Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 2017.08.22. in all areas

 1. 41 points
 2. 36 points
  bizbizmaris

  Vespa Sprint 125cc

  Sveiki, nu jau forumā uzturos kādu laiku un nolēmu parādīt arī savu projektu. Uzreiz jāsaka, ka nebija domāts likt forumā tāpēc bildes ar jau gandrīz pabeigtu motorolleri. Sadaļā "Pirms un pēc" iespējams redzēt to kā motorolleris izskatījās pārvērtību vidusceļā ar 50cc motoru, jāsaka paldies metinātājam par starpliku, tas ir subfreimu, bet lai īstenotu tālākās pārvērtības arī tur vajadzēja pielikt roku pašam. Visas lampu vietas aizpildītas ar špakteli, jāsaka, ka aizvedu pie neuzmanīgiem krāsotājiem, jo pašu būtiskāko par špakteles sēšanos pateica tikai pēc darba pabeigšanas un naudas iekasēšanas, rezultātā krāsojums vietām ir grubuļains. Motorollerim ir ielikts Piaggio 125cc 4t Leader motors no Piaggio Typhoon, viss standarta ar sportiskāku izpūtēju. Turpmākie plāni: Aizvest noregulēt vārstus. Dabūt priekšā virziena rādītājus. Sataisīt benzīna dačiku, nevaru izdomāt kā 50cc bāku sapārot ar 125cc pravodku, vai kā spidometru pielikt pie 50cc bākas. Varbūt pārkrāsot. Un laist dzīvē!!!! Tālāk lai bildes runā pašas! Visu informāciju kas un kā, ja kaut kas interesē, var iegūt privāti. Motorollerim trūkstošās detaļas iespējams iegādāties (lampas, spoguļi, stūres plastmasa ar lukturi, pasažieru rokturis)
 3. 29 points
  Moto-Studija

  Ievads rolleru tūningā v2

  Ja tiesām ir pieprasījums pēc v3 ievada (sis ir pārak gars un sarezgits manuprat) tad spied like sim manam ierakstam. Pēc nedēļas pacekosu cik bus like...tad nav problemu arī uzcept P.S. Lai nebūtu tā ,ka pēc kkāda gada vai diviem atkal neviena bilde nerādas, gaidu pieeju no adminiem pie kkāda file storage, servera vai vismaz iespēju augsuplādēt vairāk kā 0.95mb bilžu
 4. 28 points
  scootermonster

  yamaha aerox 1999

  Čau visiem. Samainiju šo rolleri pret piaggio zip 2. Roxinam bija vizuali defekti, bet motors bija tīri svaigs. Bija uzlikts jauns mk2 sport pro ar kuru pabraucu 300km un malossi seperators izdomaja izšķīst. cilis protams beigts, tapec sāku domāt ko likt vietā, tad atcerejos ka viens pazistams piedavaja malossi big bore. Nopirku no viņa visu motoru, setups bija: malossi big bore cilis, stage6 R/T kloķvārpsta, polini digitāla aizdedze, oversize transmisija, top performace nardo reduktora vāks, yasuni c20 vai c21, rt kolektors uz aizmuguri. pašam no veca motora palika Rt sajuga zvans, polini torsens un mk2 sajugs. Tagad atliek iegādāties jaunu filtru, 28mm karburātoru, kādu labu vārstu un jaunu virzuļa pirkstu ar seperatoru. pašlaik rolleris izskatas šādi:
 5. 28 points
 6. 28 points
  Kjipa jow, laiks iet uz priekšu, darbi iet uz priekšu, nauda nāk, nauda aizbēg, tamparampampam, un tā. Minionam, jeb zipam, jeb banānam, jeb vabolei kā nu kurš sauc, pēdējā laikā daudz kas ir ticis uzlabots, sataisīts. Īsumā, kas ir izdarīts un nopirkts: Jauns Top Performances Black Trophy 70cc cilindra komplekts Jauns Polini seperators Jauns 21mm karburators Ļoti mazlietots īsais stage6 gaisafiltrs Jauns manuālais čoks Jauna gāzes trosīte Jaunas degvielas un vakuma trubiņas LeoVince handmade 70 izpūtējam nomainīta jauna vate Jauns HP2 kolektors Jauni rullīši kā arī variotora šaibas nopirktas jaunas Beidzot dabūti dokumenti ar numurzīmi, safe tagad braukt pa ielām Nopirkta Motul 710 sintētiskā eļla Uzlikta jauna aizmugurējā riepa Jauna Stage6 strong lielā atspere Kā arī izmazgāti iztīrīti karteri, un visas pārējās lietas, lai viss būtu tip top. Tad nu tā, šodien tika iebraukāti arī pirmie 20km atlicis vēl ļoti daudz ko iebraukāt. Kādi turpmākie plāni, iegādāties pilnībā jaunu transmisiju un kloķvārpstu, bet kas tieši būs tas, lai paliek saldajā ēdienā. Un tā dažas bildes ieskatam.
 7. 27 points
  scootermonster

