Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

rinnallddss

Members
 • Content count

  17
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

rinnallddss last won the day on March 14

rinnallddss had the most liked content!

2 Followers

About rinnallddss

 • Birthday 08/31/2005

Profile Information

 • Pilsēta:
  Baloži
 • Braucu ar
  Derbi senda, NRG Mc1

Recent Profile Visitors

418 profile views
 1. rinnallddss

  Piaggio NRG mc1 95'

  beidzot esmu sācis taisīt savu lamatu Aizvedu karterus uz aquablast un pasūtiju detaļas Vissu dabūju un nakošajā dienā jau liku kopā motoru Visu saliku un tad bija first start un sapratu ka ir jāmaina izputejs, jo replika skan pec kartupeļa Slinkums kaut ko vairāk raktīt tapec pagaidām viss līdz nakošajam update
 2. rinnallddss

  Derbi Senda sajūgs

  parasti sajūga komplektam nāk līdzi stiprākas atsperes
 3. rinnallddss

  Piaggio NRG mc1 95'

  nez transmisija stav multivar, delta cluch kit un athena skivju puse aizmugure. Dabuju no drauga reduktoru ar malossi sekundaro zobratu, nez mosk bus labak ka stock Un bremzes man bija labakas neka daļai disku bremzes, gan priekšā gan aizmugure viss bija jauns (supports jauns, troses jaunas, loki jauni, kroc viss tur no 0 salikts)
 4. rinnallddss

  Piaggio NRG mc1 95'

  cau Sen nav bijis update kas notiek ar so miskasti, jo rokas necelas vinam neko darīt. So nedaudz jāpastāsta kas notiek. Pa so laiku esmu dabujis pāris detaļas: Dabuju hp1 lc karterus Pasutiju Athena HPC klokeni, Athena aizmugurejos šķīvjus, Athena siksnu un Athena gaisa filtru. Pagaidam domaju kadu cili un mājiņu sūtīt. Doma ir vai nu atkal Streetrace 70cc vai arī Top Performances Due Plus, Un protams majiņa bus vl13.
 5. rinnallddss

  Piaggio SP2

  Ilgi jāgaida mega ups? vai sita ktk viltus ziņa
 6. rinnallddss

  '98 Piaggio Zip RST

  Velu veiksmi pardot to speedfight pa kosmosu. Neviens vinu nepirks, un motori ari viniem [censored]
 7. rinnallddss

  Piaggio NRG mc1 95'

  stipri šaubos, bet viss var notikt
 8. rinnallddss

  Piaggio NRG mc1 95'

  Doppler endurance sprostinus pats biju grozijis kad nonemu visu nost. no sakuma staveja pareizi Butu nauda butu racing. sobrid ir ta ka knapi sagrabinasu kaut kam normalam+ isti vairs roka necelas taisit vinu
 9. rinnallddss

  Piaggio NRG mc1 95'

  cau Tatad kas noticis pa so ilgo laiku: Cilis tika iebraukāts un transmisija tika noreguleta +/- (starta bedre) Dabūju stāvas regulatoru Lab ,viss zbis, izbaudu siltas dienas, brižiem domaju ka vajag labāku dzesi, jo grādi brīžiem sākt kāpt virs 80. Nu jau nobraukti 800km bez nekadam problemam, un tad vienu dienu ar draugiem izdomajam aizbraukt lidz lidmašīnu vērotavai. Esam tikuši jau diezgan tālu un pēkšņi man no motora iznak skana "bohhh" kroc lab domaju ka aizgāja kāds sprostiņš vai gūltņi. Aizstūma mani līdz tuvākajam benzintankam un tur pat nocēlu galvu, jo instrumenti bija līdzi. Kroc nocelu galvu viss izskatas zbis, cilis ideals - nevienas šīkas, galva ari dzīva, virzuli cauruma nav. Nu lab piekurbulet nevar motors negriežas uz nevienu pusi, skaidrs, jastumjas uz garazu ~20km. Tiku lidz garazai un uzreiz celu nost cili
 10. rinnallddss

  Piaggio NRG mc1 95'

  Tatad neliels update Pasutiju mf oriģinalo aizdedzi, kamer gaidiju mopeds staveja nomests sturi, jo necelas roka vinam vairs kaut ko darīt. Atnāca, uzliku, sapratu ka originalais cdi nepis neiet un uzliku no sendas TPR unlimited cdi. Nobraucu kādus 150km un sapratu ka nihuja nelāde. Lab pa lādēšanu šobrīd isti vienalga. +/- noregulēju transmisiju, nezinu kas tur vispār jādara, mani ko gribi izmaiņas nejūt (6.3g rulli, malossi dzeltenas mazās, un s6 strong lielā), mosk kāds var ieteikt ko mainīt. Tagad atliek tik saprast kas notiek ar lādēšanu, un sataisīt plastmasas un vest krāsot, tik nesaprotu kāda krāsa lai krāso, lai nebūtu ka katrs 2. NRG. Un vel tas ka uz nrg jebkura katra krasa neizskatas labi. Mosk var ieteikt kādu smuku krasu uz nrg?
 11. rinnallddss

