Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Admin

Administrators
 • Content count

  193
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Admin

 1. Lai Tavs iesūtītais sludinājums netiktu izdzēsts, Tev jāievēro šādi noteikumi: *precīzi jāapraksta maināmā/pārdodamā lieta (izlaiduma gads, motora tips, kubatūra, tehniskais stāvoklis utt.); *Rolleru mainīšanas/pārdošanas sludinājumā obligāti jāpievieno bildes, vēlams arī detaļu sludinājumos; *ja pārdodamai/maināmajai precei ir defekti, tie obligāti jāuzskaita sludinājumā;obligāti jānorāda cena; *vēlams pievienot kontaktinformāciju - telefona numuru; *aizliegta komerciāla rakstura sludinājumu iesūtīšana, ja tā nav saskaņota ar foruma administratoru. Sludinājumu drīkst pārpublicēt ne ātrāk kā 3 dienas pēc pēdējās publikācijas reizes! Ja Tavs sludinājums tiek izdzēsts, pārlasi noteikumus un izlabo to! Ja atkārtoti iesūtīsi noteikumiem neatbilstošu sludinājumu, saņemsi Warning - 3 dienu aizliegumu postot.
 2. Minarelli hor/vert/pērk/pārdod. Lai Tavs iesūtītais sludinājums netiktu izdzēsts, Tev jāievēro šādi noteikumi: *precīzi jāapraksta maināmā/pārdodamā lieta (izlaiduma gads, motora tips, kubatūra, tehniskais stāvoklis utt.); *Rolleru mainīšanas/pārdošanas sludinājumā obligāti jāpievieno bildes, vēlams arī detaļu sludinājumos; *ja pārdodamai/maināmajai precei ir defekti, tie obligāti jāuzskaita sludinājumā;obligāti jānorāda cena; *vēlams pievienot kontaktinformāciju - telefona numuru; *aizliegta komerciāla rakstura sludinājumu iesūtīšana, ja tā nav saskaņota ar foruma administratoru. Sludinājumu drīkst pārpublicēt ne ātrāk kā 3 dienas pēc pēdējās publikācijas reizes! Ja Tavs sludinājums tiek izdzēsts, pārlasi noteikumus un izlabo to! Ja atkārtoti iesūtīsi noteikumiem neatbilstošu sludinājumu, saņemsi Warning - 3 dienu aizliegumu postot.
 3. Lai Tavs iesūtītais sludinājums netiktu izdzēsts, Tev jāievēro šādi noteikumi: *precīzi jāapraksta maināmā/pārdodamā lieta (izlaiduma gads, motora tips, kubatūra, tehniskais stāvoklis utt.); *Rolleru mainīšanas/pārdošanas sludinājumā obligāti jāpievieno bildes, vēlams arī detaļu sludinājumos; *ja pārdodamai/maināmajai precei ir defekti, tie obligāti jāuzskaita sludinājumā;obligāti jānorāda cena; *vēlams pievienot kontaktinformāciju - telefona numuru; *aizliegta komerciāla rakstura sludinājumu iesūtīšana, ja tā nav saskaņota ar foruma administratoru. Sludinājumu drīkst pārpublicēt ne ātrāk kā 3 dienas pēc pēdējās publikācijas reizes! Ja Tavs sludinājums tiek izdzēsts, pārlasi noteikumus un izlabo to! Ja atkārtoti iesūtīsi noteikumiem neatbilstošu sludinājumu, saņemsi Warning - 3 dienu aizliegumu postot.
