Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

chupikss

Members
 • Content count

  166
 • Joined

 • Last visited

About chupikss

 • Birthday 1995.09.19.

Profile Information

 • Pilsēta:
  Aizkraukle
 • Braucu ar
  Malaguti f15,Derbi Senda.

Recent Profile Visitors

906 profile views
 1. chupikss

  Derbi Senda DRD50 '09

  Spidometru pats pirki vai jau nāca līdzi ?
 2. chupikss

  Kādu labāk ņemt?

  Pa 850euro es arī labprāt paņemtu moci kurš ir ātrs un nelūzt.. Paņēmu par 1250euro Derbi sendu un problēmas sāka nākt gaismā viena pēc otras.. Takā jācer ka veiksies, bet pa 850euro šaubos ka dabūsi koptu un saudzētu kas nelūzīs..
 3. chupikss

  Policija

  Interesantākais jau tas, ka es pats izsaucu policiju, jo man priekšā ceļu nogrieza pretīmbraucošs opis, nācās izvairoties braukt uz lielas apmalas uz trotuāra. Opis aizbēga prom un tādēļ arī nolēmu saukt policiju. Pēc vairāk kā 30min gaidīšanas šie ieradās un pirmais ko jautāja cik liels motors, lai gan pēc izmēriem vizuāli 80cc no 49cc neatšķīrās, sāka man braukt virsū kad tur kaut kāds zvērs ir iekšā..
 4. chupikss

  Policija

  Sveiki, varbūt kāds ir saskāries ar šādu gadījumu, vai arī būs zinošāks. Rīt man ir jāierodas ceļu policijā ar savu derbi senda, dokumentos ir 49cc bet virsū stāv 80cc. Nav uz cilindra nekādu pazīmju ka tas būtu 80cc. Bet ko man var piešūt policija ja man ir pārbūvēts motors un ja uz stenda viņš ies kādi 120km/h? Un vēl man nav spidometra..
 5. chupikss

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Pērku variatora vāku ar visu kurbuļa mehānismu, vai arī kurbuļa mehānismu bez variatora vāka priekš minarelli motora kopijas, jeb smc sbf motorollerim. Labāk būtu ja sazinātos ar mani caur telefonu - 28249761 rakstat, zvanat, kaut caur whatsapp.
 6. chupikss

  Palīdzīet atrast useru/cilvēku...

  Nepieciešma informacija par vecajā forumā reģistrētu lietotāju "podins". Telefona numurs, vārds, uzvārds, jebkāda informācija. Šis bija viņa profils. http://z12.invisionfree.com/scooters/index.php?s=a877b863b0b051cec590021a176d29ba&showuser=2943
 7. chupikss

  Izvēle starp mototransportu .

  Malaguti f15 par mazu gan nevar nosaukt, bet nu tev malaguti skaitas tikai f12..
 8. chupikss

  Jautājumu topiks

  Sveiki, man būtu nepieciešams jūsu ieteikums kur lētāk, labāk pirkt cilindra komplektu, kur izdevīgāk, jo cenas katrā vietā pat ļoti mēdz atšķirties. Vajag priekš minarelli lc 50cc. Lētākie varianti ko atradu ir šie - http://www.scooters.lv/cilindry/cilindra-komplekts-rms-50cc-standarts-minarelli-lc http://[censored].lv/product_info.php/cilindrs-50cc-minarelli-p-390 Un kur var pasūtīt/nopirkt motora blīvslēgu komplektu ?
 9. chupikss

  Malagutijs By kalninjs

  Ja kloķenei ir ātrgaitas gultņi, tad nevajadzētu būt probēlām, galvenais lai tie gultņi iztur slodzi, ātrgaitas ja nemaldos bija c4.
 10. chupikss

  Malaguti F15 by Dexters

  Vienmēr prieks redzēt vēl citus f15, izskatās gan pēc smc motora, bet būtībā viss tas pats vien ir, kā minarelli.
 11. chupikss

  Malagutijs By kalninjs

  Liekot virsū cilindru, virzuli, var arī gadīties kad gredzens saplīst, pārbaudi.
 12. Baltās tiesības manuprāt nav uzskatāms par tiesībām, tā ir pagaidu mācību atļauja, tāpēc domāju, ka šajā gadījumā nevar izsprukt cauri ar neatbilstošu kategoriju, tāpēc sods būs neatkarīgs no tā, vai tev ir baltās tiesības. Un ja tevi noķer ar baltajām, tad kursi esot jāiet no jauna, cik esmu dzirdējis, tāpēc netaisi problēmas, ja nav tiesību, tad nebrauc!
 13. chupikss

  Malagutijs By kalninjs

  Pa taisno cilindrā mēģināji špricēt benzīnu ?
 14. chupikss

  Malagutijs By kalninjs

  Ja tu tomēr paskatītos uz bildi, tad tu saprastu ka izpūtējs ir uz zemes, nav piestiprināts rollerim, bet tas jau tikai tā..
 15. chupikss

  Malagutijs By kalninjs

  Prieks redzēt citus f15, manējais ar TT trubu, 50cc sēdinātu, vīlētu cilindru gāja ap 90km\h. Saved gan vizuālo, gan tehnisko labā kārtībā, lai ir f15 kam pasekot.
×