Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Admin

Administrators
 • Content count

  193
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Admin

 • Birthday 2006.06.30.

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.scooter-power.lv
 • Skype
  normals_nicks

Profile Information

 • Pilsēta:
  Rīga
 • Intereses:
  XLR8

Recent Profile Visitors

6 850 profile views
 1. Sveiks, Dāvis(Vuškāns) teica, ka vajag ar tevi saskaņot par topica izveidi.

  Runa ir par to, kur piedāvāju dažādus remontus.

  Esmu gatavs veikt dažādus darbus rolleristu labā, palīdzēt tiem,

  kuriem ir problēmas un nav pieejamas visas aparatūras.

   

  Tātad, vai varu publicēt un piedāvāt savus darbus?

 2. Dažādi

  šeit tirgojam/atdodam dažādus krāmus, kas pašiem vairs nav vajadzīgi, pa lēto! Piemēram,nodilušas,salauztas,bojātas vai vienkārši nevajadzīgas detaļas kuras aizņem vietu. Lai Tavs iesūtītais sludinājums netiktu izdzēsts, Tev jāievēro šādi noteikumi: *precīzi jāapraksta maināmā/pārdodamā lieta (izlaiduma gads, motora tips, kubatūra, tehniskais stāvoklis utt.); *Rolleru mainīšanas/pārdošanas sludinājumā obligāti jāpievieno bildes, vēlams arī detaļu sludinājumos; *ja pārdodamai/maināmajai precei ir defekti, tie obligāti jāuzskaita sludinājumā;obligāti jānorāda cena; *vēlams pievienot kontaktinformāciju - telefona numuru; *aizliegta komerciāla rakstura sludinājumu iesūtīšana, ja tā nav saskaņota ar foruma administratoru. Sludinājumu drīkst pārpublicēt ne ātrāk kā 3 dienas pēc pēdējās publikācijas reizes! Ja Tavs sludinājums tiek izdzēsts, pārlasi noteikumus un izlabo to! Ja atkārtoti iesūtīsi noteikumiem neatbilstošu sludinājumu, saņemsi Warning - 3 dienu aizliegumu postot.
 3. šeit postojam savus supermoto detaļu sludinājumus Lai Tavs iesūtītais sludinājums netiktu izdzēsts, Tev jāievēro šādi noteikumi: *precīzi jāapraksta maināmā/pārdodamā lieta (izlaiduma gads, motora tips, kubatūra, tehniskais stāvoklis utt.); *Rolleru mainīšanas/pārdošanas sludinājumā obligāti jāpievieno bildes, vēlams arī detaļu sludinājumos; *ja pārdodamai/maināmajai precei ir defekti, tie obligāti jāuzskaita sludinājumā;obligāti jānorāda cena; *vēlams pievienot kontaktinformāciju - telefona numuru; *aizliegta komerciāla rakstura sludinājumu iesūtīšana, ja tā nav saskaņota ar foruma administratoru. Sludinājumu drīkst pārpublicēt ne ātrāk kā 3 dienas pēc pēdējās publikācijas reizes! Ja Tavs sludinājums tiek izdzēsts, pārlasi noteikumus un izlabo to! Ja atkārtoti iesūtīsi noteikumiem neatbilstošu sludinājumu, saņemsi Warning - 3 dienu aizliegumu postot.
