Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Raiv1z

Members
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enable
 1. Raiv1z

  Pirmais rolleris

  Pa dārgu
 2. Raiv1z

  Pirmais rolleris

  @Jankaa https://www.ss.com/msg/lv/transport/moto-transport/motor-scooters/bgggib.html | https://www.ss.com/msg/lv/transport/moto-transport/motor-scooters/bgxpdo.html | https://www.ss.com/msg/lv/transport/moto-transport/motor-scooters/bgxfmx.html Vairāki sludinājumi ir viņam.
 3. Raiv1z

  Pirmais rolleris

  Dzirdējis esmu šausmīgas atsauksmes, bet tur darbojas 2 pardevēji, 1 tas ir ko es ieliki topikā un otrais šis - https://www.ss.com/msg/lv/transport/moto-transport/motor-scooters/bghbkb.html, abi divi ir slikti?
 4. Raiv1z

  Pirmais rolleris

  Sveiki, esmu jauniņais un pašlaik meklēju sev rolleri 600-700 eur vertībā, neesmu īpaši garš, tapēc lielās gileras nedarēs. Derētu Aeroxi, zipi, nākotnē itkā ir plānots uzlikt kaut kādu parastu tuningu, respektīvi variators, karburators, izpūtējs, bet nu nevaru būt parliecināts. Gribētos jau stoku, lai kamēr mācos neplīst. Varat kaut ko ieteikt no ss sludinājumiem. Personīgi esmu nostijies šos: https://www.ss.com/msg/lv/transport/moto-transport/motor-scooters/bgggib.html | https://www.ss.com/msg/lv/transport/moto-transport/motor-scooters/bgelel.html
 5. Raiv1z

  Bauskas Aeroxi

  Sveiki, esmu jauniņais, rolleros neko īsti nesaprotu, gribu iegādāties sev pirmo rolleri. Esmu ss.com novērojis roxus no bauskas, bet palasot forumā par bauskas roxiem atsauksmes ir bēdīgas, bet esmu novērojis to, ka bauskā tirgo 2 cilvēki, pārsvarā roxus 1.tirgotājs - https://m.ss.com/msg/lv/transport/ -transport/motor-scooters/bgxfmx.html 2.tirgotājs - https://m.ss.com/msg/lv/transport/moto-transport/motor-scooters/bghbkb.html Tad īsti nesaprotu kurš tad ir tas sliktais bauscinieks?
×