 4. Motors

  Piaggio pērk/pārdod Lai Tavs iesūtītais sludinājums netiktu izdzēsts, Tev jāievēro šādi noteikumi: *precīzi jāapraksta maināmā/pārdodamā lieta (izlaiduma gads, motora tips, kubatūra, tehniskais stāvoklis utt.); *Rolleru mainīšanas/pārdošanas sludinājumā obligāti jāpievieno bildes, vēlams arī detaļu sludinājumos; *ja pārdodamai/maināmajai precei ir defekti, tie obligāti jāuzskaita sludinājumā;obligāti jānorāda cena; *vēlams pievienot kontaktinformāciju - telefona numuru; *aizliegta komerciāla rakstura sludinājumu iesūtīšana, ja tā nav saskaņota ar foruma administratoru. Sludinājumu drīkst pārpublicēt ne ātrāk kā 3 dienas pēc pēdējās publikācijas reizes! Ja Tavs sludinājums tiek izdzēsts, pārlasi noteikumus un izlabo to! Ja atkārtoti iesūtīsi noteikumiem neatbilstošu sludinājumu, saņemsi Warning - 3 dienu aizliegumu postot.
 5. Dažādu krāmu un citu, ar rolleriem nesaistītu, lietu tirģelis. Upot drīkst ne ātrāk kā pēc 3 dienām!
 6. Dažādi

  šeit tirgojam/atdodam dažādus krāmus, kas pašiem vairs nav vajadzīgi, pa lēto! Piemēram,nodilušas,salauztas,bojātas vai vienkārši nevajadzīgas detaļas kuras aizņem vietu. Lai Tavs iesūtītais sludinājums netiktu izdzēsts, Tev jāievēro šādi noteikumi: *precīzi jāapraksta maināmā/pārdodamā lieta (izlaiduma gads, motora tips, kubatūra, tehniskais stāvoklis utt.); *Rolleru mainīšanas/pārdošanas sludinājumā obligāti jāpievieno bildes, vēlams arī detaļu sludinājumos; *ja pārdodamai/maināmajai precei ir defekti, tie obligāti jāuzskaita sludinājumā;obligāti jānorāda cena; *vēlams pievienot kontaktinformāciju - telefona numuru; *aizliegta komerciāla rakstura sludinājumu iesūtīšana, ja tā nav saskaņota ar foruma administratoru. Sludinājumu drīkst pārpublicēt ne ātrāk kā 3 dienas pēc pēdējās publikācijas reizes! Ja Tavs sludinājums tiek izdzēsts, pārlasi noteikumus un izlabo to! Ja atkārtoti iesūtīsi noteikumiem neatbilstošu sludinājumu, saņemsi Warning - 3 dienu aizliegumu postot.
 7. Aicinu visus īsos jautājumus ierakstīt šeit... Piemēram, cik lieli diski ir Aeroxam, cik liela bāka Runneram utt... Lai nav katram sīkumam jāveido jauns topiks!
 8. šeit postojam savus supermoto detaļu sludinājumus Lai Tavs iesūtītais sludinājums netiktu izdzēsts, Tev jāievēro šādi noteikumi: *precīzi jāapraksta maināmā/pārdodamā lieta (izlaiduma gads, motora tips, kubatūra, tehniskais stāvoklis utt.); *Rolleru mainīšanas/pārdošanas sludinājumā obligāti jāpievieno bildes, vēlams arī detaļu sludinājumos; *ja pārdodamai/maināmajai precei ir defekti, tie obligāti jāuzskaita sludinājumā;obligāti jānorāda cena; *vēlams pievienot kontaktinformāciju - telefona numuru; *aizliegta komerciāla rakstura sludinājumu iesūtīšana, ja tā nav saskaņota ar foruma administratoru. Sludinājumu drīkst pārpublicēt ne ātrāk kā 3 dienas pēc pēdējās publikācijas reizes! Ja Tavs sludinājums tiek izdzēsts, pārlasi noteikumus un izlabo to! Ja atkārtoti iesūtīsi noteikumiem neatbilstošu sludinājumu, saņemsi Warning - 3 dienu aizliegumu postot.
