Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Kašķis

Members
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

 1. Kašķis

  aprilia rx 50 (eur 3) ūdens sūkņa remots

  Ievajadzējās arī šādu blīvi. https://en.50factory.com/parts news/38410-attached-to-plug-in-tank-derbi-senda-drd-xtreme-smt-rcr.html Rīgā ir kāds veikals kur meklēt šādas daļas vai viss jāsūta internetā? kādi ir populārākie interneta veikali? Vai te kāds organizē kopējus pasūtījumus (lai ietaupītu uz piegādes izmaksām)?
 2. Padalīšos ar sava jaunieša pieredzi. Rīgā braukšanā izkrita 4 reizes. Instruktori baigi principiālie, pēc eksāmena pasaka ka būtība jau tu brauc labi, bet bija viena kļūdu un cauri. Pēc tādas neveiksmju sērijas nolēmām nomainīt vidi un pamēģināt Talsos. Pirms tam paņēmām vietējo instruktoru (varu iedot kontaktus, ja kādam vajag). Instruktors labi pārzina eksāmenu maršrutu, kas Talsos par 90% vienmēr ir viens un tas pats (Rīgā tā nav). Vairākas reizes padrillēja sarežģītākās vietas un beidzot eksāmenu izdevās nokārtot (viena kļūdu bija, bet to piedeva).
 3. Sācis pastiprināti pilēt dzesēšanas šķidrums (caur "weep hole") un, ja pareizi saprotu, jānomaina blīvslēgi ūdens sūknim. vai kaut kur Rīgā var nopirkt remkomplektu, vai jāsūta caur internetu? Paldies! vajag šādu https://www.rrd-preparation.com/en/water-pump-joint-arrivals-derbi-euro-3/2085-kit-reparation-pompe-eau-tnt-derbi-euro-3-3661251152329.html
 4. Kašķis

  Atpakaļskata spoguļi

  Reģistrēt var pliku rāmi. Reģistrēt un piedalīties satiksmē nav viens un tas pats. Maz ticams ka reālajā dzīve kāds CP par to piesies, bet teorētiski var.
 5. Kašķis

  Atpakaļskata spoguļi

  no CSN 221. Mopēdam jābūt uzstādītām izgatavotāja paredzētajām iekārtām, mehānismiem un ierīcēm, tām jādarbojas visos paredzētajos režīmos. Mopēdam jābūt aprīkotam ar divām savstarpēji nesaistītām bremzēm, priekšā ar tuvās gaismas lukturi, bet aizmugurē – sarkanas gaismas lukturi un sarkanu gaismas atstarotāju, skaņas signālu, stāvbalstu un trokšņu slāpētāju. Mopēdam, kas izgatavots pēc 2001. gada 1. janvāra, papildus jābūt aprīkotam ar pakaļējo bremžu signāllukturi, gaismas virzienrādītājiem, numura apgaismojuma lukturi, atpakaļ­skata spoguļiem un ātruma mērīšanas ierīci (spidometru).
 6. Kašķis

  Atpakaļskata spoguļi

  nē problēma nav liela, bet satiksmē braukt ērtāk un pēc noteikumiem arī jābūt.
 7. Kašķis

  Atpakaļskata spoguļi

  Nesen iegādājos aprila Rx50 un pie pirmajiem kritieniem oriģinālais spogulis nolūza. Ko ieteiksiet likt vietā?
×