Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Roberts Berkolds

Members
 • Content count

  154
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Roberts Berkolds

 1. Kur nopirki garāku 6. robu?
 2. pareizi tev liekas
 3. 5/10
 4. 4/10
 5. ej tu dirst, tie tak ir mana vecā PGO dokumenti! Vecīt tiem dokumentiem ir neviena vien leģenda par nenokaujamo PGO! GL HF, PGO ir un paliks vislabākais arkls!
 6. 4/10
 7. Un te, arī pats slavenais morini arkls darbībā! Kas tev tur otrajā bildē pie riepas stāv? Remontkomplekts?
 8. labi, ka pateici, nebūtu zinājis
 9. [censored], kas pa mammu, tas karburātors!
 10. Uz baznīcu aizgāja!
 11. http://www.ebay.com/itm/KR-Zylinder-Kit-70ccm-47mm-DERBI-Senda-SM-X-Race-SM-X-Treme-50-Cylinder-Set-/151568451228?hash=item234a2f069c:g:h0wAAOSw3xJVaFr8&vxp=mtr Lūdzu, atnāks 3 dienu laikā ja no Rīgas savāksi, 4dienu laikā, ja gaidīsi kamēr līdz Cēsim atved! Saku pēc savas pieredzes, pats no viņiem sūtiju!
 12. Beidzot ir pienāca tas laiks, kad savā īpašumā ieguvu ilgi kāroto Derbiju. Šis Derbi cik es zinu, ir kaut kāds special edition, jo priekšā ir divi bremžu diski, stāv alumīnija aizmugurējā dakša, un paoili gāzes amis ar interesantu amortizatora stiprinājumu. Derbijs ir 2002. gada ražojums, saglabājies diezgan svaigs, bijis sākumā melns ar smukām uzlīmēm, tikai iepriekšejais saimnieks izdomāja, ka noraus uzlimes nost un nokrāsos viņu... Tā arī pat nesāka krāsot un pat slīpēt plastmasas Plastmasas ir labojamas, jo ir salauztas, visticamāk salauza kad krita ar Derbiju, bet plastmasām visi stiprinājumi ir, tikai skrūvēs gan pusvietās nav, bet nu nekas tas viss ir labojams Nopirku viņu Valmierā pa 700 eur, un man viņu vēl atveda no Valmieras uz Saulkrastiem. Kad nopirku stāveja priekšā kaut kāda aftermarket lampa, kura izskatijas pēc dusmīgas pīles, pietam gaisma strādāja tikai kā tālās, tuvās nedega. Līdzi man iedeva nelielu kaudzi ar detaļām, un visādiem murgiem. Par laimi līdz iedeva arī stock prieksejo lampu, to arī uzliku uzreiz un sāka degt gan tālās gan tuvās gaismas. Turpmākajos plānos ir uzlikt jaunu priekšējo bremžu hēbeli un salabot sānu plastmasas, un sataisīt aizmugurējo led lampu lai kad ieslēdz pagriezienu deg tikai uz vienu pusi, nevis abi divi reizē, kā avārijas signāli Bildes: http://failiem.lv/u/olgqpkp#/G/0 drīzumā būs normālā kvalitātē bildes.
 13. Pagājis jau labs laiciņš, kopš senda vairs nebraukā bez plastmasām, bet tomēr saņēmos visu to sabildēt un salikt! Viss sākās jau Maija beigās, kad salauzu gūžās kaulu, lai negulētu bezdarbībā izlēmu, ka jāpārkrāso Derbijs. Plastmasas sākām slīpēt ar 400 slapjo, noslīpēju pirmās plastmasas nedēļas laikā, tad sākās gaļax un pabeidzu plastmasas noslīpēt tikai Jūnija beigās. Plastmasas kā jau parasti bija salauztas, tāpēc devāmies uz Kantori kur Sproģis salodēja un sašpaktelēja tās, par labu cenu Tālāk jau viss tika nodots krāsotāja rokās. Krāsu sākumā gribējam melnu metāliku, beigās veikalā sanāca izdevīgs dīls, un dabūjām maisījumu no 3 krāsām - slapjš asfalts (pelēka metālika) , balta pērle, melna metālika. Visas krāsas sajaucot kopā sanāca diezgan elegants tonis. Tumsā izskatās pec tumši pelēka / melna, bet saulē parādas spīdums un metālika, max safe Tālāk lai runā bildes...
 14. Izskatās nereāli naiss! Vēl to trubu smuki iededzināt vispār pa pirmo zorti būs!
 15. When in fear, drop a gear and dissapear

 16. 7/10
 17. Tas ir styling elements, ka radiators dzeltens nokrāsots? Bet rox's cepī, izskatās izvarots, nedaudz atgādina kkādu street hooligan.
 18. Aizbrauc uz CSDD noliec eksāmenu šitā.
 19. Kāds nevar pastāstīt, ko darīt lai trumuļi 1. tik grūti nespiestos 2. nebūtu tik liels gājiens? 3. lai nebūtu tik stipri jāspiež.? Vai vienkāršāk ir pāriet uz disku bremzēm?
 20. http://www.ss.lv/msg/lv/transport/moto-transport/motor-scooters/bfpgnm.html Puisis galīgi galvu nav saspiedis.
 21. Par tādu naudu ir jārēķinas, ar to.
 22. Kad beidzot dabūsi plastmasas no krāsošanas? Un par temperatūru vaitad ir tik kristiski ? Un pie cik grādiem st70 ar ac ir jāstajās malā atdzesēt?
 23. Jog RR atšķiras tak arī ar disku bremzēm, ne? Kādam ir bijusi pieredze ar Jog RR kā ir ar dzesēšanu, tas ka radiators zem grīdiņas nedzēsē sliktāk?