Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

gvidolp

Members
 • Content count

  191
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

Profile Information

 • Pilsēta:
  Sigulda
 • Braucu ar
  ZIP

Contact Methods

 • Telefona numurs
  27845935

Recent Profile Visitors

1,473 profile views
 1. gvidolp

  Gvicaara Missile Zip.

  Missile zips tika pārdots uz ķengaragu, un tika nozagts. tākā turat acis vaļā.
 2. gvidolp

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Perku ac 70cc cilindra komplektu zipam. Un zx trubu.
 3. perku zipa rami ar dokiem. ar parrakstisanu.
 4. gvidolp

  Gvicaara Missile Zip.

  Pārtraukšu šo karsto dialogu ar updeitu. Kas ko kaa, missile zips jau labu laiku ir ejošs. Nācās čakarēties ar regulāciju kādas 3 dienas, jo protams viens bija izravējis starpsienu gaisa filtra kastē, līdz ar to zips vislaik rijās ciet, šaudijās un vislaik prasija lai aizskrūvē gaisa padevi ciet. Tagad plus minus viss safe. Šad tad uzburbuļo startā, bet cēliens ir zolīds. Gaismu laikam nebūs, jo nevienā vadā nav elektrība, brīnos ka vispār dzirkstele ir. Priekšējam ratam aprāvās abās pusēs vītne, tāpēc tika uzgriezts uz M10, kā arī rats dabuja nelielu triecienu un laiž gaisu kkur garām. Tas laikam pagaidām viss. P.S priekšējie pavaroti ir max dope. Ā un jā, aizmirsu piebilst. Paldies par detaļām user: sing up Bija dikti daudz slikto atsauksmju par viņu, vienu brīdi jau likās ka uzmetis bet ne, viss max safe + vel ekstra gopro uzlīmes atsūtija.
 5. Varbūt kāds var piedāvāt Yamaha Aerox Naked 2k13 plastmasas?
 6. gvidolp

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pērku 2vietīgo beņķi zipakam. Un aizmugurējo lampu pilnigu visu no a lidz z
 7. gvidolp

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Steidzami vajag siksnu īsajiem hp2 karteriem un kurbuļa pusmēnesi vēlams ar saļņiku. Varu tikties pie origo. 27845935
 8. gvidolp

  Gvicaara Missile Zip.

  Vakar atkal šis tas tika izdarīts. Salikta dzese, pievienota bremžu trose, gāze, ielikts degvielas filtrs un citi sīkumi. Jau liekot dzeses plastiku ap cilindru jutu ka kkas nav īsti šīzā. Izrādās ka viena špilka bija norauta. Labi ka dažas stāv rezervē. Tad nu ķēros pie sišanas dūmā. Zips kko klepoja, šāva dzirksteles un darija vel visādus brīnumus. Nopratu ka šim bik pa šerpu. Labi ka bij arī kāda dīze ko ielikt. Ieliku #62 dīzi, situ dūmā, zips aiziet raznosā. Domāju kas pa desām, beigās sāku pētīt ka gaisa skrūve čota pa daudz ārā izskrūvēta. Piegriezu biš skābekli zipaks jau tīri smuki bubina, pat normāli var iebērt.P.s karbis 17.5. Vēljoprojām lasu transmisiju lēnā garā. Drīzumā jauni updeiti.
 9. gvidolp

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pērku: kurbuli un pusmēnesi. Ārējo variatora šķīvi ar ventilatoru un gudri sakot variatora šķīvja fiksācijas elementu. šlicēm jābut vietā. DABŪTS.
 10. gvidolp

  Gvicaara Missile Zip.

  Tā varētu būt.
 11. gvidolp

  Gvicaara Missile Zip.

  Ko lai sak, vakar tika daudz kas izdarīts, iecelts motors salikti vadi, dabuju urbt karterī caurumu lai var aizdedzes vadus normāli aizvilkt, jo kur bija jābūt caurumam tur viņš nebija, nav ne jausmas kas tā par mazo karteru pusi. Vel bij stragls ar cilindru, negāja līdz galam iekšā karterī, pret kko atdūrās. Izrādās tam cilim tāda kā kante bija, nu grūti pastāstīt, ilgi nedomājos virpā iekšā un tā kante ir pagātne, biš gadijās ķibele un grieznītis izdomāja salūzt un cilis arī aizgāja pastaigā, labi ka nebija daudz apgriezieni, rezultātā dažas švīkas, bet tas gredzeniem netraucē. Amītim gumijas bija kkur nosvīdušas, līdz ar to nācās tās aizvietot ar mazlietotiem saļņikiem. Ā jā vel cilim tika izvīlēta izplūde. Neskatoties uz to ka labās puses saļņiks jau ar vienu kāju ir ārā, zips pat dienas beigās pieleca bez problēmām. Līdz braukšanai vel daži sīkumi, jāsalasa kurbuļa mehānisms līdz galam, un jāsameklē dzesētājšķīvis. Aizmirsu piebilst ka šis ir mans 4 vai 5 zips, bet vienīgais, kam ir nopietni korozijas bojājumi. Nu ko drīzumā gaidam nākamo UP. Vienu bildīti lai nav tukšs topiks:
 12. ee, tātad ir atnācis pavasaris, un tikai tagad es atcerējos, ka es tak nopirku zipu pagāšvasar. Krc long story short, zips tika iegādāts par veseliem 30 rubļiem. Zipam nav doķi, bet mani tas neuztrauc, jo pa asfaltu zips brauks ļoti maz. Ja vajadzēs, tad nopirks tos ar. Tad nu saku lasīt visu kopā, sāku saprast ka man nav karteri. Iegādājos karterus ar reduktoru, un kkādu pilnvaigu kloķi iekšā, kuram klanis šūpojas kā rudens lapas kokā. aa nu jā biju spiests vel iegādāties visu aizmugurējo bremžu kitu, aizmugurējo ratu, šķīvjus ar sajūgu, variatoru, un vēl šo to kurbulim. Par to visu liels paldies @Dzapuks, viss nais vienīgi šamējais steigā aizmirsa somā iemest dzesētāj šķīvi, kas nozīmē, ka kādu mīļu dienu atkal būs jābrauc uz rīgu. Pagaidām zipam trūkst: dzesētāj šķīvis, kurbulis, kurbuļa mehanisms. Viss pārējais itkā ir. šeit bilde no mana kartupeļa. Nu tad jau gaidam updeitus.
 13. gvidolp

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Mekleju HP2 isos karterus!!
 14. gvidolp

  Iet uz priekšu

  Vainu gāzes trose, vainu gaisu sūc kaut kur.
×