  Piaggio NRG mc1 95'

  cau Tads neliels update ar NRG, lai forums nebutu dead. Pēc first start domāju izbraukt kādu līkumu, beigas sanāca stumt vairak nekā pabraucu. Iet diezgan zolīdi, bet kaut kas čakarejas ar aizdedzi, tukšgaita rūc 30min un vis zbis, bet kad pabrauc kādas 5min dirkstele pazūd, paradas tikai kad atdziest motors. (mosk kads var palidzet?) Protams nevareju notureties un gribejas ari iedot bisk vairāk kā 1/4 rucka un ietestēt dakšu. Brinos ka ar šitadu transmisijas regulaciju varēja pacelt purnu. pagaidām viss līdz nesataisīšu problēmu ar dzirksteli.
 12. rinnallddss

  Piaggio NRG mc1 95'

  cau Tatad kas ir noticis pa so nedeļu. Saliku motoru, pa jaunam sasmereju šķivjus, ieliku motoru iekša rāmī, savilku vadus, pieliku dzeses sistemu, nokrāsoju priekšējo bremžu suportu un sturi, atgaisoju bremzes un dzeses sistēmu, un tad bija first start. Pacik aizdedzei vadi iskatijas diezgan nesmuki es noņemu nost veco izolcāciju un smuki pārtinu. (nav bildes) Tad pienaca laiks first start. Pielcea atri, ja neskaita to ka pirmas 2 reizes aizmirsu ieslēgt aizdedzi. Ka jau replika vins skan pec dirsas bet uz priekšu kustas ar visu to ka transmisija sametu visu to kas nāca līdzi variatoram un sajugam. Problemas ar dzesi ari laikam ir pazudušas, jo braucot nekapa vairāk par 60 gradiem. Tagad atliek sagatavot plastmasas un tas nokrasot, bet to kad ara būs siltaks. Pagaidam viss.
 13. rinnallddss

  Piaggio NRG mc1 95'

  Domaju no sakuma pabraukt ar stock sturi. Velak skatities ka bus.
 14. rinnallddss

  Piaggio NRG mc1 95'

  cau Beidzot kaut ko sāku darīt. Dabūju detaļas no pulverkrāsošanas. Sapratu ka biju aizmirsis aizvest stūri pulverkrāsot. Ka ari atnaca detaļas no retaialKa ari no @brunuciits dabuju aizdedzi, grupas atradu magnētu un mazo hp1 pusiti, jo maneja noplisa spilka un nekadigi nevareja dabut ara. Setup bus sads: Streetrace Pro replica Delta cluch kits Multivar Doppler endurance Vl13 majina ar taisno kolektoru 21mm karbis Pa cik atnaca detaļas, bet nebija daudz laika, tapec es sataisiju dakšu, jo domaju ka tas būs atrak neka salikt motoru. Izjaucu un visu smuki satīriju un sasmērēju, jo iepriekš tur iekšā vis bija melns. Un arī saliku visus jaunus stūres gultņus un ieliku dakšu vietā. Pa cik bija vel laiks es nosmilsoju karterus līdz galam. Priekš ta ka kompresos ik pec 1min bija tukš un visas smiltis lidoja acis, teiktu ka sanāca diezgan labi. Pagaidam viss. Tagad jagaida kad salikšu motoru un tad drizuma vajadzētu būt first start.
 15. cau Ilgi domāju taisit topic vai nē, šodien sēžot pie datora palika garlaicīgi, sapratu ka ir laiks beidzot pastāstīt par savu NRG. Tatad vienu dienu sežot ss.lv attapos pie viena sludinājuma kurš man iepatikās. (nav bildes kā izskatijās kad nopirku) Setup kad nopirku: Streetrace (kļinīts kādas 5 reizes) Yasuni Z 21mm karbis Kaut kads Str8 filtrs Stock kloķis ar aprautu vītni Šo dabūju pa 400€. Tagad saprotu kāds tas bija ieberziens. Kad nopirku bija problēmas ar pielaišanu un elektoniku, kā ari nestrādāja priekšējas bremzes. Nomainiju čoku, iztīriju karbi, sataisiju elektorniku (izradas ka pravotka bija ideāla, nekur nekas nebija graizīts) un tad kaut kā reizēm pieleca. Tad kādu laiku man viņš pastāvēja garažā, jo nekur talu ar viņu nevarēja aizbraukt bez karstumnieka. Doma bija ka tas varētu būt dēļ izpūtēja (jo rodas pārāk liels pretspiediens) vai arī radiatora dēļ, tad no drauga dabūju diezgan svaigu Stage6 Pro repliku. Uzliku virsū un sapratu ka nekas nebūs, jo ik pa brīdim viņš izšauj pa izpūtēju un noslāpst. Tā ari man viņš nostāvēja garažā, līdz sataisuju savu galvano projektu. Tagdad viņš ir izjaukts līdz plikam rāmim. Rāmis, dakša, diksi, variovaks tika aizvesti pulverkrāsot. Pēc 2 dienām saņēmu diezgan nepatīkamu bildi no pulverkrāsotavas. Aizmugurējajam diskam ir liels robs un kāds jau to ir mēģinajis sataisīt. Tagadējie plāni: Savākt visu no pulverkrāsošanas Satīrīt motoru Salikt pasūtītās detaļas Nokrāsot plastmasas Nopirkt atlikušās detaļas
×