Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

TruseiC

Moderators
 • Content count

  3,367
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

TruseiC last won the day on October 17 2015

TruseiC had the most liked content!

4 Followers

About TruseiC

 • Birthday 10/02/1996

Contact Methods

 • Skype
  artrs8
 • Telefona numurs
  22055268

Profile Information

 • Pilsēta:
  Dunte-Rīga
 • Braucu ar
  Aprilia Rally

Recent Profile Visitors

8,166 profile views
 1. TruseiC

  Jautājumu topiks

  Meklē
 2. TruseiC

  Jautājumu topiks

  Dīze par mazu, vai svece pie augstākiem apgriezieniem atsaka. Varbūt ģeneratora vaina. Kā jau mineja, vajadzēs regulēt - transmisiju un degmaisijumu. Un tieši pēc ka vadoties esi tik parliecinošs, ka nevajadzēs kloķeni mainīt? vai vismaz gultņus.... Ja cilvēks ar pieredzi, tad viņam itka to vajadzētu zināt, bet varbūt ir atstāta pārak maza pielaide (laikam pareizais vards) cilindram/virzulim Vienkaršak sakot - cilindram un virzulim/gredzeniem uzsilstot, tie izplešasas un sāk ķilet un parauj saucamo karstumklemmi.
 3. TruseiC

  Jautājumu topiks

  Ja tiesam iet daudz labak, saktu ar +10, tobis 105 Kas tiesi tika virpots? pagaidam velk uz to, ka tev tur kkads gaters sataisits un tagad japisas Pec ass garuma, resnuma, atdures vietas uz tilta, tad vel visa pajebucija ar to, vai tev deres rats, ja deres rats, tad vai deres bremzu suports. Loti reti, ka var ielikt daksu no cita mopeda bez kkada gatera.
 4. TruseiC

  Jautājumu topiks

  Nekas nav japieliek. Ja trose par isu, tad nogriez apvalku, protams, ja kopejais garums atlauj. Ja apvalks par garu, tad nogriez trosi, atkal gan tikai tada gadijuma, ja kopejais garums atlauj. Krievu sveci ieskruve miskaste. Un ludzu nesalidzni sveces materialu/tipu ar sveces razotaju. Bezsakars.... Mani varbut te lamas, bet neatkarigi no setupa lieku NGK BR8ES, tikai atstarpi pamainu. Ja Sakotneji iztiri vietu, uz kuri pusi naks ara gultni, aluminiju uzkarse, velams ar liesmu, jo ar fenu sildot uzkarsis ari gultnis, par cik karstums nav tik fokusets viena vieta, tad uzliekot uz gultna atbilstosa izmera mucinu sit ara. Tikai aluminiju neparkarse un ar amuru neparcenties, pasam gan nav sanacis, bet nesaubos, ka to ausi var nolauzt. Ja nolietota, tad ieteicams. Var ari tikai pielagot garumu un lietot to pasu
 5. TruseiC

  Problēma ar izpūtēju .

  Pievelc klusinātāju. Zinu ka s6 pro replicai, vismaz manai, ir tāda pati problēma, ik pa laikam vēlreiz jāpievelk, jo kautkas pastiepjas.
 6. TruseiC

  Jautājumu topiks

  Iespējams mani nepareizi saprati. nerunāju par šķīvju celiņiem, bet gan gultņiem, starp šķīvi un reduktora asi. Manā prātā citu ideju nenāk, no kurienes tas troksnis var nākt, ja jau reduktors ir pārčekots.
 7. TruseiC

  Jautājumu topiks

  Minējums, bet varbūt šis ir tas retais gadijums, kad sajūga škīvī gultņi ir izbeigušies...? Siksna iespējams sāk slīdēt un izdot šo skaņu...
 8. TruseiC

  Aerox tā kā aizrijās.

  Es sāktu ar sveces maiņu un karburatora tīrīšanu.
 9. TruseiC

  Jautājumu topiks

  Jo tie ir 2 pilnīgi dažādi motori... Hyper*
 10. TruseiC

  Ķiveres

  Lai jau... zin kā, dabīgā atlase....
 11. TruseiC

  Jautājumu topiks

  Diagnoze tika ''noteikta'' ja tas būtu Wonjans. Tavā gadijumā, varbūt eļļas sūknis kko murgo, vai vienkārši par daudz eļļu degvielai lej, nekas cits tā pēkšņi nenotiek.
 12. TruseiC

  Jautājumu topiks

  Tavs Wonjans sācis rīt eļļu, vainu kautkas ar virzuli/gredzeniem vai vārstu blīvslēgi beigti
 13. TruseiC

  Aizdedze

  var
 14. TruseiC

  Aizdedze

  Nē, cilindrs arī nav jāliek cits obligāti.
 15. TruseiC

  Spams

  Kapēc uz Alūksni? Tur jau manliekas pagājušonedēļ sniegs uzsniga
×