Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Roberts Berkolds

Members
 • Content count

  153
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Roberts Berkolds

Profile Information

 • Pilsēta:
  Suncoast
 • Braucu ar
  DRD Sendu 2002'

Recent Profile Visitors

1 155 profile views
 1. pareizi tev liekas
 2. 5/10
 3. 4/10
 4. ej tu dirst, tie tak ir mana vecā PGO dokumenti! Vecīt tiem dokumentiem ir neviena vien leģenda par nenokaujamo PGO! GL HF, PGO ir un paliks vislabākais arkls!
 5. 4/10
 6. Un te, arī pats slavenais morini arkls darbībā! Kas tev tur otrajā bildē pie riepas stāv? Remontkomplekts?
 7. labi, ka pateici, nebūtu zinājis
 8. [censored], kas pa mammu, tas karburātors!
 9. Uz baznīcu aizgāja!
 10. http://www.ebay.com/itm/KR-Zylinder-Kit-70ccm-47mm-DERBI-Senda-SM-X-Race-SM-X-Treme-50-Cylinder-Set-/151568451228?hash=item234a2f069c:g:h0wAAOSw3xJVaFr8&vxp=mtr Lūdzu, atnāks 3 dienu laikā ja no Rīgas savāksi, 4dienu laikā, ja gaidīsi kamēr līdz Cēsim atved! Saku pēc savas pieredzes, pats no viņiem sūtiju!
 11. Pagājis jau labs laiciņš, kopš senda vairs nebraukā bez plastmasām, bet tomēr saņēmos visu to sabildēt un salikt! Viss sākās jau Maija beigās, kad salauzu gūžās kaulu, lai negulētu bezdarbībā izlēmu, ka jāpārkrāso Derbijs. Plastmasas sākām slīpēt ar 400 slapjo, noslīpēju pirmās plastmasas nedēļas laikā, tad sākās gaļax un pabeidzu plastmasas noslīpēt tikai Jūnija beigās. Plastmasas kā jau parasti bija salauztas, tāpēc devāmies uz Kantori kur Sproģis salodēja un sašpaktelēja tās, par labu cenu Tālāk jau viss tika nodots krāsotāja rokās. Krāsu sākumā gribējam melnu metāliku, beigās veikalā sanāca izdevīgs dīls, un dabūjām maisījumu no 3 krāsām - slapjš asfalts (pelēka metālika) , balta pērle, melna metālika. Visas krāsas sajaucot kopā sanāca diezgan elegants tonis. Tumsā izskatās pec tumši pelēka / melna, bet saulē parādas spīdums un metālika, max safe Tālāk lai runā bildes...
 12. Izskatās nereāli naiss! Vēl to trubu smuki iededzināt vispār pa pirmo zorti būs!
 13. When in fear, drop a gear and dissapear