Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

mcme

Members
 • Content count

  86
 • Joined

 • Last visited

About mcme

Recent Profile Visitors

433 profile views
 1. DAŽĀDI

  Meklēju rezerves daļas no dellorto 28 mm PHBH, precīzāk to apaļo plastmasas rinķi kurš uzmaucas uz mutes.
 2. DAŽĀDI

  Čau! Pērku 30mm vai 32mm karburatoru.
 3. Tad labāk ir pagriezt magnētu, nevis pickup pavīlēt? Ja griež magnētu, tad sanāk pagriezt pa labi un tīri pusmēness biezuma tiesu pagriezt?
 4. cik daudz Tu vīlēji un uz kuru pusi pabīdīji?
 5. Čau! Nesen nonāca pie manis info, ka, varot mainīt tā saucamo "timing" stok aizdedzei pavīlējot "pickup" stiprinājuma caurumiņus un pabīdot par 1mm, un, ka to pat vajagot darīt, ja ir 70 cc midrace cilindrs un pieklājīgs setups lai attīstītu lielāku jaudu. Kāds zin kaut ko par šo?
 6. Jautāju, jo reiz mēgīnāju pie sr50r piespraust sr50 factory spidometru, bet nekas nesanāca, nestrādāja pilnīgi nekas. Biju dabūjis arī factory vadus, mēģināju ar shēmu palīdzību un vadu pētīšanu kaut ko saprast, bet tā arī nenonācu pie risinājuma. Bet acīmredzot, ja pārtaisa factory bloku par karburātoru tad kaut kas sanāk. Tev ir oriģinālais vadības bloks un cdi, un aizdedze vai tos pārliki no dzinēja ar karburātoru?
 7. Tāds jautājums - vai tev tahometrs strādā?
 8. Pamēģināšu uzfilmēt kādu braucienu uz centru.
 9. Esmu domājis par citu krāsu diskiem, kas būtu jūras smilšu dzeltena vai arī sarkans priekšējais disks un smilšu dzeltens aizmugurējais, par to vēl fotošopā jāpārliecinās. Piekrītu, būtu labi kaut ko atsvaidzināt.
 10. Nu tiem kuriem nepatīk, tie vienkārši neko nesaka.
 11. Nē, esmu no juglas, bet es zinu, ka ir vēl viens pelēks sr50, atklāšanā redzēju. Priekšā es izņēmu to bultiņu, kas nāks pa vidu un ieliku sarkanu sietu, jo caur oriģinālo lapas bira iekšā
 12. Pateicos par atzinību kaut kad ielikšu vēl šo to, no modifikācijām
 13. Jā, priekšējā plastmasa ir uztaisīta kā haizivs mute, dzīvē izskatās labāk
 14. Lūk ir mana aprilia sr50r: Motors: Stage 6 racing mk2 70cc Stage 6 hpc kloķvārpsta Stage 6 ieplūde Stage 6 pwk 21mm karburātors stage 6 double layer filtrs Leovince 70 izpūtējs Malossi MHR overrange transmisija Stok reduktors Stok aizdedze Virsbūve uc.: HEBO stūre HEBO plaukts KOSO tahometrs KOSO spidometrs VAZ 2103 bendzīna rādītājs Stage 6 F1 style spogulīši Str8 amortizātora paaugstinātājs Str8 priekšējie pagriezienu rādītāji
 15. Pamēģini vakumtrubiņu pielikt pie karburātora, tur kur jāsprauž vakumtruba un kaut kā aiztaisi ciet tos divus pipšus metāla ieplūdes kolektoram, es viņus abus savienoju ar gumijas trubiņu savā starpā, lai nesūc papildus gaisu.