Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 2017.04.26. in all areas

 1. 51 points
  skipper

  Bildes/Video Openings 17'

  Nesanāca kadri no plazas,jo pavisam aizmirsu filmēt ;DD
 2. 50 points
  SRE.

  Bildes/Video Openings 17'

  Atvainojos par kvalitāti, jo no whatsappa, bet nevarēju neielikt piedo shagij
 3. 45 points
  Anakyira

  Atsauksmes/Kritika Openings 17'

  Galvenā kritika šoreiz nevis no dalībnieka tiem, kas moderē pasākumu, bet no moderiem dalībniekiem. Bija tikai pāris noteikumi, bet arī tiem lielākajai daļai smadzeņu bija par īsu. Mājās esot, pīpējot jūs arī benčikus nodzēšat un pametat zem krēsla mammai savākšanai? Dzerot limpenes un ēdot visādus našķus, iepakojumus pabāžat zem spilvena vai atstājat istabas vidū? Jūs ikdienā arī skrienat visiem uz ielas virsū, jo kāds ir nostājies, kur nevajag. Vai arī ejot pāri ielai apstājaties, lai paskatītos, kā jūs apbrauks mašīnas? Ir skaidrs, ka lielākajai daļai "wannabe kruts džeks" un krāniņu staipīšana ir svarīgāka nekā cieņa, atbildība, veselība un daudzas citas lietas. Mēs gribam, lai mūs, rolleristus, ciena mašīnu vadītāji un motociklisti uz ielas, bet vai ir par ko? Cieņa ir divvirzienu kustība.
 4. 41 points
 5. 36 points
  bizbizmaris

  Vespa Sprint 125cc

  Sveiki, nu jau forumā uzturos kādu laiku un nolēmu parādīt arī savu projektu. Uzreiz jāsaka, ka nebija domāts likt forumā tāpēc bildes ar jau gandrīz pabeigtu motorolleri. Sadaļā "Pirms un pēc" iespējams redzēt to kā motorolleris izskatījās pārvērtību vidusceļā ar 50cc motoru, jāsaka paldies metinātājam par starpliku, tas ir subfreimu, bet lai īstenotu tālākās pārvērtības arī tur vajadzēja pielikt roku pašam. Visas lampu vietas aizpildītas ar špakteli, jāsaka, ka aizvedu pie neuzmanīgiem krāsotājiem, jo pašu būtiskāko par špakteles sēšanos pateica tikai pēc darba pabeigšanas un naudas iekasēšanas, rezultātā krāsojums vietām ir grubuļains. Motorollerim ir ielikts Piaggio 125cc 4t Leader motors no Piaggio Typhoon, viss standarta ar sportiskāku izpūtēju. Turpmākie plāni: Aizvest noregulēt vārstus. Dabūt priekšā virziena rādītājus. Sataisīt benzīna dačiku, nevaru izdomāt kā 50cc bāku sapārot ar 125cc pravodku, vai kā spidometru pielikt pie 50cc bākas. Varbūt pārkrāsot. Un laist dzīvē!!!! Tālāk lai bildes runā pašas! Visu informāciju kas un kā, ja kaut kas interesē, var iegūt privāti. Motorollerim trūkstošās detaļas iespējams iegādāties (lampas, spoguļi, stūres plastmasa ar lukturi, pasažieru rokturis)
 6. 36 points
  Jamaika

  SP Summer Start 17

  Sveiciens visiem skūteristiem! Daudzi no jums interesējas kad būs summer starts, nu tātad tas mirklis ir sagaidīts. Šogad par šo pasākumu parūpēsimies Es, Xero, Raivish. Ieplānots ir daudz kas, atkarīgs kāda būs jūsu reakcija un dalībnieku daudzums, no tā izvērtēsim kādu pasākumu jums pasniegt! Kad notiek? 30.06, visi būs atkopušies pēc jāņiem un būs spējīgi stūrēt. Plāns ir sekojošs: Plkst. 12.00 sākums Visi tiekamies Andrejsalā pie Spirits&Wine, tur līdz 12.30 sagaidam visus braucējus un dodamies tālāk. Pēc Andrejsalas iebraucam kopīgi uzpildīties. Tālāk seko brauciens uz Zaķusalu, kur notiks dažādi konkursi. Pēc tam braucam uz Kempingu vietu aiz RTU, kur sekos citas aktivitātes. Plānotais laiks līdz Plkst. 17 nodosimies aktivitātem. Tālāk brauksim paēst, nē nebūs Mols kurā nevar īsti paēst. Brauksim vai nu uz TC Rīga Plaza, vai Fontaine Delisnack Valdemāra pasāžā. Pēc ēšanas tiek dots brīvais laiks līdz Night Ride, tiem kuri ir atbraukuši no tālākām pilsētām, vai nevēlas braukt mājas tiek piedāvāta alternatīva nodarbe. Brauciens uz Mangaļsalu, pie mola, tur arī ir bunkuri pa kuriem var paložņāt + Mangaļsalas mols. Būsim tur līdz 21.00 un tad jau kopīgi brauksim uz Night Ride sākumu. Night Ride: Sākam vākties 21.30 Cabo Cafe, mežparkā. Izbraucam 22.00 un kā parasti nightride plāns ir spontāns. P.S Pasākums ir bezmaksas, par to nav jāuztraucas, kā arī pasākums tiks filmēts un vēlāk varēs redzēt tā video atskatu! P.P.S Maršuti un pieturvietas notikuma dienā var nedaudz mainīties atkarībā no apmeklētāju daudzuma. Paldies, un tad jau tiekamies!
 7. 31 points
  Silinsh

  PIAGGIO ZIP2 "minions" 2k14 by Silinsh

  Bruhh, tad nu tā. Tā kā manu veco zipu taksists izšķaidīja, un atdevu apdrošinātājiem, vēlējos vēlreiz otro zipu (nu tāda tēma viņi ir), skatījos viss visādus rollerus nekā nebija, vai nu pa kosmosiem vai nu pilnīgas miskastes. Uzvanīju jautājuma pēc vienam pārdevējam paprasīju vai nav pārdošanā kāds zips ( tas ir tas pats, no kā pirku pirmo zipu), ir pārdošanā, izstāstīju savu problēmu, kas un kā, un piedāvāja Piaggio Zip2 2014 gada par ļoti ļoti ļoti zemu cenu, teica, roka ir jāpieliek, bet man tas netraucē. Tad nu tā pēc dažām dienām aizbraucu uz Rīgu un nopirku vēlvienu Zipiņu. Sīkāk, kas ir darīts viņam kas nav, 5k noskrējiens, full stock, neviena skrūve čutna nekad nav skrūvēta, vizuāli nedaudz pačakarēts un tā. Kad nopirku un atvedu, noņemot sēdekļa kasti, ieraudzīju, ka pa normālu tuksnesi iepriekšējais saimnieks braucis nevis pa Franciju. Virsū bija pilnīgi visi ierobežotāji, nabags laikam nekad vairāk pa 45km/h nav braucis. Lietas, kas jau izdarītas: Nokrāsotas plastmasas visas Nokrāsotas visas salona plastmasas Uzlikta jauna spidometra trose Uzlikta jauna aizmugurējā riepa ( bildēs vēl nav uzlikta, veco nokūpinās) Iztīrīti visi putekļi Uzlikts jauns aķītis Uzlikti jauni priekšējie bremžu kluči Iztīrīti karteri Nopirkta uzlikta MF īsā ručka Nopirkts LeoVince 70 izpūtējs (Paldies minci @xero ) Iztīrīts karbis, gaisinieks Notonēti hameleona krāsā stikliņi visi Sataisīts sēdekļa mehānisms Samainīta reduktora eļļa Uzlikts cits stock kolektors Nopirktas jaunas gumijas ručkas Pavadīts pa pēdējām dienām šausmīgi liels laiks un darbs pie viņa Nevarēju izdomāt kādā krāsā, lai nokrāso, tāpēc izvēlējos interesanti dzelteno. Lietas kas vēl jāizdara: Jāpiereģistrē un jāapdrošina Jāuzliek led gaismas Jāuzliek izpūtejs Jāsaregulē karburators un transmisija Jāsaliek viss kopā Un protams jābraukājas. Bildes daudz bet vismaz, ir ko skatīties. Tā nu lūk, vēl pāris dienas jāpastrādā pie zipa, un tad jau būs gatavs.
 8. 30 points
  VuskansDavis