 9. Topikā drīkst ievietot tikai tādas detaļas, kurām nav piemērota pirkt/pārdot topika. Lai Tavs iesūtītais sludinājums netiktu izdzēsts, Tev jāievēro šādi noteikumi: *precīzi jāapraksta maināmā/pārdodamā lieta (izlaiduma gads, motora tips, kubatūra, tehniskais stāvoklis utt.); *Rolleru mainīšanas/pārdošanas sludinājumā obligāti jāpievieno bildes, vēlams arī detaļu sludinājumos; *ja pārdodamai/maināmajai precei ir defekti, tie obligāti jāuzskaita sludinājumā;obligāti jānorāda cena; *vēlams pievienot kontaktinformāciju - telefona numuru; *aizliegta komerciāla rakstura sludinājumu iesūtīšana, ja tā nav saskaņota ar foruma administratoru. Sludinājumu drīkst pārpublicēt ne ātrāk kā 3 dienas pēc pēdējās publikācijas reizes! Ja Tavs sludinājums tiek izdzēsts, pārlasi noteikumus un izlabo to! Ja atkārtoti iesūtīsi noteikumiem neatbilstošu sludinājumu, saņemsi Warning - 3 dienu aizliegumu postot.
 10. Motors

  Peugeot pērk/pārdod Lai Tavs iesūtītais sludinājums netiktu izdzēsts, Tev jāievēro šādi noteikumi: *precīzi jāapraksta maināmā/pārdodamā lieta (izlaiduma gads, motora tips, kubatūra, tehniskais stāvoklis utt.); *Rolleru mainīšanas/pārdošanas sludinājumā obligāti jāpievieno bildes, vēlams arī detaļu sludinājumos; *ja pārdodamai/maināmajai precei ir defekti, tie obligāti jāuzskaita sludinājumā;obligāti jānorāda cena; *vēlams pievienot kontaktinformāciju - telefona numuru; *aizliegta komerciāla rakstura sludinājumu iesūtīšana, ja tā nav saskaņota ar foruma administratoru. Sludinājumu drīkst pārpublicēt ne ātrāk kā 3 dienas pēc pēdējās publikācijas reizes! Ja Tavs sludinājums tiek izdzēsts, pārlasi noteikumus un izlabo to! Ja atkārtoti iesūtīsi noteikumiem neatbilstošu sludinājumu, saņemsi Warning - 3 dienu aizliegumu postot.
 11. Motors

  China pērk/pārdod. Lai Tavs iesūtītais sludinājums netiktu izdzēsts, Tev jāievēro šādi noteikumi: *precīzi jāapraksta maināmā/pārdodamā lieta (izlaiduma gads, motora tips, kubatūra, tehniskais stāvoklis utt.); *Rolleru mainīšanas/pārdošanas sludinājumā obligāti jāpievieno bildes, vēlams arī detaļu sludinājumos; *ja pārdodamai/maināmajai precei ir defekti, tie obligāti jāuzskaita sludinājumā;obligāti jānorāda cena; *vēlams pievienot kontaktinformāciju - telefona numuru; *aizliegta komerciāla rakstura sludinājumu iesūtīšana, ja tā nav saskaņota ar foruma administratoru. Sludinājumu drīkst pārpublicēt ne ātrāk kā 3 dienas pēc pēdējās publikācijas reizes! Ja Tavs sludinājums tiek izdzēsts, pārlasi noteikumus un izlabo to! Ja atkārtoti iesūtīsi noteikumiem neatbilstošu sludinājumu, saņemsi Warning - 3 dienu aizliegumu postot.
 12. pēc xqisit vēlmēm uztaisu topiku, kurā var ielikt vienu bildi pirms , un bildi pēc - rollera tuninga. vēlams pievienot arī linku uz savu topiku.
