Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 2018.06.24. in all areas

 1. 4 points
  Growsmile

  Derbi Senda Xtream SM by Growsmile

  Sveiki! Pirms pāris nedēļām iegādājos savu pirmo 50cc Supermoto Derbi Senda. Pagāja pāris dienas līdz pieradu braukt ar ātrumiem, jo iepriekš biju braucis ar roleri. Derbijs bija atvests no Nīderlandes un kad reģistrēju csdd, sanāca ka ar draugu mums numuri gāja pēc kārtas. Daudz nevarēšu pastāstīt par setup, jo viņš tika atvest no Nīderlandes un daudz ko nezinu, kas lācītim vēderā. Motorā: Cilindrs: 80cc airsal (nezinu sport vai racing) Karburātors: dellorto 21mm Izpūtējs: Tecnigas E-NOX STEEL Vizuāli: TNT plastmasi Īsā gāzes ručka Polisport roku aizsargi aizmugurējā lampa: STR8 Black-Line LED (tagad bez stikliņa, jo braucot nokrita)
 2. 2 points
  Silinsh

  Spams

  Aiz garlaicības tika uztaisīts mega kūl reising haiend pūtēj ar šito iet+ 300km/h
 3. 1 point
  VuskansDavis

  SR50R

  Nav nekāds Līgo lēmums. Jau pirms kādas nedēļas saprasts, ka būs jautri ar čugunu un visu pārējo kas jau ir.. Tantes runā, ka jau stock strītreis ir sp mk1 līmenī.. Karteriem fināla bildes nav, šis bija kkad pa vidu.. Nameizat, būs ļoti labs iznākums Bet nu jā, karteri salikti, kloķis iekšā, ļoti gribētos uz summerstartu, bet es nez vai paspēs
 4. 1 point
  Eyo, Šodien daudz kas izdarīts, tikka sakrāsotas plastikas (max ulgy, jo krāsoju ar baloniņu, nereāli putekļainā garazā ar ļoti sūdigu apgaismojumu, tapēc ir daudz notecējumi un putekļi + ļoti sūdīgi sagatavoju, ļoti labi var redzēt švīkas no slīpēšanas, bet who cares), kā arī tikka uzmetināts stuntbars un pegas, stuntbars max īss, pilda savu funkciju ( sargā trubu ) un pegas diezgan garas, pašam nepatīk, bet nu negribas sabojāt trubu un variovāku, takā nāksies pierast. ( stūres plastiku nekrāsoju, jo drīzumā bus sporta stūre ar plauktu, bet nezinu ko lai ar plauktu dara, negribas parasto str8, manuprāt vins izskatas ulgy af, gribētos stage 6 bet nezinu kur lai dabū, bet ja nedabūšu stage 6 nemšu doppler, tas izskatas diezgan labs. Tas pagaidām viss, stay tuned.
 5. 0 points
  Silinsh

  SR50R

  Tak ej mājā, fuj atā.
 6. -1 points
  Nariks

  Aprilia SR50R By n1kon

  Uz 90 tev srka čist neskrien, nereizi ar mani braucot neesmu ievērojis tādu ātrumu, bet nu priekš stoka iet pat ļoti labi Ar yasuni un labu regulāciju ies debesīs Veiksmi
 7. -1 points
  TruseiC

  SR50R

  Galīgi salīgojies, ja reiz tāda izvēle...
 8. -1 points
  Drivemf12

  Motorā udens sagāja

  Kā viš tev tur sagāja? Tu viņu lēji iekšā? nu ir divi varianti, [censored]asu un normālais 1. noskrūvē izspūtēju izkurbulē ārā to ko vari, tad pa sveces caurumu sapūt cleaneri, piešķil un ļauj, lai pārejais iztvaiko, nu vai sapis kloķeni. 2. atjauc visu motoru vaļā vai vismaz cili noņem un iztīri!
 9. -1 points
  Maiklijs

  Motorā udens sagāja

  Vakar nesos cauri peļķēm, un jaa.
×