  SR50R

  2018.gada 31.janvāris Sagāju bišku sviestā un nopirku atkal trimmeri Tik cik šoreiz ne no nulles būs būvēšana, kam pacietības man ir par īsu. Beidzot kkāda jēdzīga dzimšanas dienas dāvana pašam sev. Volvo low edišan v2 un citam auto būs bišk jāpagaida. Visiem labi zināms rolleris, esošo setupu var sameklēt, kkas paliks, kkas būs cits, bet nu iet diezgan karsti. Jo dziļāk rok, jo jautrāk Turnam un bēdīgāk man paliek Plāns - līdz pavasarim dabūt braucošu un tad nomest garāžā Lietas, kuras iepirku jau dažas stundas pirms savākšanas Pirmā bilde iekš busa un jaunajās pagaidu mājās. kkādi čāļi jau spiegoja, kas tad te būs 2018.gada 5.februāris iepirku gultņus un saļņikus, un gultņu līmi. Jā, šito aparātu pārjauks Turns, tāpēc ticu, ka būs labi. Man tik jākasa kopā piķis, jāpērk detaļas un jāved Turnam. Pagaidām setups Metrakit Pro Race 2 Cilis (uzlabots) un truba Kundo PVL digitālā aizdedze ar NGK silikona pīpīti un NGK BR9EG svece S6 R/T MK1 kloķene ar MHR 85mm klani un līdz ar to R/T 5mm speiseris ar garākām špiļkām un kā arī SKF C4 gultņi ar piaggio oem saļņikiem S6 R/T transmisija (variators, siksna, šķīvji, sajūgs, wingbels) S6 R/T kolektors ar S6 NBR vārstu Polini CP 24mm karburators Polini Evo gaisa filtrs Malossi RS24 amītis Armētās bremžu šļaukas Bosch elektrosūknis (ilgi domāju par meh/elektro, bet tā kā nebūs daily, tad elektriskais un miers) Visi Motul šķidrumi Koso tacho + temp gauge Pārējais ir miglā tīts, aptuvens grozs s-a ir sagatavots, tik jāsūta augšā. Ļaušu Turnam ielikt pāris bildes ar "tehnoloģiskajiem risinājumiem" kas viņu max uzjautrina (piem karteros caurums, gultņi slīdinās kā pa slīdkalniņiem, sacaurumoti saļņiki, šplintes vietā nolauzta skrūve un tā..).
 9. 30 points
  Hey,hey! Laiciņš arā katru dienu kļūst arvien siltāks un baudāmāks,tas nozīmē ir brīdis kopīgi atklāt šo sezonu kopā! Priecāsimies jūs redzēt otrdien,1.maijā Būs gan video filmētājs,gan fotogrāfs Sākam lēnā garā savākties no plkst. 09:00 T/C Rīga Plaza trešajā stāvā Ap plkst. 10:45 - 11:00 dodamies ceļā uz trasi Plkst. 12:00 visi kopīgi ierodamies sporta kompleksā "Biķernieki" Tur visas dienas garumā pavadam laiku piedaloties aktivitātēs,konkursos un iespēju laimēt balvas. Pēc tam dodamies uz Drifta halli apmēram plkst. 16:45-17:00 Droši tiem,kam vajadzēs,varēs aizbraukt paēst,ieliet benzīnu utt. Drifta hallē plānots atpūsties,paklausīties mūziku,tie,kas vēlēsies varēs izbraukt ar drifttrike pa trasi ,visiem motorolleristiem pasākuma dienā būs atlaide drifta halles piedāvājumiem Plānots tur uzturēties līdz 20:00 ,bet tie,kas vēlēsies,varēs palikt vēlāk Naudiņa : 5 eiro Sponsori: Prime Parts,Drifta Halle, Dvitaktis.lt Šeit būs noteikumi ar ko dalībniekiem jāiepazīstas : 1. Mototehnikai jāatbilst LR CSDD prasībām. Par mototehnikas atbilstību CSDD prasībām katrs dalībnieks ir personīgi atbildīgs visu pasākuma laiku. 2. Saskaņā ar LR Sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas likumu mototehnikai jābūt spēkā esošai OCTA polisei. 3. Pārvietošanās pa ceļiem, stāvvietām un citām slēgtajām teritorijām notiek saskaņā ar LR Ceļu satiksmes likumu. 4. Jebkurš pasākuma dalībnieks stingri ievēro atbildīgo personu norādījumus. Pēc otrreizēja aizrādījuma saņemšanas dalībniekam pasākums bez ierunām ir jāpamet. 5. Ikkatrs dalībnieks ir tikai un vienīgi pats atbildīgs par savu veselību un drošību gan atrodoties uz ceļa, gan Biķernieku trasē 6. Trešās personas mantas vai īpašuma sabojāšanas gadījumā jāmaksā sods zaudējumu nosegšanas apmērā. 7. Kategoriski aizliegts lietot alkoholiskos dzērienus,kā arī, narkotiskās vielas. Ceram uz Jūsu atsaucību un uz lielu braucēju pulku! Uz tikšanos ar cieņu n1kon,Anakyira,Primeparts,Dēlis
 10. 30 points
  Yo kebabi, gan vizuāli gan tehniski zips ir beidzot gatavs, reāli katru dienu no 12-16h tika pavadīts pie rollera un jā, pēdējās dienās sāka jau nedaudz krist uz nerviem, kā tikai redzi darbs, un pēc darba uzreiz uz garāžu zipu labot. Pašam ļoti patīk kā ir sataisīts, kā arī vakardien tika saņemta paciņa no @xero rokās beidzot dabūju LeoVince 70 handmade izpūtēju, atlicis tikai karbi saregulēt un transmisiju. Vairāk pagaidām nav ko rakstīt, turpmākie plāni būs vairāk priekš motora, bet, kas būs tas, lai pagaidām paliek pie manis. Nu tā lūk, tāds viņš man ir.
 11. 30 points
 12. 28 points
  Innitaa.l