  yamaha aerox 1999

  Čau visiem ! Ir pagājis ilgs laiks un beidzot kaut ko sāku darīt, atnāca virzulis, gultņi un vel citi sīkumi, par to paldies @PrimeParts. Pats no scooter-attack.com pasūtīju stage6 subframe, stage6 īso gāzes ručku un koso temperatūras dačiku. Arī ļoti ilgu laiku nevarēju atrast perfektus disku bremžu karterus, tāpēc nācās pirkt trumuļu karterus un pārtaisīt par disku bremžu. ielikšu arī bildi ja kāds varbūt arī izdomās darīt tāpat. Kā atnāca virzulis , uzreiz arī savīlēju karterus .Pēc tam saliku kopā motoru, Squish ir 0.55mm. Paspēju arī uztaisīt first start, bet braucis gan neesmu, jo ārā auksts.
 8. 26 points
  xero

  Spams

  no rolleriem vēl neesmu pazudis, šonakt sagribēju izpildīt misiju - nobraukt pa brīvības ielu no juglas maķīša līdz vef tiltam nenolaižot ratu. izdevās enjoy
 9. 19 points
  TheLukeRay

  Topiks sliktām atsauksmēm

  Tātad ja kāds atceras, tad gadu atpakaļ tiku apčakarēts darījumā ar user: @speedfight100 Lūk visa informācija no tā, kas notika, ja nu kāds nezin. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ''Tātad arī es esmu tajā lielajā barā, kurš uzķērās uz appis**u speedfight 100 (http://scooter-power.lv/profile/709-speedfight-100/) Raivja telefona nr. : 26631078 Daniela telefona nr. : 20537178 Pirku no viņa woki bijušo plauktu un stūri, bet apčakarēja. Īstajā vārdā Raivis Raudis, jeb kā forumā zināms Raivis Paškovskis. Vārdu zinu 100%, jo ar vecākiem biju policijā un datu bāzē viss uzrādās, dzīvo viņš Liepājā, miera ielā, precīzu ciparu nezinu! Mātes vārds Svetlana Paškovska. Visi kuri ir no viņa kaut ko pirkuši zinās ka konta numurs, ko viņš deva nav viņa, bet gan viņa drauga...Daniela Rožukalna, kā forumā pazīstams rasķiks (http://scooter-power.lv/profile/653-rasķiks/) , arī policijas iecirkņa datu bāzē atrada...konta numurs Danielam LV97HABA0551039728598 un personas kods 300896-10822! Nekādā gadījumā uz šiem diviem pajoliņiem neuzķeraties! Administrācijai ieteiktu speedfight 100 un rasķiks nobanot no šī portāla, jo motorolleru pašiem nav un forumā nav aktīvi, tikai uz app**anu... Ieteiktu katram kurš ir uz šī cilvēka uzķēries doties uz policiju un rakstīt iesniegumu...lai savāktu pēc iespējas vairāk cietušos un pierādījumus, lai čalim bargāks sods... Pasaka ko stāstīja man: Ar draugu dzērām un draugs no mana telefona tevi apčakarēja, takā ar mani nekārto šīs lietas un lai rakstu Danielam! Whatsapp uzreiz kā pārskaitīju naudu nobloķēja... Policijā tika ierosināta krimināllieta, cerams atradīs abus loš**! '' ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Tad nu beidzot lieta ir atrisināta un policija sazinājās ar viņu, aizsūtot viņam vēstījumu uz mājām, ka uzsākta krimināllieta. Čalis momentā sabijās un zvana uz iesniegumā norādīto numuru jeb man. Sākumā stāsta pasakas, ka neatminās neko no notikuša, lai es viņam atgādinu visu. Rakstīja man no tā paša numura, no kura apčakarēja, pat sarakste vēl bija saglabājusies. (Aizsūtīju viņam visu un uzreiz atmiņa nostrādāja, atcerējās visu kas notika) Vecis baigi sabijies uzreiz piedāvā atskaitīt naudu un izbeigt krimināllietu jeb es izņemu iesniegumu no policijas. Protams, es piekritu, bet čalim sūdi līdz ausīm arī bez mana iesnieguma, nebiju vienīgais, kas uzrakstīja iesniegumu. Teica man, ka tagad no sīkajām problēmām tikšot vaļā, jo ir kas nopietns. Lai jau pats tiek galā ar savu dzīvi, bet naudu es saņēmu. Vismaz tagad zinu, ka ar policiju tomēr ir kaut kāda iespēja atgūt zaudēto, protams, tas prasīja samērā ilgu laiku, bet tomēr!
 10. 18 points
  DavidnK

