Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Silinsh

Members
 • Content count

  249
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

Everything posted by Silinsh

 1. Silinsh

  Spams

  It kā jau normāli Bet tāpat huiņa
 2. Silinsh

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pērku Piaggio Zip2 rāmi ar pārrakstāmiem dokumentiem 28322987
 3. Silinsh

  Spams

  Jo visi kātus atstiepuši un palikuši tikai 13gadnieki.
 4. Silinsh

  Aprilia SR50R by Kostja

  Mūsdienās kas jums iet no ručkas ratā? Ar visu savu spēku celt priekšu gaisā, un visām mazajām lielīties kā es māku? Replicai uzliec normālus speiserus, var redzēt, ka izpūtējs normāli beržas pret disku.
 5. Silinsh

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pārdodu ļoti labā stāvoklī detaļas: Stock kloķvārpsta - 20€ Stock vārsts ar jaunām polini lapiņām -15€ 21mm karburators dāvanā manuālais čoks -25€ HP2 kolektors perfekts - 10€ 28322987
 6. Silinsh

  Palīdzat

  Vot šitas ir tiešām dirsā. Ilgi un dikti smejos.
 7. Bruhh, tad nu tā. Tā kā manu veco zipu taksists izšķaidīja, un atdevu apdrošinātājiem, vēlējos vēlreiz otro zipu (nu tāda tēma viņi ir), skatījos viss visādus rollerus nekā nebija, vai nu pa kosmosiem vai nu pilnīgas miskastes. Uzvanīju jautājuma pēc vienam pārdevējam paprasīju vai nav pārdošanā kāds zips ( tas ir tas pats, no kā pirku pirmo zipu), ir pārdošanā, izstāstīju savu problēmu, kas un kā, un piedāvāja Piaggio Zip2 2014 gada par ļoti ļoti ļoti zemu cenu, teica, roka ir jāpieliek, bet man tas netraucē. Tad nu tā pēc dažām dienām aizbraucu uz Rīgu un nopirku vēlvienu Zipiņu. Sīkāk, kas ir darīts viņam kas nav, 5k noskrējiens, full stock, neviena skrūve čutna nekad nav skrūvēta, vizuāli nedaudz pačakarēts un tā. Kad nopirku un atvedu, noņemot sēdekļa kasti, ieraudzīju, ka pa normālu tuksnesi iepriekšējais saimnieks braucis nevis pa Franciju. Virsū bija pilnīgi visi ierobežotāji, nabags laikam nekad vairāk pa 45km/h nav braucis. Lietas, kas jau izdarītas: Nokrāsotas plastmasas visas Nokrāsotas visas salona plastmasas Uzlikta jauna spidometra trose Uzlikta jauna aizmugurējā riepa ( bildēs vēl nav uzlikta, veco nokūpinās) Iztīrīti visi putekļi Uzlikts jauns aķītis Uzlikti jauni priekšējie bremžu kluči Iztīrīti karteri Nopirkta uzlikta MF īsā ručka Nopirkts LeoVince 70 izpūtējs (Paldies minci @xero ) Iztīrīts karbis, gaisinieks Notonēti hameleona krāsā stikliņi visi Sataisīts sēdekļa mehānisms Samainīta reduktora eļļa Uzlikts cits stock kolektors Nopirktas jaunas gumijas ručkas Pavadīts pa pēdējām dienām šausmīgi liels laiks un darbs pie viņa Nevarēju izdomāt kādā krāsā, lai nokrāso, tāpēc izvēlējos interesanti dzelteno. Lietas kas vēl jāizdara: Jāpiereģistrē un jāapdrošina Jāuzliek led gaismas Jāuzliek izpūtejs Jāsaregulē karburators un transmisija Jāsaliek viss kopā Un protams jābraukājas. Bildes daudz bet vismaz, ir ko skatīties. Tā nu lūk, vēl pāris dienas jāpastrādā pie zipa, un tad jau būs gatavs.
 8. Sveiki un atā, joprojām minions ripo un veļ kūlēņus pa grāvjiem, vienvārd sakot viss tip top. Stage6 proreplica pārdota, vietā dabūts Yasuni C16 izpūtējs. Izpūtējs nedaudz tika atdzīvināts, bet vēl palika nomainīt klusinātāja vati. Viss protams salikts pa smuko, uzlikta jauna plēve uz stikliņiem. Dabūts Malossi Multivar, un stage6 bando siksna. Sapirkts full motul komplekto produkti paldies @VuskansDavis Tika pabūts SS18, dragā izceltā 2.vieta čuguniekos, 1. vieta par sakoptāko roļļer. Iet itkā normāli, un jā. Pāris bildes, lai ir uz kā palūrēt. Turpmākie plāni: Beidzot izdomāts kāds būs gala setups, bet pagaidām neko neteikšu, viss ar laiku. Top cilindra komplekts tika pārdots, vietā nāks kaut kas jaudīgāks. Un jā adios amigos bičačoos.
 9. Silinsh

