Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

markussprie

Members
 • Content count

  115
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

markussprie last won the day on November 24 2020

markussprie had the most liked content!

4 Followers

About markussprie

 • Birthday 05/29/2004

Profile Information

 • Pilsēta:
  Rīga
 • Braucu ar
  Piaggio zip 98'

Contact Methods

 • Telefona numurs
  20417616

Recent Profile Visitors

600 profile views
 1. markussprie

  Piaggio Old Zip 98'

  Nezinu gan, manuprāt pogu vnk paņem nospied un miers nekā tur kautko raut utt
 2. markussprie

  Piaggio Old Zip 98'

  YOW! Parīs lietas tika izdarītas/nopirktas! Kādu nedēļu atpakaļ, BEIDZOT savācu no @kreekers savas nopirktās detaļas ( vasarā atstāju tā arī aizmirsu ) Savācu savas dīzītes kuras deva līdzi kad nopirku kārbi; Bet viņas ir tur kautkādas ( 60-75 ), kuras domāju nebūs vajadzīgas Savācu ari gāzes trosi, kuru nopirku jau kad tikko paņēmu zipu Un kā arī savāca savu multivaru ( stavēja pie viņa, jo tas čalis brauca pie viņa uz garāžu ) Kā arī izgriezu tās savas malossi karbona lapiņas ( liels paldies @Ik_klavs par palīdzību ) Nezinu cik labi ir izgriezts, bet savs darbs viņām ir jādara Kā arī vakar iebraucu scooteros, sapirku pāris vajadzīgas lietas! MK2 blīves ( squisha regulācijai ) Karbim choks Sprostgradzeni ( G tipa ) Izpūtēja blīves x2 Motul 710 eļļa Mute filtram ( 59mm vai 60mm, īsti precīzi nezinu ) Kā arī iedvesmojoties no ( @kreekers ) uzstaisiju bildi ZIPS SNIEGĀ; Palicis ir, salikt motoru, nopirkt killswitchu, filtru, trubu un paraut ratā Kā arī pēdējais jautājums; Ko jūs labāk ieteiktu, killswitchu ar raujamo vadu ārā vai ar pogu?
 3. markussprie

  Aprilia SR50R 2019

  ratā atā
 4. markussprie

  PEUGEOT SQUAB

  Nu laigan 3geni ir stipri vairāk, bet zipi arī nav maz, takā tev no vienas puses ir taisnība (kā jau doms teica ; katram savs; )
 5. markussprie

  RIDEOUT 2020 OGRE

  solid
 6. markussprie

  PEUGEOT SQUAB

  Viss smuki, veiksmi
 7. markussprie

  Piaggio Old Zip 98'

  Man ir hp2 Bet par to sajugu neesmu izlemis lidz galam, jo tas 3g ir 2genam bija plans likt uz zipa! Ko sakat tad atstat vnk stock? multivars ar polini siksnu?
 8. markussprie

  Piaggio Old Zip 98'

  tur tā lieta ka vel neesmu lidz galam izdomajis, stūres gultņi ir jānem pats pa sevi! Un tur nebija teikts naraku utt, es teicu kautkadu, tas tik pat labi var but kkads 2fast, neko nevar zinat, to ka piemeru pateicu
 9. markussprie

  Piaggio Old Zip 98'

  Caf! Mazs update bet tomēr nozīmīgs, nopirku pēdejo lietu kas vajadzīga transmisijai! Multivars; Visa transmisija gatava! Transmisija; Multivars Polini siksna Polini 3g sajugs IESPĒJAMS vēlāk nopirksu kautkādu zvanu, bet vēl nezinu
 10. markussprie

  Piaggio Old Zip 98'

  wsup! Neliels update, ieskrēju garāža pirms pielieku seju, sadariju šo to; Uzliku nopirktos polini lokus; Uzliku jauno svečvadu un svečpipiti( nogriezu daudz nost, paliks priekšdienām ) ; Kā arī saliku visu jaudu kopā un nofočēju Kā arī ir radies viens jautājums! Tiem kuriem te lielāka pieredze varbūt varēs palidzēt, kā pareizāk/precizāk nizgriezt lapiņas? Kā arī protams, laimīgu jaunu gadu! Lai visiem mopēdi iet ratā nevis stāv garāžā Līdz nākamajam updatam!
 11. markussprie

  Aprilia sr 50 2k16

  tas stilīgi
 12. markussprie

  Piaggio Old Zip 98'

  yes yes ik
 13. markussprie

  Piaggio Old Zip 98'

  NU BEIIIIDZOOOOOT!!!! Pasūtiju 7. decembrī, detaļām bija jābūt 18. decembrī, atnāca tikai šodien pasūtiju; NGK svecpīpi ar svečvadu RHQ Polini siksna Motoforce rucka Polini loki Viss kas atlicis ir tagad, ieguldīti laiku un vēlmi šajā aukstumā iet uz garāžu diemžēl vēlmes nav Jānoperk c16, killswitch un athenas filtrs, tad bus jasaregulē, ko ganjau es nedarīšu pats, uzticēšos meistariem un tad jau jārauj ratā Līdz nākamajiem updatiem!
×