  Rolleru Komiksi

  Taisīju uz ātro . No hate plz . Tie ir tikai joki !!
 11. 18 points
  TheLukeRay

  Aprilia Sr50 by TheLukeRay

  Nu tad laikam vajag atskaitīties par sezonas noslēgšanas pasākumu. Sezona noslēgta godam un ar smaidu sejā. Viss ritēja, kā plānots un uz noslēgšanas pasākumu devāmies ar piekabi, lai nebūtu jātērē lielā nauda benzīnā... Īpaši labi veicās Biķernieku trasē, finišēju kā pirmais gan dragos, gan skriešanā pakaļ balvai. Diemžēl draugs savu srku salika 2h pirms izbraukšanas no Iecavas, tāpēc neriskēja un nebrauca dragos, bet domāju ka vieta viņam būtu bijusi garantēta. Kad būs vairāk laika, iemetīšu videoklipus ar dragiem. Tas arī pagaidām viss sezona godam noslēgta un motorollers dodas ziemas miegā, tad jau redzēsim kas notiksies pa ziemu!
 12. 18 points
  Shobos

  Paštaisīts Elektro-Velo

  Tātad, šis projekts man ir aizņēmis ļoti daudz laika, enerģijas, un naudas. Taču par iznākumu ļaušu Jums spriest. Vispārēji parametri ir sekojoši: 8 ātrumi, pusautomāts. Spec pasūtījuma motors/pats arī pārveidoju lai turētu lielāku slodzi. Programmejams ir - uzrāviens, aizdedzes stāvoklis līdzīgi kā iekšdedzes motoriem pārkaršanas aizsardzība, anti-zagšanas funkcija. max ātrums - pietiekams Reduktors - NORD industriālais, gliemezis, diezgan pārveidots. attiecība 1:10 Motora svars - 900 grami Nobraukums ar vienu uzlādi - 30km Ja interesēs, papildināšu. Jautājumus jautājiet droši. Video tika izmantots tikai pirmais ātrums. pašlaik tiek veidoti paneļi lai būtu zolīdi un smuki
 13. 18 points
  Emesy

  Atsauksmes/Kritika Openings 17'

  Mierīgu, nesteidzīgu kollonas vadīšanu bez liekas trača celšanas. Neskriet pa galvu pa kaklu ja kāds no dalībniekiem closingā/openingā grib ātrāk braukt uz trasi vai prom no trases utt, visam būtu jānotiek pēc grafika kuram arī visi var sekot līdzi, kad jau būtu jātaisas uz izbraukšanu no DUS vai piemēram arī no trases utt.. Noteikti arī ja ir kāda iespēja, tad samazināt dalības maksu.. respektīvi ja tā būs par lielu, tad cilvēki trasē iekšā braukt nevēlēsies un atstās rollerus kaut vai pie tās... un turpinās citas aktivitātes kurās dalības maksa nebūs nepieciešama. Būtībā tas arī ir viss.. pārējais patlaban apmierina no rīkotāju / organizātoru puses... OFFTOPIC: Rīkojiet lūdzu 30.09 ja ir iespējams lai nightride būtu pilnvērtīgs un nebūtu jādomā pa to ka kādam darbs/skola utt. TIP : Tie kas piedalās pasākumā, please nedarat stulbības un neizrādaties mazajām ka mākat ratā vai arī pārlidot pāri stūrei ar kūleni... un tad arī viss noritēs gludāk un patīkamāk. /Emesy/
 14. 17 points
  rinaldsk