 13. Labrīt, lai administrācijai būtu vieglāk izķert noteikumu pārkāpējus, visi useri ir aicināti šeit ziņot par tiem, kam nepieciešams bans. Šorīt tika nobanots 4 profilu īpašnieks - assH0LE = zasadnjiks., mono un dreamup (IP vienādas). Ja rodas aizdomas par kādu useri, lūdzu, rakstiet te! Administrācija pārbaudīs lietu un nepieciešamības gadījumā sekos bans. Šeit arī tiks paziņots par banotajiem useriem. ar cieņu, scooter-power.lv administrācija
 14. Motors

  Honda pērk/pārdod Lai Tavs iesūtītais sludinājums netiktu izdzēsts, Tev jāievēro šādi noteikumi: *precīzi jāapraksta maināmā/pārdodamā lieta (izlaiduma gads, motora tips, kubatūra, tehniskais stāvoklis utt.); *Rolleru mainīšanas/pārdošanas sludinājumā obligāti jāpievieno bildes, vēlams arī detaļu sludinājumos; *ja pārdodamai/maināmajai precei ir defekti, tie obligāti jāuzskaita sludinājumā;obligāti jānorāda cena; *vēlams pievienot kontaktinformāciju - telefona numuru; *aizliegta komerciāla rakstura sludinājumu iesūtīšana, ja tā nav saskaņota ar foruma administratoru. Sludinājumu drīkst pārpublicēt ne ātrāk kā 3 dienas pēc pēdējās publikācijas reizes! Ja Tavs sludinājums tiek izdzēsts, pārlasi noteikumus un izlabo to! Ja atkārtoti iesūtīsi noteikumiem neatbilstošu sludinājumu, saņemsi Warning - 3 dienu aizliegumu postot.
 15. driftingo .. shajaa topikaa luudzu
 16. Lai foruma lietotājiem būtu vieglāk vienam otru uz ielas atpazīt, esam izgatavojuši uzlīmes ar foruma logo. Uzlīmju izmēri - 7 x 5 cm (platums x garums). Augstas kvalitātes līmplēve, kura nebaidās no laikapstākļiem, kā arī neatlups, kad savu rolleri mazgāsi. Uzlīmes var līmēt arī citur, piemēram, es vienu esmu uzlīmējis uz portatīvā. CENAS #1 - 2 uzlīmes = 2,50 eur #2 - 1 uzlīme = 1,50 eur KĀ SAŅEMT satikties personīgi Rīgā, iepriekš saskaņojot ar mani caur PM varu nosūtīt arī pa pastu (aploksnē), uzlīmju cenai pieskaitot papildus 1,00 eur. Lai nosūtītu uzlīmes pa pastu, jāveic priekšapmaksa pilnā apmērā uz manu Swedbankas kontu: LV43HABA0551022124264 MĀRTIŅŠ LUKSTIŅŠ veicot maksājumu - obligāti norādīt savu nicku! Būtu vēlams apjautāties draugiem, kas dzīvo jūsu pilsētā, iespējams varat pasūtīt kopā, lai man nebūtu katram atsevišķi jāskrien uz pastu. Ja vēlies, lai uzlīmes tev nosūtu, tev jāatsūta man uz PM tavs vārds, uzvārds, pilna adrese, pasta indekss.
 17. Rokoties pa kompi, atradu savulaik saglabātās bildes par dažādu cilindru lūku izmēriem. Varbūt kādam noder vīlējot savējo Airsal-T6-47.6mm-Minarelli-AC Athena-Racing-47.6mm-Minarelli-AC Athena-Racing-47.6mm-Minarelli-CW Athena-Racing-47.6mm-Minarelli-LC Hebo-Manston-Racing-47.6mm-Minarelli-LC Hebo-Manston-Replica-47.6mm-Minarelli-LC Malossi-MHR-47.6mm-Minareli-AC Malossi-Sport-47mm-Minareli-AC MetraKit-ProRace-47.6mm-Minarelli-AM6 Minarelli-40mm-LC Minarelli-Horizonal-40mm-AC Polini-Corsa-47mm-Minarelli-AC Polini-EVO-47.6mm-Minarelli-AC Polini-EVO-47.6mm-Minarelli-CW Polini-Sport-47mm-Minarelli-AC Stage6-Racing-47.6mm-Minarelli-AC TP-Due-Plus-47mm-Minarelli-LC TP-Trophy-47mm-Minarelli-AC p.s. visi ir aicināti šeit ievietot savus zīmējumus
 18. scooter-power.lv grafiskā zīme (logo) ir scooter-power.lv administrācijas īpašums. Aizliegta jebkāda veida logo izmantošana (drukāšana, publicēšana utt.) bez rakstiskas saskaņošanas ar scooter-power.lv administrāciju.