  Piaggio zip FR to SP1 by innitaa.l

  Heyo visi, tātad pagāšgad iegādājos zip fastrider no Dārziņiem, diezgan nojātu. pa šo laiku ir izdarīts ļoti daudz un plāni arī vēl daudz, bet topiku izdomāju uztaisīt tikai tagad. Kad nopirkām zipu priekša bija bēdīgā stāvoklī, sēdeklis bija jāpāršuj un vēl daudz kas cits. Uzreiz kā nopirku zipu gribēju viņu zilā krāsā. No sākuma nokrāsoju ar baloniņu, tā lai var piereģistrēt un doķos dabūt zilu krāsu uz closingu. Pēc closinga uzlikām 17 karbi , mazo runnera filtra kasti un gianelli trubu. Un pēc closinga ATKAL pārkrāsojām zilu , bet šoreiz ar laku un daudz labāk. kā arī pēc ziemas biju iedevusi savu sēdekli pāršūt, bet viņu nozaga. Tad zips kādu laiku bija bez sēdekļa un stāvēja garažā. Pa ziemu jau bija doma likt norm setu, bet nekas nesanāca, jo@emka ap*isa un pārdeva nokļinītu top performance 70cc cili. Biju arī dabūjusi S6 HPC kloķi un jau sazīmēju 21 karbi. Beigās saliku stock ar HPC un pirmajā test drivā kkas aizgāja pa dirsu. Un nevienam nebija ne mazākās nojausmas kas tas ir, visu motoru pārjauca un neatrada problēmu. pēctam nopirku motoru, jo opens bija ļoti tuvu. Kā arī kamēr nebija motora, zips tika vēlreiz pārkrāsots, bet šoreiz ar pistoli un atkal zils , bet ar baltiem diskiem. Tika iecelts jaunais motors, kurā stāvēja jauns Mf 50cc un no dārziņiem tika nopirkts ideāls zx. Opens tika nobraukts bez problēmām ar vienvietīgo beņķi, jo nekur nevarēju dabūt divvietīgo. ( fotka ar@krunka zipu) Pēc opena jau sāku lēnām likt sp1 zipu. Nopirku one arm ar skippera disku pēc tam nopirku sp2 diskus no Buberta kurus pēctam samainīju pret sp1 diskiem un arī dabūju sp1 sēdekli, kurš bija nojāts līdz ručkai. Pārvilku sēdekli , uzliku sp1 diskus un dabūju sp1 priekšu arī diezgan nojātu, un jau sāku labot visus mīnusus bildes kā zips izskatās pašlaik stay tuned, drīz būs jauni updeiti . Sent from my iPhone using Tapatalk
 13. 28 points
 14. 27 points
  scootermonster

  yamaha aerox 1999

  Čau visiem. Samainiju šo rolleri pret piaggio zip 2. Roxinam bija vizuali defekti, bet motors bija tīri svaigs. Bija uzlikts jauns mk2 sport pro ar kuru pabraucu 300km un malossi seperators izdomaja izšķīst. cilis protams beigts, tapec sāku domāt ko likt vietā, tad atcerejos ka viens pazistams piedavaja malossi big bore. Nopirku no viņa visu motoru, setups bija: malossi big bore cilis, stage6 R/T kloķvārpsta, polini digitāla aizdedze, oversize transmisija, top performace nardo reduktora vāks, yasuni c20 vai c21, rt kolektors uz aizmuguri. pašam no veca motora palika Rt sajuga zvans, polini torsens un mk2 sajugs. Tagad atliek iegādāties jaunu filtru, 28mm karburātoru, kādu labu vārstu un jaunu virzuļa pirkstu ar seperatoru. pašlaik rolleris izskatas šādi:
 15. 27 points
  turn100

  SR50R

  Sveiciens, nu ja jau man dots lielais gods skrūvēt šo rolleri tad jau let's make SR great again! Atveda mopēdu un pirmais ko darīju bija izcelt motoru un likt uz galda pusstunda un sirds uz galda, var sākt jaukt ārā, vispār brīnos, jo vairāk izārda jo vairāk palieku šokēts par "tehnoloģiskajiem risinājumiem", bet par to citā postā pastāstīšu Tātad jaucot pa ceļam pētiju visu ko redzēju, mitrs blīvslēgs priekš manis neizklausījas labi Nice, kāds profesiONĀLI ielika blīvslēgu! Skatijos ka vispār visa "aizdedzes telpa" ir eļļaina, mitra Tālāk jau motors tika sadalīts uz pusēm, un tikai tad atklājās kāpēc viss mitrs eļļā Tieši tā, jaunieši, šīs ir caurums, tātad vīlējot flowu nav ko lūrēt apkārt, vai arī no otras puses "jāuzaudzē gaļu" ja gribi savu "trako flowu 200hp" Nolemts bija metināt uzreiz to visu pasākumu, bet priekš tā vajadzēja esošo "pļūtienu" novākt kas tur bija jau no otras puses Laikam pārāk porains pļūtiens tur bija, nācās normāli pafrēzēt Nu un rekur jau metinājuma rezultāts Tātad pagaidām tā... Es atkal savā kārtā šobrīd gaidīšu daļas no Dāvja, tad jau ies kopā tīrīšana un likšana kopā paliec ķūnēts
 16. 27 points
  scootermonster

  yamaha aerox 1999

  Čau visiem ! Ir pagājis ilgs laiks un beidzot kaut ko sāku darīt, atnāca virzulis, gultņi un vel citi sīkumi, par to paldies @PrimeParts. Pats no scooter-attack.com pasūtīju stage6 subframe, stage6 īso gāzes ručku un koso temperatūras dačiku. Arī ļoti ilgu laiku nevarēju atrast perfektus disku bremžu karterus, tāpēc nācās pirkt trumuļu karterus un pārtaisīt par disku bremžu. ielikšu arī bildi ja kāds varbūt arī izdomās darīt tāpat. Kā atnāca virzulis , uzreiz arī savīlēju karterus .Pēc tam saliku kopā motoru, Squish ir 0.55mm. Paspēju arī uztaisīt first start, bet braucis gan neesmu, jo ārā auksts.
 17. 27 points
  Kjipa jow, laiks iet uz priekšu, darbi iet uz priekšu, nauda nāk, nauda aizbēg, tamparampampam, un tā. Minionam, jeb zipam, jeb banānam, jeb vabolei kā nu kurš sauc, pēdējā laikā daudz kas ir ticis uzlabots, sataisīts. Īsumā, kas ir izdarīts un nopirkts: Jauns Top Performances Black Trophy 70cc cilindra komplekts Jauns Polini seperators Jauns 21mm karburators Ļoti mazlietots īsais stage6 gaisafiltrs Jauns manuālais čoks Jauna gāzes trosīte Jaunas degvielas un vakuma trubiņas LeoVince handmade 70 izpūtējam nomainīta jauna vate Jauns HP2 kolektors Jauni rullīši kā arī variotora šaibas nopirktas jaunas Beidzot dabūti dokumenti ar numurzīmi, safe tagad braukt pa ielām Nopirkta Motul 710 sintētiskā eļla Uzlikta jauna aizmugurējā riepa Jauna Stage6 strong lielā atspere Kā arī izmazgāti iztīrīti karteri, un visas pārējās lietas, lai viss būtu tip top. Tad nu tā, šodien tika iebraukāti arī pirmie 20km atlicis vēl ļoti daudz ko iebraukāt. Kādi turpmākie plāni, iegādāties pilnībā jaunu transmisiju un kloķvārpstu, bet kas tieši būs tas, lai paliek saldajā ēdienā. Un tā dažas bildes ieskatam.
 18. 26 points
  Raivish