  Aprilia Sx50 12' by Rinaldsk

  Sveiki! Tātad vasarā biju ielicis roxu pārdoties un biju sācis skatīties uz supermoto, vienā saulainā dienā pārdevu aeroxu un sāku domāt jau par supermoto. Biju meklējis visur un atradu Lietuvā vienu sx'u, ilgi nedomādami, sazvanījām un braucām pakaļ. Aizbraucām pie pārdevēja, tas mums visu parādīja, izbraucu viss iet tā, kā tam būtu jāiet, nu tad likām busā un braucām atpakaļ mājas ar Aprīli. Tālāk īsumā par zālespļāvēju. - Airsal 70cc, - 2win urban chrome izpūtējs, - Dellorto 17,5 karburators, -14/53 zobrati, - Iet pieklājīgi, uzrāviens arī labs, maksimālais ātrums - 95-100. Plāni, padarītais. - Tika nomainīti zobrati un ķēde, - Uzliku riepas ar lielāku protektoru, lai var izbraukt arī caur mežu ,protams, nelaužot aparātu. - Domāju par lielāku karburatoru, - Vajadzētu samainīt sajūga diskus, jo nedaudz slīd sajūgs, - Nokrāsot rāmi, - Jāuzliek jaunie bremžu kluči. (ir jau nopirkti), - subfreima bukses jānomaina. Tagad viss, upi būs uz ziemas pusi. Tālāk lai runā bildes. Paldies, ka izlasīji cerams patika!
 15. 17 points
  Silinsh

  Yamaha Aerox by Egons (projekts)

  Viens no sliktākajiem topikiem ko esmu redzējis.
 16. 16 points
  zzhurka'

  zzhurka's Yamaha Aerox

  Neliels Up! Kopš pēdējā posta nav izdarīts gandrīz nekas, izņemot sadabūts priekšējais dubļinieks un sakrāsots. Tā kā beigusies apdrošināšana, tad vairāk šogad nebraukās, pa ziemu jauksies ārā, tādēļ pēdējais posts pirms ziemas. Pāris svaigākas bildes ar rudeni galvenajā lomā.
 17. 16 points
  TheLukeRay

  Aprilia Sr50 by TheLukeRay

  Videoklips no dragiem, nekādi dižie kadri nebija un nekāds dižs video arī nav.
 18. 16 points
  wylde

  Atsauksmes/Kritika Closing17'

  ai kkads sudiks žurku mēts, šķerēt neļāva, huin, pa tras kkad puteklsucej hz ancan gay
 19. 16 points
  Dāniels.

