Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Admin

Administrators
 • Content count

  194
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Admin last won the day on June 3 2019

Admin had the most liked content!

5 Followers

About Admin

 • Birthday 06/30/2006

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.scooter-power.lv
 • Skype
  normals_nicks

Profile Information

 • Pilsēta:
  Rīga
 • Intereses:
  XLR8

Recent Profile Visitors

15,859 profile views
 1. Admin

  Spams

  Sistēmas update!!
 2. F12

  Sveiks, Dāvis(Vuškāns) teica, ka vajag ar tevi saskaņot par topica izveidi.

  Runa ir par to, kur piedāvāju dažādus remontus.

  Esmu gatavs veikt dažādus darbus rolleristu labā, palīdzēt tiem,

  kuriem ir problēmas un nav pieejamas visas aparatūras.

   

  Tātad, vai varu publicēt un piedāvāt savus darbus?

 3. Mēģināsim uzlikt BTT pogu! Pladies par ieteikumiem!
 4. Lūdzu iemet arī linku kur tieši ir šīs kļūdas, lai varu apskatīties. Šobrīd vēl optimizējam vecos postus un pārrakstam linkus, tāpēc, kad būsim pabeiguši, gribu pārbaudīt vai problēma ir atrisināta. Paldies.
 5. Pladies par informāciju! Mēģināsim sataisīt. Uzliku topikiem apakšā, kādi lietotāji šobrīd lasa konkrēto topiku.
 6. Jā, mēģināsim sataisīt arī šo kļūdu. Vai varētu kāds paskatīties foruma vecajos postos, kā ir ar linkiem? Šķiet, ka tagad vajadzētu viņiem strādāt. Lūdzu ziņojiet ja ir vēl kādas kļūmes, vai arī ieteikumi.
 7. Jā, tāda problēma ir, cenšamies novērst.
 8. pavisam drīz jau būs! un daudz vieglāk pieejamas. mazliet pagaidiet
 9. Admin

  Krāmu tirgus

  šeit tirgojam/atdodam dažādus krāmus, kas pašiem vairs nav vajadzīgi, pa lēto! Piemēram,nodilušas,salauztas,bojātas vai vienkārši nevajadzīgas detaļas kuras aizņem vietu. Lai Tavs iesūtītais sludinājums netiktu izdzēsts, Tev jāievēro šādi noteikumi: *precīzi jāapraksta maināmā/pārdodamā lieta (izlaiduma gads, motora tips, kubatūra, tehniskais stāvoklis utt.); *Rolleru mainīšanas/pārdošanas sludinājumā obligāti jāpievieno bildes, vēlams arī detaļu sludinājumos; *ja pārdodamai/maināmajai precei ir defekti, tie obligāti jāuzskaita sludinājumā;obligāti jānorāda cena; *vēlams pievienot kontaktinformāciju - telefona numuru; *aizliegta komerciāla rakstura sludinājumu iesūtīšana, ja tā nav saskaņota ar foruma administratoru. Sludinājumu drīkst pārpublicēt ne ātrāk kā 3 dienas pēc pēdējās publikācijas reizes! Ja Tavs sludinājums tiek izdzēsts, pārlasi noteikumus un izlabo to! Ja atkārtoti iesūtīsi noteikumiem neatbilstošu sludinājumu, saņemsi Warning - 3 dienu aizliegumu postot.
 10. šeit postojam savus supermoto detaļu sludinājumus Lai Tavs iesūtītais sludinājums netiktu izdzēsts, Tev jāievēro šādi noteikumi: *precīzi jāapraksta maināmā/pārdodamā lieta (izlaiduma gads, motora tips, kubatūra, tehniskais stāvoklis utt.); *Rolleru mainīšanas/pārdošanas sludinājumā obligāti jāpievieno bildes, vēlams arī detaļu sludinājumos; *ja pārdodamai/maināmajai precei ir defekti, tie obligāti jāuzskaita sludinājumā;obligāti jānorāda cena; *vēlams pievienot kontaktinformāciju - telefona numuru; *aizliegta komerciāla rakstura sludinājumu iesūtīšana, ja tā nav saskaņota ar foruma administratoru. Sludinājumu drīkst pārpublicēt ne ātrāk kā 3 dienas pēc pēdējās publikācijas reizes! Ja Tavs sludinājums tiek izdzēsts, pārlasi noteikumus un izlabo to! Ja atkārtoti iesūtīsi noteikumiem neatbilstošu sludinājumu, saņemsi Warning - 3 dienu aizliegumu postot.
 11. Topikā drīkst ievietot tikai tādas detaļas, kurām nav piemērota pirkt/pārdot topika. Lai Tavs iesūtītais sludinājums netiktu izdzēsts, Tev jāievēro šādi noteikumi: *precīzi jāapraksta maināmā/pārdodamā lieta (izlaiduma gads, motora tips, kubatūra, tehniskais stāvoklis utt.); *Rolleru mainīšanas/pārdošanas sludinājumā obligāti jāpievieno bildes, vēlams arī detaļu sludinājumos; *ja pārdodamai/maināmajai precei ir defekti, tie obligāti jāuzskaita sludinājumā;obligāti jānorāda cena; *vēlams pievienot kontaktinformāciju - telefona numuru; *aizliegta komerciāla rakstura sludinājumu iesūtīšana, ja tā nav saskaņota ar foruma administratoru. Sludinājumu drīkst pārpublicēt ne ātrāk kā 3 dienas pēc pēdējās publikācijas reizes! Ja Tavs sludinājums tiek izdzēsts, pārlasi noteikumus un izlabo to! Ja atkārtoti iesūtīsi noteikumiem neatbilstošu sludinājumu, saņemsi Warning - 3 dienu aizliegumu postot.
 12. pēc xqisit vēlmēm uztaisu topiku, kurā var ielikt vienu bildi pirms , un bildi pēc - rollera tuninga. vēlams pievienot arī linku uz savu topiku.
 13. Admin

  Topiks sliktām atsauksmēm

  paziņoju - f33m jeb Kristaps DJ Kārkliņš no Rīgas, šampētera ir uzmetējs, ar šo cilvēku neiesaku iesaistīties nekādos darījumos - uzmetīs ar naudām. pie tam dirsējs arī.
 14. Piedāvājam Jums izvietot reklāmu Latvijas lielākajā scooter entuziastu forumā, kuru dienā apmeklē ap 750 unikālo lietotāju. Lai apskatītu sīkāku informāciju par reklāmas iespējām un cenām, spiediet šeit. Intereses gadījumā lūdzam vērsties pie mūsu reklāmas menedžeriem. Mēs vienmēr atradīsim Jūsu vēlmēm un iespējām atbilstošu reklāmas risinājumu! Ar cieņu, scooter-power.lv
 15. Admin

  2013 05 01 10.49.27

  protams, ka būs! cik saprotu, video taisa profesionālis, un labs nāk ar gaidīšanu!
×