Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

M.Patrix

Members
  • Content count

    53
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

M.Patrix last won the day on June 12 2022

M.Patrix had the most liked content!

1 Follower

About M.Patrix

  • Birthday 03/27/2004

Profile Information

  • Pilsēta:
    Cēsis
  • Intereses:
    Tehnika (☞ ͡° ͜ʖ ͡°)☞
  • Braucu ar
    Aprilia 2gen/3gen

Recent Profile Visitors

209 profile views
  1. M.Patrix

    SR50 3gens

    xd
  2. M.Patrix

    Metrakit 3 gen

    beidzot, Beidzot, BEIDZOT Tehniski viņš Beidzot iet kā viņam vajadzētu. 160 dīze. Vēl šis tas ir jāatrasina, bet beidzot viņš iet kā vajadzētu
  3. M.Patrix

    Metrakit 3 gen

    Nu ko, drīzumā cerams būs kaut kāds rezultāts
  4. M.Patrix

    Metrakit 3 gen

    Xdd, tā bija vai nebija? Redzēju peleku zipeli
  5. M.Patrix

    Metrakit 3 gen

    Tikai saku kā ir Vispār vakar redzēju tavu zipu. Bijāt piebraukuši pie hesīša
  6. M.Patrix

    Metrakit 3 gen

    Man diemžēl viņš pa retai reizei arī noslāpst dēļ tā, ka pārāk daudz beņas. Kur tu man ieteiktu meklēt problēmu? Pirms tam es domāju nomainīt adatiņu un emilsijas trubu, domājot ka tur problēmu. tagad domāju nomainīt idle jet uz mazāku. Izskatās ka man ir diemžēl jāturpina lasīt Graham Bell R.I.P. metrakit respekt Par CDI, skaidrs, viss skaidrs.
  7. Es jau arī pieminētu, ka kovids arī ir ietekmējis.
  8. M.Patrix

    Metrakit 3 gen

    Ļauj man labāk saprast. Pieņemsim dažiem lielākiem pwk karbjiem ir power jet. Power Jet novietojums ir (gan jau ka tu jau zini) pašā augšā pie gaisinieka. Viņa novietojums maina to kurā brīdī viņš aktivizēsies. Ja drosele ir 3/4 - WOT power jet darbojās. Esmu arī redzējis citus variantus (2strokestuffing), kur pazemina power jet līdz 2/4 throttle, un tur viņš arī strādā, kad atver ručku 2/4 throttle. All in all, ja ne mehāniski adata noslēdz mein jet, tad tas varētu būt slide novietojums...? Vai tikai un vienīgi vakums... Damn, es tik maz zinu par karbjiem. Tā tu neteici un arī necentos bāzt citus vārdus tavā mutē tā teikt. Vēlējos vienkārši papildināt, ka idle skrūves dīze visefektīvāk strādā līdz 1/4 throttle. Fun fact, tukšgaitas dīze arī ietekmēs tavu WOT, jo viss strādā tajā brīdī. Protams ne daudz, bet fakta pēc, jā.
  9. M.Patrix

    Metrakit 3 gen

    Atvainojos.. pūta..m bet vēljoprojām pūš garām:)
  10. M.Patrix

    Metrakit 3 gen

    Pēdējā lieta, ko aizmirsu pieminēt... Kad bija man 140 dīze... atceros ka man bija kādi 2/4 apgriezieni ārā.. Idle bija normāli, viss bija normāli kā viņam jābūt, tikai protams WOT līdz 50km/h izturēja
  11. M.Patrix

    Metrakit 3 gen

    Sapratu domu, bet man šķiet ka tā varētu nebūt problēma. Pirms tam man arī ir bijis 170 dīze. Šeit ir video ar 170 dīzi. Var dzirdēt ka lēnām tā kā jauda pazustu. Nav man stock šķīvji, ja domā, ka iemet nākamajā ganģī. Lietas kas man liek domāt, ka pludiņš vai paštece šeit neizglābs: Ieliku 188 dīzi un problema, ka lēnām jauda pazūd, pazuda. Kad braucām ar Robertu pa pilsētu uz 50km/h (ar viņa sport pro, 21mm un r1200 kura pūš garām) abi iedevām cukā un es viņam turējuši līdzi nevis gaju garām.... nozīmē ka jauda vienkārši nav arī tad kad "teoretiski pludiņa būtu jābūt degvielai"... Arī kontrasts no 170 uz 188 dīzi nemainīja Ļoti daudz ko. Tikai tas, ka varbūt vilka labāk top end. Neredzu problēmu ╮(. ❛ ᴗ ❛.)╭ Masas vadi divi novilkti no motora uz rāmja. Ja gadījuma pēc kaut ko daru nepareizi - nēesmu elektriķis, paskaidro Ja gadījuma pēc Keihin Dievi mani neizglābs, būs tiešām jāskatās kaut kur citur problēmas... Pašteces palielināšana, [censored] [censored] [censored]. Bet noteikti pateicos par tavu komentu. Vienmēr novērtēju, ka ir arī citu cilvēku domas iesaistītas, lai varētu saprast labāk utt.
  12. M.Patrix

    Metrakit 3 gen

    Es pārbaudīju oficiālajā dellorto mājaslapā kādi izmēri, grami, utt nāk. Vienīgais, kas atšķīrās no stock factory un mana bija choke "dīze?" un Main jet protams. 1. Tad kas Main jet noslēdz idle. līdz pat 1/4 throttle? 2. Ķīnai jā varu piekrist, viņa nenoslīd tik zemu, bet vismaz nebija jūtama lufte, bet gan normāls tightness noslēdzot mainjetu. NESAKOT, KA ES ZINU PAR KARBURATORIEM VISU, es līdz galam neiebraucu kāpēc gan adata/emulsijas truba nevarētu ietekmēt idle-1/4 throttle. Tad pēc tava sakāmā noņemot vispār adatu no karburātora... idle nebūs ietekmēts. līdz pat teiksim iespējams 1/8 throttle. Par Degvielas skrūvi runājot (nav man gaisa skrūve), Man ir 36 izmers.. Attackā var dabūt zemākais 34 izmēru (kurš nav pieejams) un sip var dabūt zemākais ja nemaldos 31 izmēru.
  13. M.Patrix

    SR50 3gens

    Tikai uz priekšu →_→
  14. M.Patrix

    Metrakit 3 gen

    Ja nu gadījumā kādam interesē kā viņš iet ar 188 dīzi A JĀ. aizmirsu vēl pieminēt. Dabūju dubļinieku... beidzot, Sānu ķepiņu, Un paaugstinātāju ( nav paša labākajā stāvoklī, bet mazlietiņ krāsiņa nenodarīs ļauna) Sarkano selletru vēl nomainīju pret malossi selletru. Sanāca pārdot pa labu ciparu, jo sanāca vēl pa dažiem eirikiem uzstādīt viņu
×