 4. Topikā drīkst ievietot tikai tādas detaļas, kurām nav piemērota pirkt/pārdot topika. Lai Tavs iesūtītais sludinājums netiktu izdzēsts, Tev jāievēro šādi noteikumi: *precīzi jāapraksta maināmā/pārdodamā lieta (izlaiduma gads, motora tips, kubatūra, tehniskais stāvoklis utt.); *Rolleru mainīšanas/pārdošanas sludinājumā obligāti jāpievieno bildes, vēlams arī detaļu sludinājumos; *ja pārdodamai/maināmajai precei ir defekti, tie obligāti jāuzskaita sludinājumā;obligāti jānorāda cena; *vēlams pievienot kontaktinformāciju - telefona numuru; *aizliegta komerciāla rakstura sludinājumu iesūtīšana, ja tā nav saskaņota ar foruma administratoru. Sludinājumu drīkst pārpublicēt ne ātrāk kā 3 dienas pēc pēdējās publikācijas reizes! Ja Tavs sludinājums tiek izdzēsts, pārlasi noteikumus un izlabo to! Ja atkārtoti iesūtīsi noteikumiem neatbilstošu sludinājumu, saņemsi Warning - 3 dienu aizliegumu postot.
 5. pēc xqisit vēlmēm uztaisu topiku, kurā var ielikt vienu bildi pirms , un bildi pēc - rollera tuninga. vēlams pievienot arī linku uz savu topiku.
 6. paziņoju - f33m jeb Kristaps DJ Kārkliņš no Rīgas, šampētera ir uzmetējs, ar šo cilvēku neiesaku iesaistīties nekādos darījumos - uzmetīs ar naudām. pie tam dirsējs arī.
 7. Piedāvājam Jums izvietot reklāmu Latvijas lielākajā scooter entuziastu forumā, kuru dienā apmeklē ap 750 unikālo lietotāju. Lai apskatītu sīkāku informāciju par reklāmas iespējām un cenām, spiediet šeit. Intereses gadījumā lūdzam vērsties pie mūsu reklāmas menedžeriem. Mēs vienmēr atradīsim Jūsu vēlmēm un iespējām atbilstošu reklāmas risinājumu! Ar cieņu, scooter-power.lv
 8. o_O
 9. 1) izmanto foruma bilžu uploaderi (samazinās automātiski). 2) samazini pats, izmantojot kādu foto rediģēšanas programmu (photoshop, photofiltre utt)
 10. kāpēc lai totālam nezinātājam kaut kas būtu jāpasaka ? mums viņi ir vajadzīgi? jau tagad rodas problēma, ka sareģistrējas pārāk daudz mudaki , kam grūti lietot search vai palasīt forumu, pirms viņi uzdod jautājumus "rolers neiet,ko darit?" "kapec norauj klemi?" utt. tava kritika ir nevietā, tirliņ. Tiem ,kam vārds scooter neasociējas tikai ar mūziku , tāpat viss jau ir izteikts. domāju,ka 90% forumiešu nezina vairs tādu grupu turklāt tas, ka simbolikā būtu rolleris , nekādi neietekmētu to, ka pēc atslēgvārda scooter googlē izmet blondīnu logo tuvākajā laikā noteikti netiks mainīts. Uzlīmes atklāšanā varēs nopirkt, būšu plazā no sākuma!
 11. Lai foruma lietotājiem būtu vieglāk vienam otru uz ielas atpazīt, esam izgatavojuši uzlīmes ar foruma logo. Uzlīmju izmēri - 7 x 5 cm (platums x garums). Augstas kvalitātes līmplēve, kura nebaidās no laikapstākļiem, kā arī neatlups, kad savu rolleri mazgāsi. Uzlīmes var līmēt arī citur, piemēram, es vienu esmu uzlīmējis uz portatīvā. CENAS #1 - 2 uzlīmes = 2,50 eur #2 - 1 uzlīme = 1,50 eur KĀ SAŅEMT satikties personīgi Rīgā, iepriekš saskaņojot ar mani caur PM varu nosūtīt arī pa pastu (aploksnē), uzlīmju cenai pieskaitot papildus 1,00 eur. Lai nosūtītu uzlīmes pa pastu, jāveic priekšapmaksa pilnā apmērā uz manu Swedbankas kontu: LV43HABA0551022124264 MĀRTIŅŠ LUKSTIŅŠ veicot maksājumu - obligāti norādīt savu nicku! Būtu vēlams apjautāties draugiem, kas dzīvo jūsu pilsētā, iespējams varat pasūtīt kopā, lai man nebūtu katram atsevišķi jāskrien uz pastu. Ja vēlies, lai uzlīmes tev nosūtu, tev jāatsūta man uz PM tavs vārds, uzvārds, pilna adrese, pasta indekss.