Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 2018.07.09. in all areas

 1. 1 point
  An1R3X

  Patiesības spēle

  c21 Daudz Naudas, nav draugu/Maz Naudas, bet daudz draugu kuriem ir nauda.
 2. 1 point
  gatis123

  Jautājumu topiks

  Man ir stage6 R/T 100% sintētika. Attackā aprakstā zem mk2 bij rakstīts itkā 1:33 attiecība.
 3. 1 point
  Extended

  Jautājumu topiks

  Džeki viss ko varu pateikt ir tas , ka ir ļoti daudz atkarīgs no tā kādu eļļu jūs lejat. Piemēram manam dzinējam ar pussintētiku nepietiek , dūmo kautvai lej uz 1l 20ml eļļas. Attiecīgi , ja lieli apgriezieni motors nespēj sadedzināt eļļu , tapēc arī dūmo. Iesaku visiem lietot kaut lētāko 100& sintētiku , labi samaisās ar degvielu un nedūmo.
 4. 1 point
  Ir cmux minions ar minionu pie ragiem.
 5. 1 point
  Sveiki un atā, joprojām minions ripo un veļ kūlēņus pa grāvjiem, vienvārd sakot viss tip top. Stage6 proreplica pārdota, vietā dabūts Yasuni C16 izpūtējs. Izpūtējs nedaudz tika atdzīvināts, bet vēl palika nomainīt klusinātāja vati. Viss protams salikts pa smuko, uzlikta jauna plēve uz stikliņiem. Dabūts Malossi Multivar, un stage6 bando siksna. Sapirkts full motul komplekto produkti paldies @VuskansDavis Tika pabūts SS18, dragā izceltā 2.vieta čuguniekos, 1. vieta par sakoptāko roļļer. Iet itkā normāli, un jā. Pāris bildes, lai ir uz kā palūrēt. Turpmākie plāni: Beidzot izdomāts kāds būs gala setups, bet pagaidām neko neteikšu, viss ar laiku. Top cilindra komplekts tika pārdots, vietā nāks kaut kas jaudīgāks. Un jā adios amigos bičačoos.
 6. 1 point
  Kraken

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  Pārdodu Malaguti F12 AC braukt var, bet ir daži sīkumi par to privāti. Nesen saliktas jaunas detaļas visām +-100km. Dr Evo 70cc , LeoVince TT , Dellorto 17.5mm , Malossi Multivar , Malossi Clutch , Malossi Clutch Bell , Malossi X-Special, STR8 Stūre un Plaukts , Doppler ručkas. Līdzi atdošu orģinālās detaļas un vel dažus sīkumus. Ar dokumentiem un pārakstīšanu. 22004011 Cena 450e (Var sarunāt reālam pircējam) Vairāk bildes whatsapp
 7. 1 point
  VuskansDavis

  Sods par ātruma pārsniegšanu

  Vispār, ja mopēdam ir vairāk nekā 49cc un viņš iet ātrāk nekā 45kmh, tad viņam ir jāiet apskate, jāmaksā nodoklis un vajag vismaz A1 kategoriju. Par laimi uz šo lv piever acis, bet vajag braukt ar prātu..
 8. 1 point
  H2O.

  Pārrakstīšana uz nepilngadīga vārdu

  Man vispār teica tā, ka īpašnieks varu būt no 16, bet turētājs no 18. Īsāk sakot neko nevar saprast, katrs CSDD saka savu.
 9. 1 point
  Normunds.

  Ierobežotāji.

  Nuu. Man 3gens. Ar ierobežotājiem man gāja 50, tagad es varu uzvilkt pat 90-92 km/h
 10. 1 point
  Silinsh

  PIAGGIO ZIP2 "minions" 2k14 by Silinsh

  Atkal jauns posts, jaunas detaļas, jauni pārsteigumi, īsumā, kas ir izdarīts manam banānam jeb minionam. Leo70 saimainīts pret ļoti svaigu Stage6 proreplicu ( viss notīrīts, un salikts smuki) Viss zālespļāvējs izjaukts līdz rāmīm Visas detaļas pārtīrītas Rāmis pārkrāsots Karteri pārtīrīti Dabūts svaigs Stage6 Torque Control mkII sajūgs Pasvaigs Stage6 wings Dabūts uz pagaidu laika 21mm Dellorto karburators (būs cits) Pārkrāsots variatora vāks Nopirkts Motulnieks labākai slidināšanai ( u know what i mean) Ieskatam dažas bildes Lietas, kas vēl jāizdara jānopērk Jauns cilindrs jāiegādājas, bet tur vēl domāju kādu Jaunu karburatoru uz tā arī jautājums kādu tieši es gribu Gaisa filtrs Gāzes trose ar īso gāzi ručku Jāpārkrāso salona plastmasas Malossi Overrange kit MHR jāpasūta Protams. katru detaļu nomazgāt satīrīt līdz galam Gan jau vēl kādi sīkumi un tā nekas īpašs Gribās sataisīt visu, lai ir kā no salona un tad jau kādā reizē jāizmet kāds aplis Jā un openā nebūšu, darbs dara savu.
 11. 1 point
  wylde

