Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Daaavis

Members
 • Content count

  129
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

Daaavis last won the day on February 18 2022

Daaavis had the most liked content!

4 Followers

About Daaavis

 • Birthday 07/07/2004

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.instagram.com/skrivelis_/
 • Telefona numurs
  25636685

Profile Information

 • Pilsēta:
  Valmiera
 • Braucu ar
  SR70R,Suzuki RM125

Recent Profile Visitors

1,907 profile views
 1. Daaavis

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pia Karbona lapiņas VL13 uc 0.35mm Cdi Aizdedze ar magnētu Cena PM 25636685
 2. Daaavis

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pārdodu: 2018-2022 izlaiduma gada 3gena aizdedzi ar magnētu-50€ 2018-2022 izlaiduma gada 3gena oem cdi -30€ Malossi karbona lapiņas-10€ 25636685
 3. Salādē bildes iekšā failiem.lv ,nokopē,un posto te iekšā!
 4. Daaavis

  No piaggio fly uz sr50r

  Droši,izskatīsies smuki,tik spuldzi vajadzēs sarkanu vai nokrāso to,kas ir,ar sarkanu nagulaku.. Veiksmi projektā! Tik nedod vietējiem puikiem ratā braukt!
 5. Daaavis

  Aprilia sr 50 2k16

  labi gudrīt,te tu kļūdies Jauns,bet cik viņš ir labs? Domāju džeks salocītu un nodilušu nepirktu vietā
 6. Daaavis

  Aprilia sr 50 2k16

  Domāju,kad kvalitātes dēļ ! Orģināls un pakaļizstrādājums nav salīdzināms ,ņemot vērā vēll kad orģinālais ir peldošais disks.. @Reinhards76 pareiza izvēle!
 7. Daaavis

  Sr50 2gen tūning jautājums

  Ieteiktu piekrāt priekš C16.Ar Cp 21 Evo nebija nekāda vaina man,noregulēju,un bez bēdu sezonu nobraukāju ..
 8. Daaavis

  Aprilia SR50R 2018

  Nē nē,gals ir,ar 3.0d pa šoseju smuki nedaudz iestiepām kopā,vnk liekas kad var nedaudz labāk iet,bet tā nav ne vainas,man patīk .. Tas gals likās ka gausa nost ar 3.5 ruļļiem,toties bija ļoti ass,tgd stāv 4.7 Būs jau labi,vrbt pamēģinās ktko patestēt kādreiz.Gaismas vjg sataisīt..
 9. Daaavis

  Aprilia SR50R 2018

  Jā,laikam tā bija .. nu skatīsies
 10. Daaavis

  Aprilia SR50R 2018

  Gribējās šo bildi iemest skaistumam Kā arī daudzi jūs RATAATĀ video gaidijāt,rekur tāds tehniskais balansiņa video.. Pagaidām transmissija vnk samesta,stāv 4.7ruļļi,Malossi zilā,MHR melnās,vajag paprovēt S6 Strongu ielikt un 3.5 ruļļus.Ar Malossi zilo un 3.5 ruļļiem ass kā pipars,bet gala nav. Sadabūtas dīzes,pamēģinās karbi vell nedaudz paregulēt. 9m/h veiksmīgi aizvadītas ... Pagaidām plastikas nav saliktas,jo mēģinu kautko izštukot ar priekšējām gaismām,viss pārējais strādā..
 11. Daaavis

  Aprilia SR50R 2018

  Paldies! Jā,būs vien tā Hard gumija jāliek! Runājot par regulēšanu,karbī 122.dīze un adatai sprosts uz augstākās pozīcijas,liekas ka tagad ir labi,iesākumam. Ar sprostu pa vidu-burbuļoja,ņiķojās iedodot vairāk gāzi. Sanāk mazāku dīzi vajag!? +nāks siltāks laiks vēll Pēc sveces liekas Okey. Jāuzstaisa kāds video,kā pašlaik kustās.
 12. Daaavis