  Spams

 19. 26 points
  Moto-Studija

  Ievads rolleru tūningā v2

  Ja tiesām ir pieprasījums pēc v3 ievada (sis ir pārak gars un sarezgits manuprat) tad spied like sim manam ierakstam. Pēc nedēļas pacekosu cik bus like...tad nav problemu arī uzcept P.S. Lai nebūtu tā ,ka pēc kkāda gada vai diviem atkal neviena bilde nerādas, gaidu pieeju no adminiem pie kkāda file storage, servera vai vismaz iespēju augsuplādēt vairāk kā 0.95mb bilžu
 20. 26 points
  xero

  Spams

  no rolleriem vēl neesmu pazudis, šonakt sagribēju izpildīt misiju - nobraukt pa brīvības ielu no juglas maķīša līdz vef tiltam nenolaižot ratu. izdevās enjoy
 21. 25 points
  Kristers Ūdris

  Nrg Power by Ūdris

  Tātad esmu jau daudz ko izdarījis tikai slinkums likt jaunumus. Viss ir izjaukts līdz rāmim, plastmasas sāktas slīpēt un taisīt, pats galvenais sākta priekša izbaudīju nedaudz arī ziemas priekus Priekša Tālākais plāns ir salikt motoru, drusku pārtaisīt vadus, nokrāsot plastmasas un salikt. Nākamo postu mēģināšu ielikt, kad būs noticis kaut kas interesants.
 22. 25 points
  Rodrigoz

  Aprilia SR50 R by RodrigoZ

  Nu ko, plastmasi jau sen nokrāsoti, bet nav bijis laika iegriezties te un dot Jums jaunās ziņas Tātad tika iegādāta krāsa Un tad ar draugu uztaisījām nelielu krāsošanas telpu, kas savu funkciju padarīja gana labi Bet kad bija nokrāsoti plastmasi, aizmugures sāniem bija kāda nelāga reakcija Sapratu, ka nav jēgas krāsot tālāk, ka ir jāgaida kad krāsa nožūs un jāslīpē nost Vēlak pakonsultējoties ar zinošākiem cilvēkiem, krāsoju savādāk Un tad iznākums bija jau daudz patīkamāks, aizmugures sāni nav perfekti, bet varēs sadzīvot Un tad arī tika nokrāsoti melnie plastmasi Bildē arī var redzēt, ka pabeidzu taisīt slēgto aizmuguri Nu man jau ļoti patīk rezultāts, beidzot saņēmos krāsot ar kompresoru, nu ir šur tur kasjaki, bet, tiešām, man patīk Pēctam kad dabūju atvest visu atpakaļ uz savu garāžu, tad saliku līdz galam motoru Un 3gens tika uzstādīts uz ratiem Pieliku arī sāna kājiņu Vēlāk kad lēju iekšā dzesi, tad sāka tecēt ārā gar šo trubiņu Viņa bija salūzusi, centos salodēt, bet neizdevās, tādēļ būs jānopērk jauna Bet arī izdevās pielaist 3genu. Es brībos, ka stocks tā griež Domāju, ka ar šo izpūtēju knapi kustēsies, a aizgāja kā mazais Man liekas, ka kautkur sūc gaisu, pieļauju, ka no kolektora, šodien paskatīšos vairāk un centīšos noregulēt rolleri Jo tiklīdz būs tehniski gatavs, tad es varu likt virsū plastmasas P.S. Ļoti liels paldies man jāsaka useram @Supreme Ļoti daudz man palīdzēja, lai šo visu kvalitātīvi realizētu
 23. 24 points
  turn100

  Sēdināta budžeta Old Runner

  Sveiciens, Turn turned back ķip Rekur brīdi atpakaļ atcerējos ka man tur zipu piedāvāja krč sākumā bija ugunīgais zips kuru biju ieguvis, šis tas trūka, bet nu apdomāju ka sen giebējās Old runneri dabūt, tā arī saņemos, sarunāju ar vienu te no foruma, iekrāmēju universālajā auto visus lūžņus no zipa un devos uz maiņu Nekā īsti interesanta, old runner pulverkrāsots rāmis, diski, pulverkrāsoti diski, iss lielākoties ir izņemot motoru, dažas plastikas jāizmet un jādabon citas, tas mazums... šeku reku kad bild Te jau pirmajās dienās izdomāju nedaudz pārveidot vadus aka izdavēt visu nevajadzīgo+ smuki ietīt Nu jā, plāni ir šobrīd savākt motoru, dažus trūkstošu sūdus un salikt uz riteņiem, tad jau varēs tālāk kaut ko krāsot un tā tālāk Parakņajoties pa garažu atradu visādus pasākums kaut kas no saviem, kaut kas svešs un laika gaitā piesavināts R1200 apjāts, bet man vienalga, Malossi sports ar plaisu no ārpuses (man kārtējo reizi pajāt, sametināšu, savīlēšu, būs labs) kaut kāda carenzi pilnvaigu kloķene ( uz skatu ir norm, tātad dzīvos) italkit selettra (izskatās tā ka pati lūdz lai viņu pārkausē uz maximas karotēm, bet nu vel padzīvos, tur būs savs stāsts, jāsadabon pia plati un rotoru uz mazāku konusu) S6 wigbell ( wings kā wings) ta ka šīs pagaidām daudz maz 100% ies motorā, par pārējo vel nav saidrība galvā, bet nu laika gaitā afišēsies šeit stūre ar plauktu lidos uz lūžņiem jo stūre ar plaisu, vietā arī kaut kas plats būs... kaut kad, plauktam vītnes sabēdādās, bet būs cits bmx plaukt (jo ērtākais kas der uz šī mopēda) paliec ķūnēts ibiem
 24. 23 points
  Roberts Sloka

