Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Roberts Berkolds

Members
 • Content count

  156
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Roberts Berkolds

 1. Roberts Berkolds

  Bildes / Video OPENING 18'

  Dalāmies ar pasākuma laikā uzņemtajiem attēliem un video! No manas puses: https://failiem.lv/u/pz3nvhh4 uz beigām ir labākās bildes tiem, kuri palika aiz driftahalles ilgāk!
 2. Roberts Berkolds

  Derbi Senda V2

  Nost tos zilos spoke skinus un būs tēminieks EBS motoriem - katram ir sava, interesanta skaņa
 3. Roberts Berkolds

  Peugeot xps 50

  Kur nopirki garāku 6. robu?
 4. Roberts Berkolds

  Jautājumu topiks

  pareizi tev liekas
 5. Roberts Berkolds

  Mūzikas Spēle

  5/10
 6. Roberts Berkolds

  Mūzikas Spēle

  4/10
 7. Roberts Berkolds

  No ceļiem uz Kājām Pgo big max.

  ej tu dirst, tie tak ir mana vecā PGO dokumenti! Vecīt tiem dokumentiem ir neviena vien leģenda par nenokaujamo PGO! GL HF, PGO ir un paliks vislabākais arkls!
 8. Roberts Berkolds

  Mūzikas Spēle

  4/10
 9. Roberts Berkolds

  Aprilia sr50 morini

  Un te, arī pats slavenais morini arkls darbībā! Kas tev tur otrajā bildē pie riepas stāv? Remontkomplekts?
 10. Roberts Berkolds

  Spams

  labi, ka pateici, nebūtu zinājis
 11. Roberts Berkolds

  Aprilia Sr50 3gen by Niklavs

  [censored], kas pa mammu, tas karburātors!
 12. Roberts Berkolds

  zzhurka's MBK Boosters

  Uz baznīcu aizgāja!
 13. Roberts Berkolds

  Mūzikas Spēle

 14. Roberts Berkolds

  Spams

  http://www.ebay.com/itm/KR-Zylinder-Kit-70ccm-47mm-DERBI-Senda-SM-X-Race-SM-X-Treme-50-Cylinder-Set-/151568451228?hash=item234a2f069c:g:h0wAAOSw3xJVaFr8&vxp=mtr Lūdzu, atnāks 3 dienu laikā ja no Rīgas savāksi, 4dienu laikā, ja gaidīsi kamēr līdz Cēsim atved! Saku pēc savas pieredzes, pats no viņiem sūtiju!
 15. Beidzot ir pienāca tas laiks, kad savā īpašumā ieguvu ilgi kāroto Derbiju. Šis Derbi cik es zinu, ir kaut kāds special edition, jo priekšā ir divi bremžu diski, stāv alumīnija aizmugurējā dakša, un paoili gāzes amis ar interesantu amortizatora stiprinājumu. Derbijs ir 2002. gada ražojums, saglabājies diezgan svaigs, bijis sākumā melns ar smukām uzlīmēm, tikai iepriekšejais saimnieks izdomāja, ka noraus uzlimes nost un nokrāsos viņu... Tā arī pat nesāka krāsot un pat slīpēt plastmasas Plastmasas ir labojamas, jo ir salauztas, visticamāk salauza kad krita ar Derbiju, bet plastmasām visi stiprinājumi ir, tikai skrūvēs gan pusvietās nav, bet nu nekas tas viss ir labojams Nopirku viņu Valmierā pa 700 eur, un man viņu vēl atveda no Valmieras uz Saulkrastiem. Kad nopirku stāveja priekšā kaut kāda aftermarket lampa, kura izskatijas pēc dusmīgas pīles, pietam gaisma strādāja tikai kā tālās, tuvās nedega. Līdzi man iedeva nelielu kaudzi ar detaļām, un visādiem murgiem. Par laimi līdz iedeva arī stock prieksejo lampu, to arī uzliku uzreiz un sāka degt gan tālās gan tuvās gaismas. Turpmākajos plānos ir uzlikt jaunu priekšējo bremžu hēbeli un salabot sānu plastmasas, un sataisīt aizmugurējo led lampu lai kad ieslēdz pagriezienu deg tikai uz vienu pusi, nevis abi divi reizē, kā avārijas signāli Bildes: http://failiem.lv/u/olgqpkp#/G/0 drīzumā būs normālā kvalitātē bildes.
 16. Roberts Berkolds

  Derbi Senda DRD SM 2002

  Pagājis jau labs laiciņš, kopš senda vairs nebraukā bez plastmasām, bet tomēr saņēmos visu to sabildēt un salikt! Viss sākās jau Maija beigās, kad salauzu gūžās kaulu, lai negulētu bezdarbībā izlēmu, ka jāpārkrāso Derbijs. Plastmasas sākām slīpēt ar 400 slapjo, noslīpēju pirmās plastmasas nedēļas laikā, tad sākās gaļax un pabeidzu plastmasas noslīpēt tikai Jūnija beigās. Plastmasas kā jau parasti bija salauztas, tāpēc devāmies uz Kantori kur Sproģis salodēja un sašpaktelēja tās, par labu cenu Tālāk jau viss tika nodots krāsotāja rokās. Krāsu sākumā gribējam melnu metāliku, beigās veikalā sanāca izdevīgs dīls, un dabūjām maisījumu no 3 krāsām - slapjš asfalts (pelēka metālika) , balta pērle, melna metālika. Visas krāsas sajaucot kopā sanāca diezgan elegants tonis. Tumsā izskatās pec tumši pelēka / melna, bet saulē parādas spīdums un metālika, max safe Tālāk lai runā bildes...
 17. Roberts Berkolds

  Honda NSC50R bigbore

  Izskatās nereāli naiss! Vēl to trubu smuki iededzināt vispār pa pirmo zorti būs!
 18. Roberts Berkolds

  Mūzikas Spēle

  7/10 ņišijs drops
 19. Roberts Berkolds

  Aprilia sr50 morini

  Daņik kāds atmaksāsies? Viņs liek to motoru kopā priekš sevis, visu svežu un savā ziņā jaudīgāko kas uz morini ir. Par pārdoša nu manliekas tur nav runa, zinot cik tur liels darbs un laiks ieguldīts. Gira, es maucu uz first startu ofic! Ziņo kad būs!
 20. Roberts Berkolds

  Pērk/Pārdod SUPERMOTO detaļas (AM6,derbi utt)

  Pārdodu EBS Euro 2 sajūga diskus OEM Perfektā stāvoklī. - 15 eur Bildes pm, vai whatsapp (20042765). Forumā sēžu bieži.
 21. Roberts Berkolds

  Uz Openu no Saulkrastiem,Ādažiem,Berģiem.

  a mani ar kruķiem kāds paķers?
 22. Roberts Berkolds

  Patiesības spēle

  Ratiņā 95 / 98 benzīns
 23. Roberts Berkolds

  Aprilia sr50 morini

  Spyphoto vienkārši sick. Jauns overīts ar stage 6 armētajām bremžu sļaukām Karterus izņēmām un attaisijām un rāmi attīrījām no visādiem vadiem un sūdiem Tā kā stāv selettra visu pravodku izmetīsim miskastē, atstāsim tikai killswitch lai var noslāpēt. Drīzumā nāks jaunas lietiņas kā kloķis un cilis. Stay tuned.
 24. Roberts Berkolds

  Yamaha Aerox 2005

  To vajadzēja saprast tā, ka tās grīdiņas neizskatās pareizi iesēdušās. Izskatās kaut kā nepareizi uzliktas.
×