Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Silinsh

Members
 • Content count

  327
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  47

Silinsh last won the day on June 7

Silinsh had the most liked content!

About Silinsh

 • Birthday 03/17/1994

Contact Methods

 • Website URL
  http://instagram.com/silinsh/
 • Telefona numurs
  28322987

Profile Information

 • Pilsēta:
  Alūksne
 • Braucu ar
  Zip2/Accord/SP2ZIP

Recent Profile Visitors

2,928 profile views
 1. Silinsh

  BlackLine AEROX by-ilvars.b

  Kāpēc ielikti G tipa sprost gredzeni nevis C veida, kuri nāk līdzi komplektā? G unit gredzeniem patīk lekt ārā vai arī nemāk C veida ielikt Skatoties bildes, visas detaļas tiek pirktas jaunas, separators likts oem, kad pašķīda?
 2. Silinsh

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pērku taisno kolektoru 24-24.5mm diametrā lielu, s6, malossi,polini. 28322987
 3. Silinsh

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pārdodu svaigu Polini CP EVO 24mm karburatoru + dāvanā jauns kolektors un filtrs- 80€ 28322987
 4. Silinsh

  Sveces izbeigšanās

  Tāds sviests ir jāzina jebkuram braucējam, kurš vispār uzsēžas uz rollera. Protams
 5. Silinsh

  Sveces izbeigšanās

  Tad nu tā, nezināju kā pareizi uzrakstīt topika nosaukumu, bet nu izstāstīšu, kas par vainu. Lieta sekojoša, ar daudziem esmu izrunājies,bet neviens tā arī nav neko lādzīgu pateicis, ļoti ceru varbūt ir cilvēks kurš ir gudrāks, vai jau ir saskāries ar šādu problēmu. Tātad, motorollers Piaggio Zip2 gaisa dzese 2014 gada, liekot BR9ES vai BR8ES sveces pēc nobrauktiem 10-50km, nezinu kā pareizāk uzrakstīt ižsauj, izsit, nobeidz sveci un sāk lagot, piedarbināt protams var bet vairs neiet, ieliekot atkal jaunu br9es sveci sākumā viss ļoti skaisti, un pēc pāris kilometriem atkal beigta. Tad nu tā ieliekot irīdija BR9EIX sveci, visa problēma pazūd, nekas nelago viss pa skaisto braukājo vēljoprojām. Tikai jautājums sekojoš, kāpēc "parasto" sveci beidz nost un kur meklēt problēmu, ir mainīta svečpīpe, svečvads, cdi, vienīgā lieta, kas nav mainīta ir aizdedze, bet varbūt to ietekmē kaut kas cits Ja ir kāds, kas spēs pateikt loģisku saprotamu risinājumu, kas varētu būt par vainu, ļoti uzklausīšu.
 6. Pērku/meklēju priekšējo lampu jeb pašu stiklu priekš Piaggio Zip2 Tikai un vienīgi labā stāvoklī bez skrāpējumiem 28322987 pm/wa
 7. Silinsh

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Pārdodu pilnīgi jaunu neatvērtu Doppler endurance 2003 kloķvārpatu uz minarelli, 10mm pirksts. Cena 110€ sīkāk +37129199546
 8. Sveika Rasma, minions ripo un dipo tālāk, kas pa šo laiku padarīts īpaši nekā nav, jo vairāk tiek bildēts un braukts nekā taisīts. Nobrauktas 8mh = kādi 270km un viss pa skaisto, kas ir izdarīts pa šo laiku, nomazgāts 1000x reižu un atkal viss pārtīrīts, uzlikts atvieglinātais magnēts paldies @Ratatā, un un un sarēgūlēts cik vien labi var, iet ļoti patīkami skan ļoooti skaļi Pārlīmēti aizmugurējie pagriezienu stikliņi, beiiidzot dabūti īstie zipa dokumenti ar visu rāmja numuru un tā. Tālāk, kas notiks nezinu iepriekšējā postā minēju bet nu iet godam labi un viss pa skaisto. Dažas bildes ieskatam.
 9. Silinsh

  Piaggio SP2 ZIP 2k9 by Silinsh

  Tad nu tā SP2 zips ir pirms sena laika pilnībā salikts, kopš salikšanas brīža viss gāja pa diedziņu, bet nu pienāca diena viena un nabags sagura, jo aizgāja/nomira ūdenssūknis un līdzi paķēra komplektā arī kloķvārpstas gultni. Tad nu tā nabags atkal bija jāšķeļ uz pusēm, un jāliek viss pa jaunam. Daudzi jau teica, ka pa šerpu, tad nu tā uz full stock sp2 tika uzlikts jauni skf c4 gultni, jauns polini seperators pie reizes, kā arī jauns polini ūdenssūknis. Uz doto brīdi viss pa smuko pa skaisto, tik lej benzin un brauc. Kādi nākošie plāni tādi vairs nebūs, joooooo sataisīju visu pa skaisto un iespējams ceļos pie jauna saimnieka, kas man būs vietā to zina Tava mamma. Tad nu pāris bildītes, lai vismaz ir uz ko paskatīties. Nu kaut kā tā pagaidām, tad jau redzēs, kas tālāk ar ESPē2 notiks.
 10. Silinsh

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pērku Malossi Multivar, vai s6 RT oversize variatoru pilnā komplektā 28322987
 11. Silinsh

  Nrg Power by Ūdris

  Salikt full stock būtu vislabākais projekts kāds vien varētu būt.
 12. Silinsh

  ZIP SP2

  Es domāju vecs gaiss riepās ir iepūtīšu sporta gaisu viss salabosies. Kāpēc sajūgs noplīsa tāpēc, ka benzīns bākā, šķidrums tika karburatorā un viss slikti svece neuzsila tāpēc sajūgam kaut kas notika.
 13. Silinsh

  Aprilia Sr50 3gen by Niklavs

  Radiators pašlaik ir stipri par mazu, lai to "maziņo" atdzesētu, bet nu prieks beidzot rūc. Kad varēs redzēt ielās?
 14. Silinsh

  Piaggio NRG mc¹ 1996

  Dis iz fantastiš
 15. Silinsh

  Marcello's Derbi Senda

  Viss pa skaisto, bet tās "uzlīmes" sarkanās uz diska gan gavno.
×