  Derbi Senda V2

  Wazaa boys and girls. Tātad, ilgi ilgi domāju, vai parādīt savu sendu vai nē, laikam jau pienācis laiks parādīt, kā tapa mana senda. Nopirku viņu 1 dienu pirms 2k17 openinga, nobraucu visu sezonu bez īpaši lielām problēmām. Tad kādā jaukā dienā, klaņa seperators izdomāja palidot pa karteriem un nobeidzās gan cilindrs, gan kloķene. Uzreiz sapratu, nav jēgas neko darīt, jo sezona jau gāja uz beigām. Tad nu sāku dalīt sendu reizinātājos. Motorā bija: kļiņīts airsal 70cc čuguna cilindrs, stock kloķvārpsta, 19mm dellorto black edition karbis un pārējais arī stock. Vēl pirms vasaras beigām sendu nokrāsoju piedūrīgā, rozā tonī. Plāni bija patiešām daudz un visi arī izdevās. Šādi izskatījās senda kastē. Bija daudz kasjaku, kas jālabo. Plastmasas bija ļoti bēdīgā stāvoklī, saļņiki dakšai nobeigušies, beņķis saplēsts utt. Plāni bija sekojoši: Dabūt supermoto ratus. Nomainīt gultņus kārbai, kloķenei. Nomainīt cili un kloķi. Nomainīt radiatoru. Nokrāsot rāmi. Uztaisīt izpūtēju. Pasūtīt cilindra blīves, vāku, beņķi. Pāršūt beņķi. Savilkt pravodku. Pasūtīt plastmasas. Utt... Pirmais ko darīju lietas labā, atšķēlu vaļā karterus un nomainīju gultņus, kloķeni un cilindru. Tika nopirkts jauns karburators 19mm dellorto, jo vecais neturēja apgriezienus. Motors salikās kopā diezgan ātri. Paldies Sandim no Vecmilgrāvja par cilindra un kloķenes komplektu, kuru dabūju par max saldu ciparu. Jau salikts. Tālāk turpināju ar rāmi, domāju atstāt melnu, bet bija diezgan padilusi krāsa un gribējās ko spilgtāku. Pašam baigi cepī tā krāsa, + doķos rakstīts sarkans. Tālāk liku visu palēnām virsū un tad sapratu ka vajag niknāku izpūtēju. Stock truba bija neērta, jo grūti karbim tikt klāt, tapēc devos pie @shwamme uztaisīt naidīgu izpūtēju. No čoma nopirku s6 pro replicu pa 15 eiro ar nolauztu līkumu un bez klusinātāja, izdomājām ka sendai replica patiks. bildē varbūt izskatās sliktāk, bet pašlaik izpūtējs ir matēti melns, kā arī klusinātājs. Tālāk sekoja pravodkas savilkšana, savilku tīri lai ir tālās, aizmugurējie gabarīti un stop gaisma. Tad atnāca paciņa no Scooter-attack.com kur pasūtīju cilindram blīves, aizdedzes vāku un beņķa pārvalku. Beņķi veiksmīgi izdevās uzšūt pašam. bildē izskatās ka ir kasjaks, bet viņa tur vairs nav. Tālāk domāju, ko ar ratiem darīt. Nu tie enduro rati ar deltas riepām neder nekur un kaut kā izdevās caur forumu atrast baigi foršu pacanu @Kristapsz ar kuru samainījāmies ratiem. Cerēju, ka derēs un būs plug and play, bet rati nebija līnijā,jo enduro dakša ir šaurāka tapēc atkal devos pie @shwamme lai novirpotu lieko nost un pārvērstu enduro sendu par SM sendu. Tika arī nomainīts radiators, jo vecais bija nolocīts lidinoties pa mežiem. Tad nu beigās visu saliku kopā, tagad pasūtīju jaunas plastmasas, tas arī viss kas trūkst. Setups pašlaik: Airsal 72cc alu cilindrs Mf reinforced kloķene S6 pro replica 19mm dellorto karbis sporta gaisa filtrs. Max ātrums pāri 100km/h īsti vēl topu spiedis neesmu, kā nekā jāiebraukā vismaz nedaudz. Tiekamies openingā vīri.
 25. 22 points
  MrEAzy

  SR50R by MrEAzy

  Čau visiem! šā gada ziemā no Rīgas tika atvesta mana srka, liels paldies @m0ussy. Srka patiešām bija teicamā vizualajā stavoklī un gan ritošajā daļā! Motorā: Stage 6 MK2 Sport Pro cilindrs;Jasil Top Racing pilnvaigu kloķis;Stage 6 Pro Replica;Stage 6 R/T variatora kits;Stock šķīvji ar stock sajūgu;Malossi mazās, dzeltenās sajūga atsperes;Lielā MEDIUM sajūga atspere;Dellorto PHBG 21mm karburators;Stage 6 kolektors;Stock mājiņa ar karbona lapiņām;Malossi E13 gaisa filtrs;Bosch elektriskais sūknis; Tālāķie plāni: Transmisijā: - Stage6 mk2 sajūgs - Stage6 R/T sajūga zvans Iepludē: - Mallosi vl14 lapiņvārsts - Taisnā R/T ieplūde Vizualajā: - SPP amartizatora paaugstinātājs - Stage6 F1 kreisais spogulis - Str8 bremžu ručkas - Stage6 kurbulis - Pārkrasot variatora vāku, aizdedzes vāku un pasažiera grīdiņas plastmasiņas. - Pārtonēt aizmugurejo lampu. - Nopulēt Stage6 Pro replica. Drusciņ apputējusi
 26. 22 points
  Rodrigoz

  Aprilia SR50 R by RodrigoZ

  Nu ko, last update no manis šim dampim Bija tā, ka nevarēju dabūt rokās veco īpašnieci un nevarēju sarunāt pārrakstīšanu, bet beigās vēl uzzināju, ka viņa bija anglijā. Nu tad man nolaidās rokas un vairs negribēju neko darīt tam rollerim. Bet par laimi beigās visu nokārtojām Beidzot kad dabūju pārrakstīt, tad sapratu, ka vajag nokrāsot pēdējās lietas pirms lieku pārdot (vario vāks, dubļinieks, filtra kastes vāks) To nokrāsojot saliku virsū. Paņēmu vienu dienu pabraukāju test drive, lai saprastu vai var tirgot, nuu viss gāja kā jāiet, tad metu iekšā ss. Bija ļoti daudz interesentu, bet neviens reāls pircējs Vislaik sarunāju laiku un dienu kad brauks skatīties un tā arī neatbrauc, tā bija ar 3 cilvēkiem Vēlāk lietuvietis uzradās, nu reāli tā grib pirkt, labi sarunājam ka pa nedēļu brauks šurp, bet beigās uzraksta man viens no latvijas ka ņems rolleri, ja atstāšu līdz nedēļas beigām un pa pilno cenu. Domāju lab ir, pagaidīšu. Tad nu atbrauca, apskatīja rolleri un nopirka. Godīgi sakot šis projekts izvērsās ilgāks nekā tam vajadzēja būt. Tad pēdējās bildes kopskatam Sori, ka visas bildes šķības Turās! Taisam ciet
 27. 21 points
  Rodrigoz

  Aprilia SR50 R by RodrigoZ

  Nu ko, šis lielais update Izpildīju visu lielo vēlēšanos, sapucēju izpūtēju Notīrīju visu līdz metālam, nolakoju. Pārpakoju vati un klusinātāju nolīmēju ar karbonu, tagad ir skats teicamāks Pabraukājot smuki iedegs Un jau dienu iepriekš sāku likt virsū plastmasas Šodien saliku līdz galam, nu man liekas, ka skaistākais rolleris ko esmu uzcēlis Lielumā daudz ir padarīts, vairs paliek tikai tādas mazākas lietas, kā, piemēram, pagriezieni aizmugurē, bremžu hēbeļi, pasažieru kāpšļi un dažas citas lietas Nu tad līdz tālākiem jaunumiem
 28. 20 points
  Danka098