  Topiks sliktām atsauksmēm

  Cik reizes jāstāsta, ja neesat 99,9% drošs par kāda cilvēka reputāciju un gājieniem, tad detaļas pirkt/pārdot tikai uz vietas.. Tik daudz nepazīstamu cilvēku uzradušies un kur prāts uzticēties vēl tādiem Protams varu rakstīt vai nerakstīt, bet vienmēr kāds atradīs savu upuri, jo cilvēki labāk pērk lietotas detaļas no pavisam nepazīstamiem cilvēkiem un riskē būt apčakarēti, nevis sakrāj jaunam vai pagaida labāku piedāvājumu. Mans piedāvājums jums visiem, lai samazinātu šo ''neliešu'' peļņu: Detaļas pērkam un pārdodam tikai uz vietas satiekoties, lai nav nekādu incidentu, ka pārskaita naudu un atnāk sabojāta detaļa vai neatnāk vispār, bet protams visiem, kas dzīvo tālu no rīgas tas ir sarežģīti.. Jūsu gadījumā iesaku vispār nesadarboties ar nepazīstamiem cilvēkiem vai arī par viņiem apjautāties moderatoriem, kā arī citiem foruma biedriem, kas ir pazīstami un varbūt var sniegt kādu apstiprinājumu par drošību. Ja redzam ļoti lētas detaļas un foruma lietotājs ir tikko reģistrējies, tad nebūsim naivi, ka viss dzīvē ir tik skaisti un vismaz pajautājat kādam no moderatoriem, lai paskatās cik profilu attiecīgajam cilvēkam ir forumā, kas jau norāda par kaut ko. Tāpēc šeit mums ir moderatori un citi sen pazīstami cilvēki, kuriem drīkst un pat vajag jautāt pēc palīdzības, lai noskaidrotu ''nepazīstamu'' lietotāju reputāciju un darbības. Ja nu tomēr nav iespējas neko noskaidrot par šo cilvēku un nevēlas satikties dzīvē, tad jums iesaku labāk pagaidīt citu piedāvājumu vai arī piekrāt jaunai detaļai, jo vismaz tas būs 99,99%, ka detaļa būs tieši tāda, kādai tai jābūt Kā piemēru minēšu vienu cilvēku, kurš negribēja uzticēties man sūtīt detaļu ar pēcapmaksu, jo viņam esot bail par to, ka apčakarēs, jo tā jau ir gadījies, tad nu lūk skaidroju viņam, lai pajautā jebkuram moderatoram vai citam zināmam cilvēkam, ka esmu šeit sen zināms jeb šeit jau no 2013.gada, bet viņš kā ''nepazīstams'' cilvēks jūtas apdraudēts un tāpēc grib, lai es skaitu viņam naudu pirmais, nedaudz dīvaini ne? Protams jebkurš cilvēks var apčakarēt, pat viszināmākie, kā tas jau ir bijis, bet lieka piesardzība nenāks par ļaunu, ja uzstāsiet uz tikšanos dzīvē vai ievāksiet informāciju par konkrēto cilvēku.. Uz šīs nots iesaku piekrāt jaunām detaļām, jo tas gandrīz visos gadījumos būs labākais variants, lai nebūtu problēmas pēctam par bojātām detaļām, kas jūsu ''projektu'' var aizkavēt pat uz gadu vai vairāk, kā tas bija manā gadījumā, kad pērkot lietotas detaļas beigās kaut kas neiet un viss ievelkas. Bet, tas protams nav attiecināms uz visām detaļām, jo daudzas no detaļām var paņemot rokā pārbaudīt, šajā gadījumā iesaku ievērot īpašu piesardzību detaļām, kas saistītas ar elektroniku un kuras nav iespējams pārbaudīt uzreiz, kā arī pievēršat uzmanību karburatoriem, kuri ir diezgan trauslas detaļas.. Paldies un lūdzu tiem, kas izlasīja līdz galam, varbūt kaut ko no šī ieguvāt.
 20. 16 points
  Yo kebabi, gan vizuāli gan tehniski zips ir beidzot gatavs, reāli katru dienu no 12-16h tika pavadīts pie rollera un jā, pēdējās dienās sāka jau nedaudz krist uz nerviem, kā tikai redzi darbs, un pēc darba uzreiz uz garāžu zipu labot. Pašam ļoti patīk kā ir sataisīts, kā arī vakardien tika saņemta paciņa no @xero rokās beidzot dabūju LeoVince 70 handmade izpūtēju, atlicis tikai karbi saregulēt un transmisiju. Vairāk pagaidām nav ko rakstīt, turpmākie plāni būs vairāk priekš motora, bet, kas būs tas, lai pagaidām paliek pie manis. Nu tā lūk, tāds viņš man ir.
 21. 15 points
  Kristers Ūdris

