Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

r o b e r t s b

Members
 • Content count

  86
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

r o b e r t s b last won the day on June 19

r o b e r t s b had the most liked content!

2 Followers

Profile Information

 • Pilsēta:
  Cēsis
 • Intereses:
  Zips
 • Braucu ar
  Piaggio ZIP

Contact Methods

 • Telefona numurs
  29204388

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enable
 1. r o b e r t s b

  SR50 3gens

  nu ko sen neko neesmu rakstijis, motivācija uz visu mopēdu zuda, kad nopirku pilnībā mirušu selletru pa 110e, bet nu tagad jau gan dabūju citu, kas šeit arī paliks, mopēds ir ejošs, itkā nekas nekarst. Trankai vajag kaut ko pašeibot un būs labi, un karhim prasītos ap 88 dīzi jo 80 ir mazliet par mazu, paspēju mopēdu nošķilt bremžu neesamības dēļ. Šķīliens deva motivāciju pieķerties purnam un sačinīt visus kasjakus, tā kā darbojos ap to pagaidām, cerams drīz serka tiks pie bremzēm, jo ļoti gribas izbraukt tā kārtīgāk. Nu rekur fotka ar serku pirms sāku labot plastikas, nākamajā up nofilmēšu kā iet, kad saregulēšu, un kā izskatās kad ir plastikas. nav jautri nauda kuru varēju iztērēt lai uztaisitītu smuku aizlidoja vējā, rīcības plānu izdomāju jau, nebeigsies šis tik viegli.
 2. r o b e r t s b

  Piaggio Zip2 | Janch

  ļoti patīkami beidzot redzēt zipu, kas netiek lasīts kopā pa detaļām, un tiek likts kopā tikai no jaunām daļām, tā tik turēt. ps kad onearms?
 3. r o b e r t s b

  Piaggio Taifūn 172

  Ļoti iecepī šis mopēds, tā tik turēt. Par 50cc doķiem domājis neesi?
 4. r o b e r t s b

  SR50 3gens

  Hey, padarīts updeitam cienīgs darbu skaits, salikta dzeses sistēma, pakaļējā bremžu sistēma, salikts motors, kā ari jau tas ir iecelts rāmi, sakrāsoju diskus, uzmetu uz diskiem priekš fotkas. Kvalitāte sūdīga jo pēc šādiem tēriņiem uz mopēdiem telefonam nauda nesanāca. Aizdedze ir pasūtīta, kā arī drīzumā sapirkšu pēdējos sīkumus, un sākšu vilkt vadus. Tad nu tas viss atā.
 5. r o b e r t s b

  SR50 3gens

  Hei! Sen nekas nav rakstīts, un īpaši daudz jau nav arī darīts, jo tomēr vasara ir klāt un laika serkai maz. Tomēr šo to esmu padarījis. Salikts motors, visi stūres apkarināmie,notonētas lampas+iebūvets leds aizmugurē, iegādāta priekša, salikta dakša ar jauniem gultņiem. P.s purns jau vienreiz pabijis forumā. (ja ir slikta kvalitāte piedodat)
 6. r o b e r t s b

  Metrakit 3 gen

  Oo tev bus selletra jasaliek man
 7. r o b e r t s b

  SR50 3gens

  Krāsas jau ir izdomātas, cerams sanāks kā gribas. Nav stock stūrei plastmasu, un vienmēr gribējās trigenu ar plato sporta stūri. Tādēļ uzliks šo, domāju gala iznākums būs gana labs. Paldies par ieteikumu, bet nu mopēdu būvēju sev.
 8. r o b e r t s b

  Metrakit 3 gen

  Ir zbis, gaidu kad iedosi izbraukt.
 9. r o b e r t s b

  SR50 3gens

  Jā, ķipa stant build bet nē
 10. r o b e r t s b

  SR50 3gens

  Ahoy! Srkai nekas nestāv uz vietas, sapirkts ir gandrīz viss, trūkst aizdedze(aizdos), gāzes trose, un dafiga laika, krāsas, grunts. Kas pa šo laiku izdarīts? No @M.Patrix iegādājos dokumentus, multivaru No mārupes dziļumiem izlasīju dažādas plastikas, un vēl sūdus, un šadu setupu R1200 MK2 SPORT PRO Dellorto 21 S6 hpc Taisnais kolektors+kkada sporta mājiņa Malossi multivar selletru meklējumu laikā aizdos (cerams pārdos xd), atlicis pa lielam tik sākt strādāt pie visa un likt kopā, kā arī sagaidīt mazu paku no scooterparts un dažiem citiem. Bildes ieskatam kas ir salikts, ps visu nevar redzēt, bet nu ir pasūtīts vēl šis tas vairs trūjat tikai gāzes trose, purna plastmass
 11. r o b e r t s b

  #gilera #ice #racing

  Kkas neredzēts, sakop
 12. r o b e r t s b

  SR50 3gens

  Nop tur bija vēl šis tas (nākamajā upā gan jau būs vairāk pa šo aparātu pateikts), cena bija pārāk laba lai neņemtu.
 13. r o b e r t s b

  Piaggio NRG mc1 95'

  hot pink un atiet zuzīt
 14. r o b e r t s b

  SR50 3gens

  nu ko, ieķēru trigenu, gadās, paņēmu kā konstruktoru, pa lēto rekur 2 fotkas, drīzumā savākšu šo to. šim mopēdam.
 15. r o b e r t s b

  Piaggio zips, mega budzet ac to sp2

  gribot, negribot nāku ar bēdīgām ziņām. Zips aizgājis tautās, žēl ka nepabeidzu, stāsts, ka tikko taisos ņemt fb sludinājumu ārā, uzrakstīja man viens džeks, atbrauca un savāca. Jauns projekts jau nopirkts uz šīs nots topiku var klapēt ciet, iemetīšu pēdējo fotku kas man ir ar zipu.
×