  Motorā udens sagāja

  Iemet grāvī,aplej ar benzīnu, piešķil uguni un ies kā puķīte.
 10. Silinsh

  Spams

  Aiz garlaicības tika uztaisīts mega kūl reising haiend pūtēj ar šito iet+ 300km/h
 11. Silinsh

  SR50R

  Tak ej mājā, fuj atā.
 12. Silinsh

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pārdodu Stage6 ProReplica izpūtēju, jauna vate, jauna plēve, jauna atsperīte, jauns klusinātaja turētājs. 60 eiro. Piektdien braucu uz rīgu, varu atvest. 28322987
 13. Silinsh

  sr50r by Andrejss

  Tonētas lampas, numurs pie variovāka, mazā filtra kaste, un vēl yasuni r grib. Neesi @n1kon radinieks?
 14. Silinsh

  Spams

  Gejs ata
 15. Meklēju, pērku Piaggio Zip2 rāmi ar pārrakstāmiem dokumentiem. Izskatīšus visus variantus. 28322987
 16. Silinsh

  Regulācijas

  Piaggio Zip2 "Minion" Top Performance Black Trophy 70cc (vīlēta izplūde) Stock kloķvārpsta ar polini seperatoru Stage6 ProReplica izpūtējs Stock kolektors Stock mājiņa ar polini karbona lapiņām Dellorto 21mm karburators 92 dīze, sprosts uz 2 iedaļas no augšas Polini 90 gaisa filtrs Stock šķivji Malossi Multivar ( 2 regulējamās šaibas) (4.35 grami rullīšiem) Stage6 bando siksna Stage6 Torque control mk2 sajūgs ( MHR melnās mazās sajūga atsperes) Stage6 strong lielā sajūga atspere Stage6 "Wingcooler" sajūga zvans Vidējais patēriņš 4.5-5L uz 100km Maksimālais ātrums pāri 100km/h. Par ratā braukšanu, pat nav jāpiepulējas, lai dabūtu priekšēju riteni gaisā jebkādā ātrumā.
 17. Silinsh

  Topiks labām atsauksmēm

  Nu perfektas par @Egonsrox sīki visu parādija, arī ļoti labas par @cpi_hussar un protams bučas geju karalim @PrimeParts atveda pilnīgi detaļas līdz darbam.
 18. Silinsh

  Gvicaara Missile Zip.

  Nu [censored], kas tas par grāvi.
 19. Silinsh

  Keeway full rebuild by keewaylv

  Motoram pilnīga klemme? Man tas izklausās šādi - Kas ir klemme un kā to nomainīt?
 20. Silinsh

  Spams

  Le sp.lv čatā stulbākais, bet tajā pašā laikā smieklīgākais teksts: Lil nariks: Man, lūdzu, 1 kilogrammu dzirksteles.
 21. Atkal jauns posts, jaunas detaļas, jauni pārsteigumi, īsumā, kas ir izdarīts manam banānam jeb minionam. Leo70 saimainīts pret ļoti svaigu Stage6 proreplicu ( viss notīrīts, un salikts smuki) Viss zālespļāvējs izjaukts līdz rāmīm Visas detaļas pārtīrītas Rāmis pārkrāsots Karteri pārtīrīti Dabūts svaigs Stage6 Torque Control mkII sajūgs Pasvaigs Stage6 wings Dabūts uz pagaidu laika 21mm Dellorto karburators (būs cits) Pārkrāsots variatora vāks Nopirkts Motulnieks labākai slidināšanai ( u know what i mean) Ieskatam dažas bildes Lietas, kas vēl jāizdara jānopērk Jauns cilindrs jāiegādājas, bet tur vēl domāju kādu Jaunu karburatoru uz tā arī jautājums kādu tieši es gribu Gaisa filtrs Gāzes trose ar īso gāzi ručku Jāpārkrāso salona plastmasas Malossi Overrange kit MHR jāpasūta Protams. katru detaļu nomazgāt satīrīt līdz galam Gan jau vēl kādi sīkumi un tā nekas īpašs Gribās sataisīt visu, lai ir kā no salona un tad jau kādā reizē jāizmet kāds aplis Jā un openā nebūšu, darbs dara savu.
 22. Silinsh

  Topiks labām atsauksmēm

  Ļoti labas par @Mīna nebiju paspējis pārskaitīt, kad jau detaļas izsūtija. Un protams bučas @Jamaika perfektas detaļas par perfektu cenu.
 23. Silinsh

  Piaggio NRG mc1

  Vienīgi [censored]ets, kas var būt ir tavas rokas. Pats personīgi esmu līmējis plēvi uz vairākiem izpūtējiem, un nekad nav bijušas nekādas problēmas.
 24. Silinsh

  Piaggio Zip SP1 S6R/T

  Labs, prasīja 1 gadu, lai uzšūtu beņķi.
×