  Nrg Power by Ūdris

  Čau, gribēju pastāstīt jums par savu rolleri, kā arī saglabāt šo, lai varētu apskatīt nākotnē. Tātad rolleris ir Piaggio Nrg Power 2008 gada Full stock, bet bija Malossi X-special, iegādājos 2015.05.13 kaut kad tad, atceros, ka svēdienā ''Māmiņdienā'' Bildes nav labas kvalitātes, bet vismaz var saprast kā izskatījās. Tālāk ņēmu nost visas plastikas, jo izdomāju, ka gribu baltu, tiešām nezinu kāpēc, bet dēļ tā ar rolleri nebraucu 1.5 mēnešus (Ļoti maz cilvēki viņu ir redzējuši melnu) Viss netīrs, tāpēc nomazgāju visu Vēlāk dabūju plastikas, naktī un visu nakti nevarēju gulēt, zinot, ka garāžā stāv plastikas neuzliktas, tāpēc augšā biju jau 7:00 liku kopā vēlāk vēl atbrauca @BabyCakes, beigās arī salikām. Vēl ieliku angeleyes. biju dabūjis arī trubu LeoVince TT max briesmīgi skanēja, visu biju nomainījis ( vati, blīves), bet laikam bija vate pa daudz tāpēc. Ap to laiku vēl dabūju Stage6 R/T variku. 2015 Closingā biju ar šo trubu un @BabyCakes iedeva multivāru, fly un šķīvjus. Biju nopircis stage6 švammi, manuālo čoku. Pēc closinga sabildēju no visām pusēm, jo gribēju taisīt projektu un redzētu kādas ir pārmaiņas. Dabūju arī sāna kājiņu Beigās uzliku atpakaļ stock trubu, jo tā bija max briesmīga. Sāku taisīt slēgto Izņēmu motoru Atšķēlu a tur hopā kaut kas interesants Vēlāk dabūju jaunās lietas: Stage6 R1200 un Stage6 MKII Racing Saliku motoru Setup: Stage6 MKII Racing ar dīvaini vīlētu izplūdi Jasil Ng Ķip izturīgais Jasils Stage6 R1200 Stage6 R/T Vario Malossi X-Special Stage6 viton kolektors 21be Stock mājiņu ar karbona lapiņām Polini 90 Vēlāk setups mainijās, jo dabūju R1400 Aizvedu nokrāsot plastikas Setup uz Openu 2016 Stage6 MKII Racing ar dīvaini vīlētu izplūdi Jasil Ng Ķip izturīgais Jasils Stage6 R1400 Stage6 R/T Vario Malossi X-Special Stage6 viton kolektors 21be Stock mājiņu ar karbona lapiņām Malossi E13 ar šo setup izbraucu dienu pirms opena un galīgi negāja, starts tāds normāls gals uz 70-80 nav nejausmas kapēc un arī karsa augšā, tiem kuriem runneri un jaunie nrg zinās cik ir svītriņas ir temperatūrai, nu man bija visas un vēl sāka mirgot Neko pēc opena izjaucu visu motoru un bija diezgan pervers skats, jo SKF teflona gultņiem, teflons bija saplīsis sadrupis no karstuma, virzulim plaisa, cilim viss ok. Pasūtīju StreetRace, saliku, iebraukāju ( bilde vecajā telefonā tā varētu parādīt to sexuālo motoru) dabūju repliku no @BabyCakes uzliku virsū, bet kaut kā negāja, jo stock filtra kaste bez caurumiem, nomainīju to kasti uz E13, nu gāja lopā tie, kuri atcerās tie zinās rāviens nežēlīgs un Tops 115Km/h. Setup: Stage6 StreetRace Jasil NG Stage6 Pro replica Stage6 R/T vario Malossi X-Special Stage6 viton kolektors Stock mājiņa ar metāla lapiņām 21BE Malossi E13 Kopā ar @BabyCakes braucām no drauga, gājām līkumā uz kādiem 15km/h, es iedevu 1/2 gāzīti uzcēla ratā, es atlaidu gāzi nolaidās rats sķībi un mēs izsmērējāmies, Nrg sāns saskrāpēts, bet nekas salauzts vienīgi pannas labā daļa. Profila bilde tika uzņemta 20 min pirms tas notika. Vēlāk dabūju Yasuni C16( nav bilde, bet pēctam tā truba stāvēja uz @UnknownSrkas 2017 Openā) gāja sūdīgāk drusku, bet nekas braukāju Vasaras beigās Streetrace aizgāja uz citiem medību laukiem (Kļinka teica, lai nebraukāju vairs) Ieliku stock, bet nepatika pat īsti neizbraucu, ieliku AC DrEvo uz closingu, ratā varēja takā viss ok. Ziemā izdomāju atjaunot Streetrace, Nopirku Stage6 R/T kloķi vēl R/T šķīvjusjaunu Trubu Athena Racing Jaunais setups 2017openā Stage6 StreetRace Stage6 R/T kloķis Athena Racing Truba Full R/T transmisija Stock mājiņa ar karbona lapiņām Stage6 viton 21Be Malossi E13 Atvieglinātais magnēts Pēc 2 nedēļām virzulis izbeidzās, ieliku stocku un braukāju līdz Augustam, tad ieliku Ķīnas Drku, jo stockam gredzens pārlūza. Braukāju viss ok, tik izdomāju nomainīt virzuli vēlāk un rip bija tam virzulim, ieliku veco un ceļš turpinājās. Tagad stāv nolikts savā vietā un gaida, kad sākšu kaut ko darīt. Plāni ziemai: Pārkrāsot, visu pārjaukt, streetrace atpakaļ ierindā, un uzlabot izskatu, kā? to jūs redzēsiet turpinājumā. Varbūt ielikšu vēl bildes, papildinot šo, jo man vairāk neļauj
 22. 15 points
  zogs

