Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Avatars

Members
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Avatars last won the day on December 8 2022

Avatars had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enable
 1. Sveiki Tātad vairāk kārt skatoties scooter attacka Derbi Senda deteļas esmu ievērojis šos "Reed valve spacers" Bet nekad neesmu sapratis kas tas tāds tieši ir un kāds no tā labums, kāds kas zin/saprot varētu paskaidrot kas tieši tas tāds ir un vai ir kāds labums viņu pirkt.
 2. Avatars

  Derbi Senda sajūgs

  Itka tajā komplektā ir atsperes pieņemu ka viņas ir stingrākas
 3. Avatars

  Derbi Senda sajūgs

  Labi tā arī domāju vienkārši gribēju paintetesēties ko citi doma
 4. Avatars

  Derbi Senda sajūgs

  Sveiki tātad man ir Derbi Senda Xtreme ar Euro 2 motoru Iekšā: Airsal 72cc Dellorto 14mm(Sezonas sākuma likšu 21mm) Tecnigas E-Nox truba(Kautkad domā ir mainīt uz Stage 6 street race low mount trubu) Un pārejais stock Tātad ir tāda lieta ka slīd sajūgs piemēram braucot pret kalnu iemetu kāda 4-5 roba un sajūgs vienkārši izslīd. Gribēju painteresēties kādus sajūga diskus labāk likt un vai butu to vērts likt stage 6 racing karbona diskus vai arī vienkārši likt jaunus stock diskus.
 5. Man ir Peugeot Jet Force Problēma tāda ka braucot man pēc 60-65km/h viņš sāk rīstīties līdz 60 iet normāli reizem biki uzsākot parīstās bet tad aiziet un pēc 60 sāk rīstīties, takad rīstās var ieskrieties līdz kādi 80km/h bet ir jūtams ka uzreiz jauda paliek mazāk un vēl ir stulba skaņa kas varētu būt pa problēmu? Setups: No Name 70cc Leo Vince HandMade truba 17,5mm kārbis(88ta dīze) Stock variators ar 6,5g rullīšiem Stock sajūgs ar Stage 6 medium lielo atsperi un stock mazajām atsperēm
 6. Avatars

  Slapjā laikā rijas ciet

  Paldies, uzliku jaunu spoli ar svečvadu un viss aizgaja.
 7. Avatars

  Slapjā laikā rijas ciet

  Sveiki Man ir Peugeot Jet Force Problēma tāda ka slapjā laika man viņš taka rijas ciet, takad ara ir saus tad viss labi iet zverā bet, kā ārā uzlīst lietus viņš man rijas ciet, aizdoma ir ka pie sveces tiek ūdens jo ar pudeli uzpušot ūdeni notiek tā pat, esmu mainijis sveč vada to galu bet nekā vai ir kādi ieteikumi kā to novērst?
 8. Avatars

  Transmisijas tūnings

  Man ir 17,5mm karbis tikai jauzliek un janoregule un paldies par ieteikumu
 9. Man ir Peugeot Jet Force kuram iekšā ir ielikts No Name 70cc, 12mm kārbis, Leo Vince HandMade truba(ierobežotājs izņemts) Stock sajūgs ar stock atsperītēm, stock variātors ar 6,5g rullīšiem Gribētu uzlabot transimisju tikai nezinu kāda varētu būt labākā atsperīšu un rullīšu kombinācija. Ir kādi ieteikumi?
×