  Aprilia SR50R 2018

  HaHaHa ,bet tas jau tika arī realizēts tajā laikā ,tagad kautko interesantāku gribējās uzscelt
 13. Daaavis

  Aprilia SR50R 2018

  Tā,nuko nepacietīgie jaunieši,ir daudz kas sakrājies,ko atrādīt !.. Iesaku lasīt caur kompi.. Karteri tieka pievīlēti priekš starplikas,lai pie lūkām viss smuki plūstu,paldies @Chesiss Flows netika vīlēts,uzskatu kad šeit to īsti nevajag Tālāk karterus aizvedu nostrūklot,rezultāts tiešām skaists,kā jauni,uz kādu laiciņu cerams.. JĀ zinu,būtu bijis labāk,ja tiktu nolakoti,vai nokrāsoti! Biju jau saņēmis svarīgās pēdējās paciņas ar daļām motora likšanai kopā.. Vell tika uzsūtīts RT trubas oem stiprinājums,VL13 mājiņai lapiņas,celtniecības fēns.Nopirkts pelēkais hermis,un NGK BR10EIX irīdija svece. Dažas bildes ar Razingu Tālāk jau viss sāka palikt aizvien interesantāk Gultņi sasaldēti,detaļas somā,un uz garažu.. Tālāk lai runā bilžuki No iepriekšjiem karteriem tika izņemta bumbiņa,un ielikta šiem karteriem stupicas vietā.Un kā var redzēt karteri jau nedaudz netīri no darbiem.. Tika uzlikta papīra blīve,ar kuru vēlamais rezultāts 0.6 squish.. Tālāk jau tika salikti saļņiki,mājiņa,kolektors,reduktors,transmisija.. Karteriem jauni uzgriežņi,izspūtēja stiprinājuma skrūvēm. Nesapriecājaties,uz galda tie,šķīvji smuki sarkanie,nav mani ... Tika sākts ķerties klāt plikajam rāmim,overītim daži jauni sprosti,atgaisotas priekšējās bremzes,salikta selletras elektronika,dačiku vadi. Aizdedzes noregulēšanai paldies @Chesiss .. Iecēluši motoru sapratām,kad esam nujau finiša taisnē. Sapirktas bukses,uzlikts izspūtējs ,paldies džekiem par izspalīdzīgu roku,un aizvešanu līdz cirkulim pēc antifrīza ar 98to.. Tadnu uz 3L 98 saliets +/~ 100ml 710 motula,ieteicamais (sākumā 1:33),antifrīzs sistēmā,un kameras ''first start'' paldies par filmēšanu @Henkooo Tika uzsildīts,un atdzesēts,atgaisots utt.. Lūk video ar gandarijuma pilnu īpašnieku,un nedaudz augstākiem apgriezieniem raustot trošuku. Liekas nedaudz trekns(karbī 122dīze),neizbraucot vell nesecināšu,jāsagaida štruntiņš kas ručā liekas lai nofiksētu trosīti,jāizbrauc,jāparegulējās,jasalodē daži vadi,un iesākumam būs labi! Jāsataisa lai strādā pagriezieni ar gaismām un spiģiku caur aķi,un tadjau būs gatavs ielām .... Labs darbs kas labi padarīts! Tas pagaidām viss ,cerams neko neaizmirsu,un ka jums bija patīkami lasīt! Tiekās līdz vēlākam,ar viģiku kā kustās tas mopēds...
 14. Daaavis

  Aprilia SR50R

  Cik m/h tam racinga virzulim sanāca?
 15. Daaavis

  Piaggio Old Zip 98'

  Atceries ka ir (hujend,vecās labās) detaļas kuras vairs neražo! Lietots (normas robežās),jau nenozīmē,ka nevar likt vēlreiz motorā ,protams detaļas ir jāpārbauda.. Ne vissi (visu) var atļauties sapirkt jaunu,par pilno cenu,nu ja sia senčamaks.lv tev ir,tad jau vari tā gudri runnāt,betnu taisnībā kautkāda tev ir!
×