tiekamies!
 2. Jamaika

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Nevienam nevajag?
 3. Jamaika

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pārdodu: LC Stage6 Streetrace, vīlēts, labā stāvoklī. nāk līdzi jauns virzulis ar gredzeniem, kā arī mhr seperators. Cena - 80Eur Stage6 Torque Control MK2 sajūgu kopā ar S6 Wingbellu, abi kā jauni. Cena - 85Eur Cenas argumentējamā kārtībā runājamas.
 4. Jamaika

  Pērk/Pārdod universālās detaļas

  Pārdodu MF 28mm PWK karburatoru ar čoku. Labā stāvoklī. 30€
 5. Jamaika

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Nopirkšu hyper1,5 īsos karterus, vai mainu pret ideāliem hyper2 īsajiem lc karteriem!
 6. Jamaika

  SP Summer Start 17

  Sveiciens visiem atkal! Atvainojos par novēlotajām ziņām, bet laikapstākļu un paaugstinātas bīstamības dēļ šis pasākums tiek daļēji pārcelts uz nākamo, vai aiznākamo nedēļu. Datums vēl tiks precizēts. Kapēc daļēji pārcelts? Ja rītdien,30.06 laikapstākļi dienas otrajā pusē mainīsies uz labu, tad pasākums notiks, tikai ar nedaudz citu konceptu! Par to tiks paziņots rīt.
 7. Sveiciens visiem skūteristiem! Daudzi no jums interesējas kad būs summer starts, nu tātad tas mirklis ir sagaidīts. Šogad par šo pasākumu parūpēsimies Es, Xero, Raivish. Ieplānots ir daudz kas, atkarīgs kāda būs jūsu reakcija un dalībnieku daudzums, no tā izvērtēsim kādu pasākumu jums pasniegt! Kad notiek? 30.06, visi būs atkopušies pēc jāņiem un būs spējīgi stūrēt. Plāns ir sekojošs: Plkst. 12.00 sākums Visi tiekamies Andrejsalā pie Spirits&Wine, tur līdz 12.30 sagaidam visus braucējus un dodamies tālāk. Pēc Andrejsalas iebraucam kopīgi uzpildīties. Tālāk seko brauciens uz Zaķusalu, kur notiks dažādi konkursi. Pēc tam braucam uz Kempingu vietu aiz RTU, kur sekos citas aktivitātes. Plānotais laiks līdz Plkst. 17 nodosimies aktivitātem. Tālāk brauksim paēst, nē nebūs Mols kurā nevar īsti paēst. Brauksim vai nu uz TC Rīga Plaza, vai Fontaine Delisnack Valdemāra pasāžā. Pēc ēšanas tiek dots brīvais laiks līdz Night Ride, tiem kuri ir atbraukuši no tālākām pilsētām, vai nevēlas braukt mājas tiek piedāvāta alternatīva nodarbe. Brauciens uz Mangaļsalu, pie mola, tur arī ir bunkuri pa kuriem var paložņāt + Mangaļsalas mols. Būsim tur līdz 21.00 un tad jau kopīgi brauksim uz Night Ride sākumu. Night Ride: Sākam vākties 21.30 Cabo Cafe, mežparkā. Izbraucam 22.00 un kā parasti nightride plāns ir spontāns. P.S Pasākums ir bezmaksas, par to nav jāuztraucas, kā arī pasākums tiks filmēts un vēlāk varēs redzēt tā video atskatu! P.P.S Maršuti un pieturvietas notikuma dienā var nedaudz mainīties atkarībā no apmeklētāju daudzuma. Paldies, un tad jau tiekamies!
 8. Jamaika

  ZIP SP1 Ratāallday by Jamaika

  Vispār jau nē, man šis jau ir otrais SP1 zips, pirmais bija gonkām un šobrīd liela daļa detaļu dzīvo uz viena cita zipa! Paldies!
 9. Tātad beidzot esmu izdomājis ielikt arī šeit savu topicu, rakstāmais ir daudz, bildes arī, so stay tuned. Links uz bildēm, netieku gudrs kā pa vienai ielikt https://failiem.lv/u/8dvbq4j7 Viss sākās ar to, ka ieguvu diezgan izkomplektētu stock zipu, daudz kas trūka, un bija mērķis salikt kko ejošu. Setups sākumā bija: Vīlēts stock cilindrs 17.5 karbis malossi overrange malossi e13 filtrs stock izpūtējs Nobraukāju ar tādu visu 16 gada vasaru, līdz vienā augusta dienā sanāca avārija, nekas briesmīgs, salocija dakšu, priekšā plaisā un dubļāram gabals trūkst. Līdz ar to zips tika nomests novārtā, līdz šodienai. Kas mainijies? Iegādājos izpūtēju, karbi un esmu pārējo detaļu meklējumos, lai varētu atkal visu vasaru nobraukāt ratā! Nekas īpašs, pro replica un 21mm karbis, bet nu pagaidām pietiks.
 10. Jamaika

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pārdodu: mazlietotu/vīllētu piaggio stock LC cilindru, līdzi nāk jauns virzulis, jauns team2 seperators - 40eur, runājama gilera runner stock izpūtēju - 10eur Pērku: Dr evo, vai streetrace LC, piedāvāt jebkādā stāvoklī Pilnvaigu kloķeni, izskatīšu visus piedāvājumus Sajūgu vēlams S6 MK2, bet var piedāvāt arī citus
 11. Jamaika

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Tātad ir vajadzīgs: Karbis 17.5mm Filtrs jebkāds Stock lc galva Wingbella uzgrieznis Rata uzgrieznis Karteru ass Ūdenssūknis LC Aizdedzes vāks Kurbuļa ievilcējzobrats Kurbuļa kloķenes zobrats Aizdedzes puses salņika bloķētājs
 12. Jamaika

  Rīga

  Karoče, visi kuri grib braukāt, tiekās pie arēnas rīga no 19.00-19.30. Ja kas zvanat 28952401
 13. Jamaika

  Spams

  Yo! Ja tu brauksi, vai nebrauksi uz summer startu aizpildi šo te! http://visidati.lv/aptauja/1196245906/
 14. Jamaika

  SUMMERSTART 2016

  Sveiciens visiem! Tā kā pasākums nav vairs aiz kalniem, mēs arī nesēžam rokas klēpī salikuši! Lai mēs pilnvērtīgi varētu nodrošināt visiem ēdienu vajadzētu noskaidrot cik tad jūs būsiet, tāpēc pievienoju aptauju ko tev aizpildīt! http://visidati.lv/aptauja/1196245906/
×