  Spams

 29. 20 points
  Mīna

  Piaggio nrg by Mīna

  Čau visiem, šodien nopirku piaggio nrg extrem, nezinu precīzāk. Rolleris ir 2003. gada un brauc pieklājīgi Setups. Malossi MHR Cilindrs Malossi MHR Sajūgs Malossi MHR Izpūtējs Malossi MHR Kloķene Malossi MHR Variātors Malossi MHR Izspiedējšķīvji Malossi Kolektors ar karbona lapiņām INA MX sporta gaisa filtrs (kkā tā) Divi radioātori 21mm Delorķiks ar rokas čoku Polini klever siksna Polini lielā zilā atspere Iepriekšējais īpašnieks bija rolleri vedis uz stendu, tur izpieda 19,4 hp Darbi: Nestrādā pagriezieni, aizmugurējās bremzes un nestrādā koso dačiks. Bildīte
 30. 20 points
  Sveika tauta, tātad sen nebiju neko licis, jo īsti nekas nebija noticis, bet šodien atnāca replika attacka (shotout to@anakyira) , bet zips tagad atkal norm jāregulē, kā arī saka jau apnikt tas kas tagad ir, tapēc jau nāk jaunas daļas un ir jau jauni plāni, stay tuned. Kā arī bija problēma ar pravodku, beidza strādāt dačiki, itkā kkpd, bet tomer gribējās lai strādā, ilgi nevarēju saprast vainu, līdz brīdim kad pamanīju no aizdedzes ( kur atslega) noplīsišu vadu, pieliku un sāka viss strādāt. sāku domāt ko darīt, no sākuma meiģinājām salodēt, bet nesanāca, beigās atcerējos, ka @osfalds laiž savu zipu daļās un ieķēru no viņa un tagad viss strādā.( jā zinu ka pakaļējais disks pec d... izskatās, nēsu vēl saņēmies aizbraukt pārbortēt, bet viss būs safe) Sent from my iPhone using Tapatalk
 31. 20 points
  VuskansDavis

  VEIKALI

  varu ieteikt super neto. tiešām lēti
 32. 19 points
  RB.

  Yamaha Aerox 2001

  Sveiki, tātad nesen tiku pie sava pirmā braucamā. Iegādājos to apmēram pirms mēneša, jūlija vidū. Rolleris ir nācis no Rīgas. Saku uzreiz, ka no rolleriem visu tagad tikai mācos, jo esmu vēl galīgs iesācējs. Kā jau pirmais rolleris, priekš manis, viņš iet patīkami, un pagaidām jauda ir pilnīgi pietiekoši. Kad nopirku rolleri, lielākoties viņš stāvēja garažā, dažreiz tik izmetu pa kādam līkumam, jo nebija tiesības un pēc kāda laika kaimiņi sāka trakot dēļ lielās rūkoņas, bet līdz ko noliku tiesības - sāku bliezt vaļā pa pilsētu. Rolleri iegādājos ar sīkiem defektiem. Dažās vietās plastmasi aplausti. Lielākā daļa no plastmasiem turās uz plastmasas savilcējiem. Manuprāt, motora ziņā viss bija ideāli, līdz ko uzklausot cilvēkus, kuri no rolleriem saprot vairāk, sapratu, ka sākumā man ir nežēlīga bedre dēļ lielās cietās atsperes. Arī daži rullīši bija kantaini. Ar sajūgu tika diezgan labi un ilgi pabraukāts, tāpēc vajadzēja pēc iespējas ātrāk iegādāties jaunu sajūgu. Pēc kāda laika arī sporta filtrs izdomāja atlīmēties vaļā dēļ tā, ka žāvēju viņu ar karstu gaisu, bet nu kā saka, no kļūdām mācās. Pēc kāda laika arī sapratu to, ka mans vakumņiks ir vienkārši beigts. Jā, rollerim pagaidām vēl neiet aizmugurējā lampa, bet domāju to pēc kāda laiciņa labot. Varbūt esmu arī ko piemirsis, bet nu nekas. Līdz ko rollerim sāka parādīties vairākas problēmas, nolēmu iegādāties dažas detaļas, tātad iegādājos: Ieplūdes sistēmas komplektu Stage6, Stage6 Torque Control 107mm sajūgu, Stage6 R/T CNC sajūga zvanu, dīžu komplektu, izpūtēja blīvi, gāzes trosīti, Stage6 ruļļus 4g, Stage6 lielo MEDIUM atsperi un Malossi E13 gaisa filtru. Viss tika skrūvēts @pgobigmax garāžā ar viņa palīdzību, tāpēc milzīgs paldies viņam! Tātad pašreizējais rollera setups: Stage6 Streetrace 70cc cilindrs (ar hook'a vīlētu izplūdi un pārplūdes lūkām) Motoforce Racing kloķvārpsta ar Malossi seperatoru (c4 gultņi) Atvieglināts magnēts aizdedzei Yasuni R izpūtējs Top perfomance variators ar 4g ruļļiem Naraku dzesētājšķīvis Stage6 107mm Torque Control sajūgs ar Stage6 lielo medium atsperi un mazajām baltajām atsperēm Stage6 R/T CNC wingbell 21mm Dellorto karburātors ar manuālo čoku Vārstā Stage6 stiklšķiedras lapiņas Malossi E13 gaisa filtrs Neierobežots CDI Italjet 50 radiators Dakšas ass speciāli virpota, lai derētu īsais plaukts Par stailingu domāju, ka baigi nestāstīšu, jo ir NENORMĀLI DAUDZ jāstāsta, un nevēlos nogurdināt ar to citus. P.S. Atvainojiet, jo pašreiz ir tikai viena normāla bilde ar rolleri, bet līdz ko būs normālas jaunas bildes - noteikti atrādīšu! Plāni nākotnei ir ļooooooooooooooti daudz, tāpēc tos paturēšu noslēpumā, lai paliktu nedaudz interesantāk! Paldies, ja izlasīji līdz galam.
 33. 19 points
  JurgisS

  Yamaha aerox 2010

  Nice ,ļoti izsmeļošs un interesants topiks!
 34. 19 points
  wylde

  PIRMS UN PĒC

  BEFORE V2 V3
 35. 19 points
  Anakyira

  Bildes/Video Openings 17'

  Dāmas un kungi, lūk pieejams oficiālais video!
 36. 19 points
  Ir nācies redzēt kloķenes ar norautām vītnēm. Tas dažkārt notiek izvēloties nepareizu uzgriezni. Piemēram šajā,Piagio motora, gadijumā čibriks bija ar spēku uzskrūvējis uzgriezni ar vītni M10x1,5mm...,bet vajadzēja ar vītni M10x1,25mm(Orģinalā). Skrūvējot vaļā,vītne vienkārši sabira uz grīdas. Ko darīt ??? Variants ņemt laukā motoru,jaukt uz pusēm,dot apmetinat, griezt jaunu vītni ir pārāk ilgi un dārgi. Pikt lietotu,vai jaunu kloķeni arī nav lēti..... Es dariju šādi...,sameklēju krājumos plašku(vītņu ripiņu) ar 9mm vītni.....,ar vīli nedaudz apvīlēju veco vītni uz kloķenes....,tad ar kreiso roku spiedu vītņu griezi virsū uz kloķenes, ar labo griezu magnētu pareizajā virzienā(pa pulksteni). Un lūk,ir uzgriezta vītne M9!!! Tālāk...,kur rast uzgriezni??? Es pasūtiju savam čomam,lai izvirpo. Bet ja nav virpotāja, tad jataisa pašam! Ņemam 17mm sešstūra stieni,nozāģējam 10-15mm gabaliņu un izurbjam centrā caurumu. Tad ejam uz instrumentu veikalu un nopērkam 9mm vītņu urbju komplektu. Ap 9€ maksāja,redzēju vienā Jelgavas veikalā. Lēti nav,bet lētāk nekā jauna kloķene un tās maiņa. Vēl var izmantot uzgriežņus uz 14-15-16 mm atslēgu,kuros ir M8 vītne. Izurbjam to laukā un griežam 9mm iekšā. Kādu urbi izmantot urbšanai? Meklējam tabulās uz bīdmēru otras puses....,es izmantotu 7,5mm urbi.... Man gan vairāk patīk pirmais variants,jo tad var uzgriezni uztaisīt biezāku,līdz ar to vītne ir garāka. Iegriežam jaunu vītni un uzgrieznis gatavs. Uz vītņu urbjiem ir strīpiņas,kas norāda ar kuru jāgriež pirmo,otro un trešo reizi...Sāk ar vienu strīpu,tad ar divām,pēdējais ir bez. Pievelkam uzgriezņus ar prātu. Ja izmanto pneimo,jeb elektrisko triecienatslēgu,es parasti izskaitu trīs triecienus un pietiek!!! Nevajag pievikt kā mašīnai riteņus,30sek. gaidot kad pievilksies!!! Pietiek ar trīs triecieniem!!! Lai veicas! Lai spēks ir ar jums.../Joda/.
 37. 18 points
  filmix

