Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Silinsh

Members
 • Content count

  264
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  32

Everything posted by Silinsh

 1. Silinsh

  Sr50r by Mikishh

  Yo yo, krč miskaste
 2. Silinsh

  Spams

  Tāpat neviena šeit nav.
 3. Silinsh

  Piaggio ZIP SP1 by Kalniņš

  Lai labi kalpo rore.
 4. Silinsh

  SR50R

  Klusajā dabā diezgan skaļš un pajaudīgs sanācis
 5. Silinsh

  98'' ķiršu Stalkeris.

  Projekts nav plastmasu labošana un tā krāsošana. Bet veiksmi darbos.
 6. Silinsh

  Yamaha slider by shwamme

  Kārtējā kļinka
 7. Bruhh, tad nu tā. Tā kā manu veco zipu taksists izšķaidīja, un atdevu apdrošinātājiem, vēlējos vēlreiz otro zipu (nu tāda tēma viņi ir), skatījos viss visādus rollerus nekā nebija, vai nu pa kosmosiem vai nu pilnīgas miskastes. Uzvanīju jautājuma pēc vienam pārdevējam paprasīju vai nav pārdošanā kāds zips ( tas ir tas pats, no kā pirku pirmo zipu), ir pārdošanā, izstāstīju savu problēmu, kas un kā, un piedāvāja Piaggio Zip2 2014 gada par ļoti ļoti ļoti zemu cenu, teica, roka ir jāpieliek, bet man tas netraucē. Tad nu tā pēc dažām dienām aizbraucu uz Rīgu un nopirku vēlvienu Zipiņu. Sīkāk, kas ir darīts viņam kas nav, 5k noskrējiens, full stock, neviena skrūve čutna nekad nav skrūvēta, vizuāli nedaudz pačakarēts un tā. Kad nopirku un atvedu, noņemot sēdekļa kasti, ieraudzīju, ka pa normālu tuksnesi iepriekšējais saimnieks braucis nevis pa Franciju. Virsū bija pilnīgi visi ierobežotāji, nabags laikam nekad vairāk pa 45km/h nav braucis. Lietas, kas jau izdarītas: Nokrāsotas plastmasas visas Nokrāsotas visas salona plastmasas Uzlikta jauna spidometra trose Uzlikta jauna aizmugurējā riepa ( bildēs vēl nav uzlikta, veco nokūpinās) Iztīrīti visi putekļi Uzlikts jauns aķītis Uzlikti jauni priekšējie bremžu kluči Iztīrīti karteri Nopirkta uzlikta MF īsā ručka Nopirkts LeoVince 70 izpūtējs (Paldies minci @xero ) Iztīrīts karbis, gaisinieks Notonēti hameleona krāsā stikliņi visi Sataisīts sēdekļa mehānisms Samainīta reduktora eļļa Uzlikts cits stock kolektors Nopirktas jaunas gumijas ručkas Pavadīts pa pēdējām dienām šausmīgi liels laiks un darbs pie viņa Nevarēju izdomāt kādā krāsā, lai nokrāso, tāpēc izvēlējos interesanti dzelteno. Lietas kas vēl jāizdara: Jāpiereģistrē un jāapdrošina Jāuzliek led gaismas Jāuzliek izpūtejs Jāsaregulē karburators un transmisija Jāsaliek viss kopā Un protams jābraukājas. Bildes daudz bet vismaz, ir ko skatīties. Tā nu lūk, vēl pāris dienas jāpastrādā pie zipa, un tad jau būs gatavs.
 8. Tu atā ar savu reizingu
 9. Neliels update Zips pagaidām izjaukts, jo vecais setups tika var teikt viss pārdots un pamazām pamazām sūtu kaut ko jaunu augšā Tātad uz šo brīdi dabūts jauns cilindra komplekts Stage6 Sport Pro mk2 (ac version) un jauna Malossi RHQ kloķvārpsta. Kā arī no aļika tika pasūtīts jauns tahometrs/stundu skaitītājs, lai drošības pēc zinu cik stundas jau noripojis. Kas vēl jānopērk, palielam visa jauna ieplūde: (kolektors, vārsts, karburators, gaisa filtrs), jauni gultņi, mazās sajūga atsperes un main jets. Pa ziemu nāks kaut kas interesantāks tad jau redzēs, kas. Dažas bildes:
 10. Silinsh

  SR50R

  Šitas tas MK4 Streetrace @VuskansDavis
 11. Silinsh

  SR50R

  Tavi labākie draugi ir šaibas un drēmelis.
 12. Silinsh

  Stunt Aerox by Uzixxx

  Ak šie stunteri Kad pajautā vai vari uztaisīt cirkuli, tad lielākā daļa atbild: A kas tas tāds.
 13. Patīkamu skatīšanos.
 14. Itkā norm, bet.. Tāpat huiņa
 15. Silinsh

  SR50 by cherry

  Nevaig nekādas replicas, piemet tad tos 10-15€ un nopērc normālu Yasuni izpūtēju. Lai veicas darbos
 16. Silinsh

  Spams

  It kā jau normāli Bet tāpat huiņa
 17. Silinsh

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pērku Piaggio Zip2 rāmi ar pārrakstāmiem dokumentiem 28322987
 18. Silinsh

  Spams

  Jo visi kātus atstiepuši un palikuši tikai 13gadnieki.
 19. Silinsh

  Aprilia SR50R by Kostja

  Mūsdienās kas jums iet no ručkas ratā? Ar visu savu spēku celt priekšu gaisā, un visām mazajām lielīties kā es māku? Replicai uzliec normālus speiserus, var redzēt, ka izpūtējs normāli beržas pret disku.
 20. Silinsh

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pārdodu ļoti labā stāvoklī detaļas: Stock kloķvārpsta - 20€ Stock vārsts ar jaunām polini lapiņām -15€ 21mm karburators dāvanā manuālais čoks -25€ HP2 kolektors perfekts - 10€ 28322987
 21. Silinsh

  Palīdzat

  Vot šitas ir tiešām dirsā. Ilgi un dikti smejos.
 22. Sveiki un atā, joprojām minions ripo un veļ kūlēņus pa grāvjiem, vienvārd sakot viss tip top. Stage6 proreplica pārdota, vietā dabūts Yasuni C16 izpūtējs. Izpūtējs nedaudz tika atdzīvināts, bet vēl palika nomainīt klusinātāja vati. Viss protams salikts pa smuko, uzlikta jauna plēve uz stikliņiem. Dabūts Malossi Multivar, un stage6 bando siksna. Sapirkts full motul komplekto produkti paldies @VuskansDavis Tika pabūts SS18, dragā izceltā 2.vieta čuguniekos, 1. vieta par sakoptāko roļļer. Iet itkā normāli, un jā. Pāris bildes, lai ir uz kā palūrēt. Turpmākie plāni: Beidzot izdomāts kāds būs gala setups, bet pagaidām neko neteikšu, viss ar laiku. Top cilindra komplekts tika pārdots, vietā nāks kaut kas jaudīgāks. Un jā adios amigos bičačoos.
 23. Silinsh

  Motorā udens sagāja

  Iemet grāvī,aplej ar benzīnu, piešķil uguni un ies kā puķīte.
×