Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Silinsh

Members
 • Content count

  342
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  55

Silinsh last won the day on May 14

Silinsh had the most liked content!

About Silinsh

 • Birthday 03/17/1994

Contact Methods

 • Website URL
  http://instagram.com/silinsh/
 • Telefona numurs
  28322987

Profile Information

 • Pilsēta:
  Alūksne
 • Braucu ar
  Zip2/Accord/SP2ZIP

Recent Profile Visitors

3,547 profile views
 1. Silinsh

  Zip Fast rider 96' by kreekers

  Paraut ratā, nošķilt visu, pārdot detaļās pa kapeikām,visu nodzert.
 2. Silinsh

  Stunt topiks

  Sen nekas labs nav ielikts, šeit būs laikam 2020.gada labākais video, izbaudam.
 3. Jopcik cik šeit sem nav rakstīts. Tātad ir jāieliek arī sliktie posti nevar likt, ka viss labi un skaisti. Vasaras beigās pēc nobrauktām 15mh nācās mainīt virzuli, jo labā Polini kvalitāte dara savu bija līdz pusei pārplīsis Polini big evo gaisa filtrs līdz ar to sarāva visus puteklus sūdus un kompresija aizbrauca ceļojumā tāpat kā to Žigis dara. Tad nu lūk tā kompresija slikta,viss slikti, tika scooteros jeb oligarhu bodē iegādāts jauns "RT" virzulis pēc 8mh piedarbinot no rīta mazais veprēns noslāpa nesapratu kas par vainu tad nu nekur vainu atrast nevarēju domāju noņems katlu nost. Un sveika Margarita viss paņem un izmet miskastē. Secinājums virzuļa pins izlēca mistiski laukā un viss labais sliktajā. Apjautājos kāpēc tā ar vecajiem bukiem vienkārši steidž šhit kvalitī un tas arī viss. Tad nu nepagajā pāris dienas un lielceļa policistiem uzkritu uz ātruma sods labs un jā nācās kaut ko izpārdod. Palielam no visa setupa kas bija palicis pagaidām ir palicis rhq un tas arī viss. Bet nu bērni nebaidieties viss būs bumbās pamazām slepenā režīmā viss tiek pamazām sūtīts taisīts augšā. Bet kas būs tas pagaidām kaimiņu Annai jājautā. Šeit arī jāieliek kādreiz sliktās bildes.
 4. Silinsh

  Starline Area 51

  Es saku, beidzot prieks redzēt, kādam rokas aug no pareizās puses. Ir skaisti. #Silinshapproves
 5. Silinsh

  Šodien redzēts/satikts

  2020.gada janvārī devos apskatīt Zilupi un staigājoties nejauši satiku @Raivish tā kā sen nebijām viens otru redzējuši uztaisijām selfiku pie Zilupītes.
 6. Silinsh

  Piaggio Zip 2015

  Piedod atvaino,bet izskatās pēc mēsla.
 7. Silinsh

  Spams

  Kāpēc šeit īpaši neviens nesēž, tāpēc ka jāsaka paldies Whatsapp mazajiem knariņiem vieglāk ir tagad paprasīt grupās kā sēdēt forumā un meklēt kādus gudrus padomus no pieredzējušiem cilvēkiem. Protams sēžot telefonā un šajās grupās paliek arī aizvien mazāka aktivitāte forumā. Mazāk sāk rādīt kādi jauni paļisosi ir utt.
 8. Pēc tam gaidu bildi no klaņa.
 9. Silinsh

  AEROX by emiils

  Izdzēs šito sūdu, paldies.
 10. Silinsh

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pārdodu ļoti labas detaļas: *Stage6 NBR vārsts ar jaunām 0.35 un 0.4mm lapiņām-25€ *Stage6 R/T MK1 izpūtēju, der gan ac/lc, bez buktēm un metinājumiem, dāvanā flancis -170€ Rīgā varu pievest jums ērtamā vietā un laikā. 28322987
 11. Silinsh

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pārdodu ļoti svaigu Drevo70cc LC cilindra komplektu, cilindrs ir savīlēts un uzpulēta izplūde. 85 eiro. Vairāk bilžu whatsapā. 28322987
×