  PIAGGIO ZIP2 "minions" 2k14 by Silinsh

  stranna ranners tbh
 12. 1 point
  Kjipa jow, laiks iet uz priekšu, darbi iet uz priekšu, nauda nāk, nauda aizbēg, tamparampampam, un tā. Minionam, jeb zipam, jeb banānam, jeb vabolei kā nu kurš sauc, pēdējā laikā daudz kas ir ticis uzlabots, sataisīts. Īsumā, kas ir izdarīts un nopirkts: Jauns Top Performances Black Trophy 70cc cilindra komplekts Jauns Polini seperators Jauns 21mm karburators Ļoti mazlietots īsais stage6 gaisafiltrs Jauns manuālais čoks Jauna gāzes trosīte Jaunas degvielas un vakuma trubiņas LeoVince handmade 70 izpūtējam nomainīta jauna vate Jauns HP2 kolektors Jauni rullīši kā arī variotora šaibas nopirktas jaunas Beidzot dabūti dokumenti ar numurzīmi, safe tagad braukt pa ielām Nopirkta Motul 710 sintētiskā eļla Uzlikta jauna aizmugurējā riepa Jauna Stage6 strong lielā atspere Kā arī izmazgāti iztīrīti karteri, un visas pārējās lietas, lai viss būtu tip top. Tad nu tā, šodien tika iebraukāti arī pirmie 20km atlicis vēl ļoti daudz ko iebraukāt. Kādi turpmākie plāni, iegādāties pilnībā jaunu transmisiju un kloķvārpstu, bet kas tieši būs tas, lai paliek saldajā ēdienā. Un tā dažas bildes ieskatam.
 13. 0 points
  Bushmaniss

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pardodu no 3gen: Stage6 Streetrace laba stavokli pilna komplektacija -75 euro Dellorto 21mm karburators -30 euro Malossi siksna -20 euro Stage 6 taisnais kolektors -15 euro Stock varsts ar malossi karbona lapinam -10 euro Karteri ar reduktoru,mehanisko sukni un motoforce evo racing klokeni ieksa -130 euro Variator vaks bez mehanisma -20 euro Variator vaks ar mehanismu -25 euro Malossi multivars -25 euro Stock sajugs 2x -10 euro Stock skivji -15 Euro Polini lielais filtrs (limets) -10 euro Stage6 4 pakapju paaugstinatajs (carbon look) -20 euro Aizdedze ar magnetu -25 euro 3gen pravodka (no 2k12 3gen)-40 euro Tomaselli isa gazes rucka -10 euro Priekseja bremzu sistema ar masinite -20 Euro Aizmugureja bremzu sistema ar masiniti -25 euro TunR plaukts (hrome) -20 euro Str8 sture (hrome) -15 euro 3gen pogas -25 euro Pilnais atslegu komplekts -20 euro Radiators ar visam trubam un izplesanas trauku -25 euro Vakuma suknis 2x -5 euro Stock wings 2x -5 euro Malossi E13 filtrs 21mm mute (plastmas ieplaisajis) -10 euro Stravas regulators ar defektu kas netrauce -5 euro CDI ar svecpipi -10 euro 3gen Pravodka ar aizdedzi un magnetu (pie aizdedzes sajats savienosanas kontakts bet strada) -25 euro Manualais coks -8 euro Jauna gazes trosite regulejama -7 euro Stock cilindrs (karstum klemme) -5 euro Subframe -10 euro Sikak wpp:27890397
 14. -1 points
  Normunds.

  Jautājumu topiks

  Jā, tas ir uz 1l. Nu es leju 98 benzīnu 3genam, nesmird vismaz.. katrā ziņā jālej vismaz 95..
 15. -1 points
  whaat

  Jautājumu topiks

  1l beņa, 25-30ml eļļa. 98 lej.
×