Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

TruseiC

Moderators
 • Content count

  3,367
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Everything posted by TruseiC

 1. TruseiC

  Jautājumu topiks

  Meklē
 2. TruseiC

  Jautājumu topiks

  Dīze par mazu, vai svece pie augstākiem apgriezieniem atsaka. Varbūt ģeneratora vaina. Kā jau mineja, vajadzēs regulēt - transmisiju un degmaisijumu. Un tieši pēc ka vadoties esi tik parliecinošs, ka nevajadzēs kloķeni mainīt? vai vismaz gultņus.... Ja cilvēks ar pieredzi, tad viņam itka to vajadzētu zināt, bet varbūt ir atstāta pārak maza pielaide (laikam pareizais vards) cilindram/virzulim Vienkaršak sakot - cilindram un virzulim/gredzeniem uzsilstot, tie izplešasas un sāk ķilet un parauj saucamo karstumklemmi.
 3. TruseiC

  Jautājumu topiks

  Ja tiesam iet daudz labak, saktu ar +10, tobis 105 Kas tiesi tika virpots? pagaidam velk uz to, ka tev tur kkads gaters sataisits un tagad japisas Pec ass garuma, resnuma, atdures vietas uz tilta, tad vel visa pajebucija ar to, vai tev deres rats, ja deres rats, tad vai deres bremzu suports. Loti reti, ka var ielikt daksu no cita mopeda bez kkada gatera.
 4. TruseiC

  Jautājumu topiks

  Nekas nav japieliek. Ja trose par isu, tad nogriez apvalku, protams, ja kopejais garums atlauj. Ja apvalks par garu, tad nogriez trosi, atkal gan tikai tada gadijuma, ja kopejais garums atlauj. Krievu sveci ieskruve miskaste. Un ludzu nesalidzni sveces materialu/tipu ar sveces razotaju. Bezsakars.... Mani varbut te lamas, bet neatkarigi no setupa lieku NGK BR8ES, tikai atstarpi pamainu. Ja Sakotneji iztiri vietu, uz kuri pusi naks ara gultni, aluminiju uzkarse, velams ar liesmu, jo ar fenu sildot uzkarsis ari gultnis, par cik karstums nav tik fokusets viena vieta, tad uzliekot uz gultna atbilstosa izmera mucinu sit ara. Tikai aluminiju neparkarse un ar amuru neparcenties, pasam gan nav sanacis, bet nesaubos, ka to ausi var nolauzt. Ja nolietota, tad ieteicams. Var ari tikai pielagot garumu un lietot to pasu
 5. TruseiC

  Problēma ar izpūtēju .

  Pievelc klusinātāju. Zinu ka s6 pro replicai, vismaz manai, ir tāda pati problēma, ik pa laikam vēlreiz jāpievelk, jo kautkas pastiepjas.
 6. TruseiC

  Jautājumu topiks

  Iespējams mani nepareizi saprati. nerunāju par šķīvju celiņiem, bet gan gultņiem, starp šķīvi un reduktora asi. Manā prātā citu ideju nenāk, no kurienes tas troksnis var nākt, ja jau reduktors ir pārčekots.
 7. TruseiC

  Jautājumu topiks

  Minējums, bet varbūt šis ir tas retais gadijums, kad sajūga škīvī gultņi ir izbeigušies...? Siksna iespējams sāk slīdēt un izdot šo skaņu...
 8. TruseiC

  Aerox tā kā aizrijās.

  Es sāktu ar sveces maiņu un karburatora tīrīšanu.
 9. TruseiC

  Jautājumu topiks

  Jo tie ir 2 pilnīgi dažādi motori... Hyper*
 10. TruseiC

  Ķiveres

  Lai jau... zin kā, dabīgā atlase....
 11. TruseiC

  Jautājumu topiks

  Diagnoze tika ''noteikta'' ja tas būtu Wonjans. Tavā gadijumā, varbūt eļļas sūknis kko murgo, vai vienkārši par daudz eļļu degvielai lej, nekas cits tā pēkšņi nenotiek.
 12. TruseiC

  Jautājumu topiks

  Tavs Wonjans sācis rīt eļļu, vainu kautkas ar virzuli/gredzeniem vai vārstu blīvslēgi beigti
 13. TruseiC

  Aizdedze

  var
 14. TruseiC

  Aizdedze

  Nē, cilindrs arī nav jāliek cits obligāti.
 15. TruseiC

  Spams

  Kapēc uz Alūksni? Tur jau manliekas pagājušonedēļ sniegs uzsniga
 16. TruseiC

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Vajag vecā tipa magnētu, piedāvājumus PM vai Whatsapp
 17. TruseiC

  Jautājumu topiks

  standarta vītne, garā
 18. TruseiC

  Ar ko līmēt bāku?

  Pirms tu vispār sāc kautko darīt, nedod dievs vēl metināt, iztukšo bāku, un atstāj visus galus vaļā lai izgaro. Augstāk minētais 2. variants ir ļoti labs, ja šķiet pārāk ķēpīgi var mēģināt šķidro metālu. Jebkurā gadijumā, pirms kautko dari, darba virsmu kārtīgi notīri un attauko!
 19. TruseiC

  Aerox ņiķojās

  Tev tas setups kautkāds caur dirsu, Streetrace ar C20 jau ir overkill, un tad tu to visu gribi sabarot ar 17.5 karbi... cmon bruh... Un ja motors svaigi salikts, tad tur drošvien prasās pēc regulācijas.
 20. TruseiC

  SR50R

  Galīgi salīgojies, ja reiz tāda izvēle...
 21. TruseiC

  Jautājumu topiks

  Nosaka pēc virsmas, jo līdzenāka, jo labāk. Ja jau ir tāda nelīdzena virsma, tad maina. Parasti jau gan šeit maina, jo tūnē un liek sportiskākus variantus. izskatās, ka tas viss ir būvēts no rokas uz Yamaha aerox bāzes.
 22. TruseiC

  SR50R

  Kas pierunāja uz mehānisko sūkni un kapēc?
 23. TruseiC

  sr50

  Pabeigt slīpēt gan manliekas, vajadzētu ar kautko smalkāku kā p1000, lai būtu max shiny finish
 24. TruseiC

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Stage6 Subfreims - 30e V3force - 15e Pravodka no Booster NG - 10e
 25. TruseiC

  sr50

  Disku pulēšana prasa ļoti daudz darba un pacietības, veiksmi!
×