Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Lachesis

Members
 • Content count

  11
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

2,554 profile views
 1. Lachesis

  Turbo

  Bet man ir viens jautājums. Kāda jēga no tās ''turbīnas'', ja lielāko daļu degmaisījuma vienkārši izpūtīs ārā pa izplūdes lūku.
 2. Lachesis

  Booster

  Labāk jau būtu ar dr, bet, protams, atkarīgs no tava budžeta, un dr arī var pavīlēt, ja vēlās
 3. Lachesis

  Geņas aerox

  Izskatās daudzsološi, man patīk, un lai veicas turpmākajos darbos
 4. Lachesis

  Yamaha neos by wildinjs

  Nu man jau patīk projektiņš, krāsu esi izvēlējies tiešām labu, un setups arī tīri tā neko būs salacījies. Gratzz
 5. Lachesis

  Hor kloķene vert blokos.

  Pilnīgi nekas nav jāpārveido, kloķenes ir vienādas Ja nemaldos!
 6. Lachesis

  Pārdod rolleri

  UP
 7. Lachesis

  Motora tirišanas līdzeklis

  Es nesaprotu vienu, na***, tev vajag pirkt tos saucamos motoru tīrāmos, dari kā Armands teica, ņem benzīnu/otiņu vai kaut savu veco zobubirsti Vairāk pa 1l tev toč nevajadzēs un tas litrs pat nemaksā 1Ls, a cik tie tīrāmie izmaksā? Lab viss, dari kā zini
 8. Lachesis

  Motora tirišanas līdzeklis

  Nu, manuprāt, nav jēga pirkt kaut kādus aerosolus, bet nu vari meklēt, ja labi grib visur var tikt klāt, ņem tik kaut kādus skrūvgriežņus kaut pakasi tos stūrīšu, pārējās vietās jau ta tiksi, galvenais ir domāt ar galvu! bet nu dari kā zini!
 9. Lachesis

  Motora tirišanas līdzeklis

  Nu tad tādā gadījumā parastākā drāšu birste, un kaut kādi štrumi
 10. Lachesis

  Motora tirišanas līdzeklis

  Gojas pasta un filca ripa
 11. Lachesis

  Pārdod rolleri

  Lai Tavs iesūtītais sludinājums netiktu izdzēsts, Tev jāievēro šādi noteikumi: *precīzi jāapraksta maināmā/pārdodamā lieta (izlaiduma gads, motora tips, kubatūra, tehniskais stāvoklis utt.); *Rolleru mainīšanas/pārdošanas sludinājumā obligāti jāpievieno bildes, vēlams arī detaļu sludinājumos; *ja pārdodamai/maināmajai precei ir defekti, tie obligāti jāuzskaita sludinājumā;obligāti jānorāda cena; *vēlams pievienot kontaktinformāciju - telefona numuru; *aizliegta komerciāla rakstura sludinājumu iesūtīšana, ja tā nav saskaņota ar foruma administratoru. Sludinājumu drīkst pārpublicēt ne ātrāk kā 3 dienas pēc pēdējās publikācijas reizes! Ja Tavs sludinājums tiek izdzēsts, pārlasi noteikumus un izlabo to! Ja atkārtoti iesūtīsi noteikumiem neatbilstošu sludinājumu, saņemsi Warning - 3 dienu aizliegumu postot. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Varbūt kādam ir vēlēšanās iegādāties šo skaisto Slideri, kopts un saudzēts, žēl pārdot, bet gadi atļauj ko lielāku Marka: yamaha Modelis: slider minarelli horizontal Izlaiduma gads: 2000 Nobraukums: Nav spidometra Krāsa: pērļu baltā Ekstras (t. sk. tūnings): Motorā: cilindrs: motoforce 70 sport LC izplūde: leo vince 70 handmade kloķene: motoforce evo 10mm ar jauniem c3 gūltņiem stock kolektors ar stock mājiņu un karbona lapiņām. sajūgs: mhr delta siksna: stock variātors: svaigs malossi multivar dzesētājķīvis: malossi 16mm karbis Sporta filtrs Vizuāli: tnt 4pakāpju paaugstinātājs tomoselli īsā ručka. tnt sporta stūre hromēta stage6 downhill plaukts anodēti pelēks domino ručkas sr50 disku bremžu diski. minarelli disku bremžu karteri LC homemade oversize bremžu disks. stage6 bremžu mašīnīšu uzlika Aerox hēbeļi buzzeti sānu peka. aerox priekša iebūvēta aizmugurē. str8 aizmugurējā lampa tnt priekša (+ došu līdzi otru tādu pašu, baltā krāsā) krāsoti karteri, variovāks ūdenssūkņa vāks, radiātors. stock kurbulis hromēts Rollera kopējais stāvoklis: 8/10 Riepu, plastmasu stāvoklis: 8/10 PĀRDOTS Atrašanās vieta: Cēsis Reģistrēts CSDD (Jā/Nē): jā ar pārreģistrēšanu (dokumentos 49cc) Rolleris ir ļoti ekonomisks, jo nav lielais karburators, iet pienācīgi. Par cenu var diskutēt ar argumentiem un saprāta robežās.
×