 19. šeit lūdzu visus izteikties par jauno forumu. ko uzlabot? kādas vēlmes? varbūt jautājumi - kā ko lietot? apspriežam visu, kas saistīts ar pēdējo dienu notikumu - pārejo no vecā uz jauno.
 20. gaidu, gaidu, kad Armands, ezzis vai kāds cits gonščiks uztaisīs topiku, bet... Kurš domā doties uz Igaunijas supermoto posmu , kur starplaikos laidīs arī scooter racingu?
 21. Šajā topikā aicinu apkopot pieejamo informāciju par seletrām. Pats savā datora atradu sekojošas lietas: Malossi Selettra uzstādīšanas pamācība angļu valodā 00000076_000.pdf Šī pamācība neder Italkit aidzedzei (italkitam ir citi grādi) - ja kādam ir informācija, lūdzu papildināt par italkit. Italkit Curva - variable ignition timing. Laipni aicināti papildināt šo topiku ar katram pieejamo informāciju!
 22. paziņoju - f33m jeb Kristaps DJ Kārkliņš no Rīgas, šampētera ir uzmetējs, ar šo cilvēku neiesaku iesaistīties nekādos darījumos - uzmetīs ar naudām. pie tam dirsējs arī.
 23. Jaunajā forumā ir spēkā mazliet cita bilžu pievienošanas sistēma. Ar laiku pieradīsiet, tā ir daudz ērtāka par klasisko tag lietošanu. Kā vispār pievienot foto? Lai bildi varētu apskatīt, tai jābūt nohostētai uz kāda publiski pieejama servera, piemēram, www.bildites.lv , www.imageshack.us , inbox.lv utt. Pamācībā izmantoju bildites.lv variantu. 1. uzspiežam Browse... un izvēlamies foto failu no sava datora. 2. 1 - kad fails izvēlēts, spiežam Open. Ja viss ir ok, logā vajadzētu parādīties faila adresei Tavā datorā 2 - pārliecinies, ka ir ieķeksēts Publiski 3 - ja viss ok, spied uz Uzkopēt bildes p.s. Vienlaicīgi var uzkopēt vairākas bildes! 3. Atveroties jaunajam logam, jāiezīmē otrā rindiņa (kā parādīts screenshotā). Pārējās rindiņas nav aktuālas! Iezīmēto rindiņu nokopē (ctrl+c) 4. Dodies atpakaļ uz forumu, un postošanas logā atrodi ikoniņu -1-, uzspied uz tās. Atvērsies jauns logs -2-, tajā iekopē bildes linku no 3. soļa (ctrl+v). Spied OK -3-. 5. Pēc OK nospiešanas tavai bildei jāparādās postošanas logā. Tālāk vari pievienot vēl bildes un tekstu, un visbeidzot spiest pogu Post Reply, un visiem Tavs foto būs apskatāms! Ja esi atradis foto kādā citā mājaslapā (piemēram, googlējot utt) , un vēlies to nopublicēt šajā forumā, to ir ļoti ērti izdarīt ar Copy Paste funkciju. 1. 2. 3. pēc šo procedūru izdarīšanas, bildei jāparādās postošanas logā! Svarīgi! Ja lietosi klasisko tagu, postojot forums izmetīs erroru: You are not allowed to use that image extension on this community. Lai šo apietu, vienkārši vēlreiz nospied Post Reply pogu un viss aizies. Man personīgi nav izskaidrojums, kāpēc tā. Varbūt ar laiku tiks salabots. Šī pamācība tika izveidota, jo ļoti daudz topikos redzam, ka ir ievietoti nepareizie linki no bildites.lv , tāpēc arī bildes nerādās. Ir taču ērtāk , ka bildes rādās uzreiz topicā, nevis lietotājam jāspiež links un jāatver vaļā bildites.lv lapa. Ceru, ka kādam palīdzēja! ar cieņu, administrācija