  Derbi Senda V2 by filmix

  Sveiki puiši,esmu atgriezies pie mopēdiem,sirdij ļoti tuvi tie divratu braucamie . Tad nu tā,centīšos visu kaut cik saprotami un īsi sarakstīt,visu vasaru notrakoju ar derbiju,viss bija labi līdz airsals neaizgāja pa dirsu,tajā brīdi mopēdi bija apnikuši,nospļāvos,uzliku stock cili un pārdevu.Pāris bildes,kuras saglabājušās no vecā mopēda - Neliels stāsts par derbiju,kurš man bija pēc zipa,pēc maiņas tika pabraukts nedaudz un izjaukts,ātri saliku kopā un samainīju pret tautā slaveno žurku,kuru beigās nolocīju . Pāris bildes,fonā @dzosuah ex 2gens un kaimiņa speedijs - Principā samainot šo aparātu pret žurku,nenožēloju ne mirkli,jo darba tur bija ļoti daudz,sasitu žurku un radās iespēja viņu atpirkt,tajā brīdi nebija tādas naudas un uz sitiena nebija kur to dabūt,pagāja kāds laiks un čalis uzraksta,vai man nav kāds telefons,ko šim piedāvāt,skapī atradu veco 5S aifonu un piedāvāju,tad nu tā,samainīju aifonu pret savu ex derbi . 31.martā pats ar mopēdu braucu mājā,braucot bija nereāli auksts,bet tas mani neatturēja lai nobrauktu trakos 72km.Atdzenot mājās,visu dienu nobraukāju pa mežiem un veeel ļoti daudzām vietām - Braukājot tika atklātas daudzas problēmas,sīkāk,drausmīgi slīd sajūgs,sprūst gāze,izpūtējs ir caurs 100 vietās,varat piedāvāt sport/stock,plastikas ir kriminālas,bet tās jau ir sarunātas no user @Roberts Sloka ,priekšējās bremzes ir uz izmisuma robežas,pakaļējo nav vispār,ja kādam ir hmu,protams vēl ir ļooti daudz problēmas,kuras laika gaitā tiks novērstas,braukājot pa rajonu,pārtrūka ķēde,uzreiz tika nolemts jaukt ārā,jo viss ir nodirsts līdz pēdējam,bez žēlastības viss tika nolaistīts ar ķīmijām un nomazgāts ar karcheru - Tajā pašā dienā viss lēnu garu pīpējot tika izjaukts un salikts pa kastēm - Ilgi nedomājot,tika sākts darbs pie rāmja,kurs bija briesmīgs,kā arī pie ratiem,aizmugurējais arī ir pabeigts,to aizmirsu nofočēt,ceru,ka piedosiet. Šodien humpalās aka RDA nopirku ādas jaku pa 2e,tiks izmantota,lai pāršūtu beņķi,kā arī rāmis tika nogruntēts un nolaists ar svaigu krāsas kārtu - Ar user @Maksimalists samainījāmies ar stūrēm - Tas laikam šodienai arī viss,topiku veidoju ļoti ilgu laiku,kamēr no visām vietām salasa bildes un tamlīdzīgi,ceru,ka novērtēsiet.Tiks papildināts kad vien būs iespēja,tiekamies openingā! Stay tuned!
 38. 18 points
  DavidnK

  Rolleru Komiksi

  Taisīju uz ātro . No hate plz . Tie ir tikai joki !!
 39. 18 points
  TheLukeRay

  Topiks sliktām atsauksmēm

  Tātad ja kāds atceras, tad gadu atpakaļ tiku apčakarēts darījumā ar user: @speedfight100 Lūk visa informācija no tā, kas notika, ja nu kāds nezin. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ''Tātad arī es esmu tajā lielajā barā, kurš uzķērās uz appis**u speedfight 100 (http://scooter-power.lv/profile/709-speedfight-100/) Raivja telefona nr. : 26631078 Daniela telefona nr. : 20537178 Pirku no viņa woki bijušo plauktu un stūri, bet apčakarēja. Īstajā vārdā Raivis Raudis, jeb kā forumā zināms Raivis Paškovskis. Vārdu zinu 100%, jo ar vecākiem biju policijā un datu bāzē viss uzrādās, dzīvo viņš Liepājā, miera ielā, precīzu ciparu nezinu! Mātes vārds Svetlana Paškovska. Visi kuri ir no viņa kaut ko pirkuši zinās ka konta numurs, ko viņš deva nav viņa, bet gan viņa drauga...Daniela Rožukalna, kā forumā pazīstams rasķiks (http://scooter-power.lv/profile/653-rasķiks/) , arī policijas iecirkņa datu bāzē atrada...konta numurs Danielam LV97HABA0551039728598 un personas kods 300896-10822! Nekādā gadījumā uz šiem diviem pajoliņiem neuzķeraties! Administrācijai ieteiktu speedfight 100 un rasķiks nobanot no šī portāla, jo motorolleru pašiem nav un forumā nav aktīvi, tikai uz app**anu... Ieteiktu katram kurš ir uz šī cilvēka uzķēries doties uz policiju un rakstīt iesniegumu...lai savāktu pēc iespējas vairāk cietušos un pierādījumus, lai čalim bargāks sods... Pasaka ko stāstīja man: Ar draugu dzērām un draugs no mana telefona tevi apčakarēja, takā ar mani nekārto šīs lietas un lai rakstu Danielam! Whatsapp uzreiz kā pārskaitīju naudu nobloķēja... Policijā tika ierosināta krimināllieta, cerams atradīs abus loš**! '' ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Tad nu beidzot lieta ir atrisināta un policija sazinājās ar viņu, aizsūtot viņam vēstījumu uz mājām, ka uzsākta krimināllieta. Čalis momentā sabijās un zvana uz iesniegumā norādīto numuru jeb man. Sākumā stāsta pasakas, ka neatminās neko no notikuša, lai es viņam atgādinu visu. Rakstīja man no tā paša numura, no kura apčakarēja, pat sarakste vēl bija saglabājusies. (Aizsūtīju viņam visu un uzreiz atmiņa nostrādāja, atcerējās visu kas notika) Vecis baigi sabijies uzreiz piedāvā atskaitīt naudu un izbeigt krimināllietu jeb es izņemu iesniegumu no policijas. Protams, es piekritu, bet čalim sūdi līdz ausīm arī bez mana iesnieguma, nebiju vienīgais, kas uzrakstīja iesniegumu. Teica man, ka tagad no sīkajām problēmām tikšot vaļā, jo ir kas nopietns. Lai jau pats tiek galā ar savu dzīvi, bet naudu es saņēmu. Vismaz tagad zinu, ka ar policiju tomēr ir kaut kāda iespēja atgūt zaudēto, protams, tas prasīja samērā ilgu laiku, bet tomēr!
 40. 18 points
  TheLukeRay