  "MOTO GURU" missle stunt aerox & sr50

  jā, tā arī uztaisīju, bet gan ar m4 uzgriežņeim, respektīvi 7mm atslēga. Noņemot riepu novēroju, ka skrūves bija panākušas ārā, varbūt tāpēc pārsprāga kamera. Šodien tika iztestēts, kādas 2h braukāšānas, ar ragaviņam un bez, pagaidām viss ok. 2. generation ceļā uz Priedaini
 23. 15 points
  TheLukeRay

  Aprilia Sr50 by TheLukeRay

  Priecīgu Jums visiem pirmo Adventi! Detaļas atnākušas jau pirms Ziemassvētkiem, būs jātaisa vēl viens sūtījums... Cerams ar šo suportu skats būs daudz labāks @Cletus Jr. & @VuskansDavis. Tika nopirkts arī labais spogulis, bet ar tiem ir problēma, jo skrūvju vietas bija uz M10 un ar savādāku vītni, protams, viss tiks labots un nākamais posts būs ar visu uzliktu virsū.
 24. 15 points
  Silinsh

  Atsauksmes/Kritika Closing17'

  Šogad closings ļoti mierīgs, ja salīdzina ar pagājušogadu, netika dzirdēts, ka būtu kāda avārija vai kas tamlīdzīgs, protams dažiem tehnika pievīla, bet tas norm, par organizatoriem, viss lielākais cepums no manis, pats nepiedalījos visās sacensībās, bet to šoreiz bija stipri daudz, un jā. p.s Stage6 pro replicu īpašnieki, lūgums, nu nomainiet tās klusinātāju vates, salieciet tās blīves un pievelciet visu ciešāk, jo skaņa ir tiešām neciešama, kad viss vaļā un ausis tiešām sāp.
 25. 15 points
  xero

  Piaggio NRG mc¹ 1996

  labs vakars. kas ir izdarīts līdz šim? pirmkārt, braukāts, daudz un dikti, tā kā esmu palicis bez mašīnas uz laiku, un šis ir vienīgais rolleris, tad tiek izmantots dirsas vizināšanai ikdienā. nightraidi, tādi un šitādi raidi, un jau atkal 50 motorstundas cauri. sākas neliels mīziens, jo tieši pie nepilnām 50 izbeidzās vecais malossi virzulis. bet cerams, tas bija kaut kāds brāķis, un savas 100 vismaz šis izturēs, kā savulaik liktie r/t virzuļi. pēc virzuļa maiņas pirms pusotra mēneša, nav bijis absolūti nekādu problēmu, tikai gāzts motuls un 98E. interesei - divi litri eļļas aizgāja gandrīz tieši mēneša laikā. tā kā sāka tuvoties noslēgšana, nolēmu uzfrišināt braucamo visādā ziņā. ar ziemā nopirktajām atsperēm un ruļļiem paspēlējos ar transmisijas regulāciju. to gribēju izdarīt jau sen, bet kaut kā tas piemirsās. pie viena pēc tam arī izpucēju transmisijas telpu, nedaudz nopuņķojies sūknis. ne mirkli nenožēloju r/t sūkņa iegādi, izturējis jau divas garas un smagas sezonas uz 12000-13000 apgriezieniem. sanāca atdurties arī pie šādas ainas. labi, ka nepabraucu ilgāk, nez cik sen jau tā skrūve tā tur sēž galu galā, sāka iet drusku interesantāk, vēl vairāk uzlabojās cirtiens un asums. tā pagaidām arī atstāšu. tad sakopu visu ieplūdi. iztīrīts karburators, gaisa filtrs, pārbaudīts vārsts, lapiņas, kolektors. pirms: pēc grieztās lapiņas vēl joprojām perfektas, tām arī jau otrā sezona un tad nu šodien, kā pēdējā dienā pirms noslēguma, smuki sapucēts viss rolleris, apkopts viss, kas netīrs, nopuņķojies, pleķains, utt utt. kā pie cilvēkiem, kā saka. pirmā svaiguma bildes no šodienas tādi arī rīt atrādīsimies see ya
×