  Aprilia Sr50 by TheLukeRay

  Nu tad laikam vajag atskaitīties par sezonas noslēgšanas pasākumu. Sezona noslēgta godam un ar smaidu sejā. Viss ritēja, kā plānots un uz noslēgšanas pasākumu devāmies ar piekabi, lai nebūtu jātērē lielā nauda benzīnā... Īpaši labi veicās Biķernieku trasē, finišēju kā pirmais gan dragos, gan skriešanā pakaļ balvai. Diemžēl draugs savu srku salika 2h pirms izbraukšanas no Iecavas, tāpēc neriskēja un nebrauca dragos, bet domāju ka vieta viņam būtu bijusi garantēta. Kad būs vairāk laika, iemetīšu videoklipus ar dragiem. Tas arī pagaidām viss sezona godam noslēgta un motorollers dodas ziemas miegā, tad jau redzēsim kas notiksies pa ziemu!
 41. 18 points
  Shobos

  Paštaisīts Elektro-Velo

  Tātad, šis projekts man ir aizņēmis ļoti daudz laika, enerģijas, un naudas. Taču par iznākumu ļaušu Jums spriest. Vispārēji parametri ir sekojoši: 8 ātrumi, pusautomāts. Spec pasūtījuma motors/pats arī pārveidoju lai turētu lielāku slodzi. Programmejams ir - uzrāviens, aizdedzes stāvoklis līdzīgi kā iekšdedzes motoriem pārkaršanas aizsardzība, anti-zagšanas funkcija. max ātrums - pietiekams Reduktors - NORD industriālais, gliemezis, diezgan pārveidots. attiecība 1:10 Motora svars - 900 grami Nobraukums ar vienu uzlādi - 30km Ja interesēs, papildināšu. Jautājumus jautājiet droši. Video tika izmantots tikai pirmais ātrums. pašlaik tiek veidoti paneļi lai būtu zolīdi un smuki
 42. 18 points
  Emesy

  Atsauksmes/Kritika Openings 17'

  Mierīgu, nesteidzīgu kollonas vadīšanu bez liekas trača celšanas. Neskriet pa galvu pa kaklu ja kāds no dalībniekiem closingā/openingā grib ātrāk braukt uz trasi vai prom no trases utt, visam būtu jānotiek pēc grafika kuram arī visi var sekot līdzi, kad jau būtu jātaisas uz izbraukšanu no DUS vai piemēram arī no trases utt.. Noteikti arī ja ir kāda iespēja, tad samazināt dalības maksu.. respektīvi ja tā būs par lielu, tad cilvēki trasē iekšā braukt nevēlēsies un atstās rollerus kaut vai pie tās... un turpinās citas aktivitātes kurās dalības maksa nebūs nepieciešama. Būtībā tas arī ir viss.. pārējais patlaban apmierina no rīkotāju / organizātoru puses... OFFTOPIC: Rīkojiet lūdzu 30.09 ja ir iespējams lai nightride būtu pilnvērtīgs un nebūtu jādomā pa to ka kādam darbs/skola utt. TIP : Tie kas piedalās pasākumā, please nedarat stulbības un neizrādaties mazajām ka mākat ratā vai arī pārlidot pāri stūrei ar kūleni... un tad arī viss noritēs gludāk un patīkamāk. /Emesy/
 43. 18 points
  Rodrigoz

  PIRMS UN PĒC

  Dažiem rolleriem iekrājušās pārvērtības Yamaha Aerox Pirms: Pēc: Yamaha Aerox #2 Pirms: Pēc: Aprilia SR50 2gen Pirms: Pēc: Aprilia SR50 3gen Pirms: Pēc:
 44. 18 points
  Danka098

  Spams

 45. 18 points
  Rodrigoz

  Aprilia SR50 R by RodrigoZ

  Hey hey, nu atkal ir iegādāts rolleris, bet šis ir krietni jālabo, līdz ar to sanāks tāds projektiņš atkal Tādēļ izdomāju ka šeit varu atrādīt kā šis rolleris tiks atdzīvināts Tātad iegādājos Aprilia SR50 R 3genu, par šo pirkumu ir diezgan liels hype, jo mans mīļākais rolleris Ticiet vai nē, bet šis ir user @Woki vecais 3gens, nu viss šeit tagad ir ļoti čābīgi. Vairs nepateikt, ka bijis customshow rolleris Apgaismošu jūs ar rollera stāvokli: Baigi plānus pa punktiem nerakstīšu, visu ko darīšu, to atrādīšu, bet īsumā -Dabūt trūkstošās motora detaļas- kloķene, aizdedze, ... -Sataisīt plastmasus un nokrāsot Nu īsumā salikt skatāmu rolleri! Tiklīdz dabūšu detaļas, motors būs salikts un gaidīs pirmo dūmu Par cik Liepājas openings tuvojas, tad atliek tikai cerēt, ka līdz openam šo salasīšu pie dzīvības Turpinājums sekos! STAY TUNED!
 46. 18 points
  SRE.

  Piaggio NTT 1995

  Čau. Nepagāja pat diena un esmu ticis pie cita braucamā no @Jorenszzz Īpaši nav nekādi dižie plāni, bet tomēr ir diezgan daudz kur ir jāpieliek roka. Sākumā jau bija plānots nopirkt ejošu, bet tieši pirms braucu pirkt Jorens paguva noraut kļinu. Nu neko daudz, vienojāmies par cenu nedaudz savādāk, nrg tika iekrauts piekabē un atvests uz jaunajām mājām. Plānos protams ir izdarīt visas ''basic'' lietas, kā pārrakstīšana un virzulis ar gredzeniem, lai varētu sākt pārvietoties. Tad noteikti arī salabot plastmasas un pārējos defektus, pāriet uz lielākiem ratiem un galu galā sakrāsot. Setupu protams nemainīšu, jo gan ies labi tāpat un neko vairāk neprasīsies.
 47. 18 points
  Markoz_team

  Markoz Sliders

  Izvirpoju dažus sīkumus, kā arī nomainīju visus motora gultņus,tas nokrāsots, no ezonātora izrauts siets Pārlasīju suportus... Nu pēc ziemas izskatās šadi, vakar iedarbināju tagad gaidu dīžu komplektu lai noregulēt.
 48. 18 points
  Dizzy

  Aprillia sr70 candy apple

  Sen nekas nebija iepostots un tāpēc domāju jānomazgā un jāsafočē.
 49. 18 points
  Emesy

  Bildes/Video Openings 17'

 50. 17 points
  zogs

  MOTOGURU piedāvājums

×