Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 2018.06.30. in all areas

 1. 1 point
  DavidnK

  Piaggio ZIP SP1 by Kalniņš

  Tātad Srkai uzradās pircējs un uzreiz sāku domāt, ko pirkt tālāk . Atcerējos, ka user @Nariks mājās mētājās sp1 orģinālais zips un ka gadu jau stāv tur pussalikts, tāpēc ilgi nedomāju un rakstīju augšā. Sarunājām ļoti labu dealu un šodien rolleris ieripoja manā garāžā . Rolleris nav tajā labākajā stadijā, bet tas bija tieši ko gribēju, jo savu srku man jau apnika 3 gadus skrūvēt un gribējās pamēģināt kautko jaunu . Rolleris noteikti tiks pie jauna krāsojuma, jo plastikās dažās vietās ir plaisas un skrāpējumu, bet es nezinu vēl kādās krāsās krāsot . Varbūt kādam ir idejas ? Tāds viņš izskatijās kad dabūju- Setups: Dr evo 70cc ( vīlēta ) 17,5 karbis ar mallosi e13 filtru Leovince sito ( pagaidām ) varat piedāvāt sporta izpūtēju šim aparātam Mallosi multivar variks Polini kkada siksna Rolleris ir vēl jāregulē, bet nu ar visu to ka ir liesais un transmisija nav regulētā , ratā ceļ ka nelabais. Rīt noteikti tiks testētas lielākas dīzes . Tas arī laikam viss . Piedāvājat lūdzu sporta izpūtēju !!!
 2. 1 point
  <<Andrejs>>

  sr50r by Andrejss

  Sveiki! Ilgi biju domājis likt vai nelikt topiku , bet slinkums ir uzvarēts un es taisu topiku par savu mīļo rolleri . Sākšu ar to , ka nopirku viņu pilnīgi jaunu motofavorītā . Ir vairāki iemesli kāpēc tika iegādāts jauns rolleris - 1) Galvenais tas , ka viss ir svaigs un nenojāts 2)Uz to laika posmu nebija neviena sakarīga rollera ss'ā 3)Pēc manis rolleris tiiks nodots brālim (no paaudzes pāaudzei xd, negluži paaudzei ,bet nu lab) Šāds viņš bija 1maja dienā pēc iegādes (22.03.2017)- Tā iebraukāju rolleri un izņēmu ierobežotājus . Nobraukāju šādi pus gadu lejot benzīnu un eļļu , par eļļu paldies @VuskansDavis Pēc kāda laika sapratu , ka gribas rolleri padarīt, pēc manām domām, skaistāku Sāku ar aizmugurējo pagriezienu notonēšanu - Tad sapratu , ka ļoti cepī un vēl gribas sāna kājinu - darīts - Atkal laikam ejot uz priekšu izdomāju , ko vēl izdarīt - nopirku mazo runnera dubļinieku un filtra kasti - Un tagad dažas parastas bildītes - Tas nu pagaidām viss . Varbūt kādi ieteikumi no Jūsu puses ?
 3. 1 point
  Robeertss

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Pārdodu Giannelli izpūtēju - 40euro (Mina hor) Steidzami. 26463783
 4. 1 point
  Extended

  Sods par ātruma pārsniegšanu

  49cc nedrīkst pārsniegt 45km/h tā manuprāt bija.
 5. 1 point
 6. 1 point
  <<Andrejs>>

  sr50r by Andrejss

  vane , izskatās taču labi
 7. 1 point
  <<Andrejs>>

  sr50r by Andrejss

  nēesmu Man vienkārši ļoti patīk kā šis viss izskatās kopumā uz rollera Paldies! Veiksme noderēs !
 8. 1 point
  <<Andrejs>>

  sr50r by Andrejss

  tagad jāapdomā , bet domās ir yasuņiks . bet gnjau ne tagad
 9. 1 point
  <<Andrejs>>

  sr50r by Andrejss

  centīšos redzēs jām , gribējās tumšāku
 10. 1 point
  xero

  Piaggio NRG mc¹ 1996

  johaidī pie katra krustojuma būs jāskatas, kas notiek pie karbja bet nu, skaļš gan diezgan pamatīgi viņš tagad ir lai nu kā, paldies!
 11. -1 points
  stocklife

  2008.gada Piaggio NRG by stocklife

  Tas ir pagaidu variants.Negribēju vēlreiz tajā dienā kad liku braukt uz Rīgu
 12. -1 points
  k1wi

  Signalizācija.

  Es domāju ,ka tev vajag rolleri nodot metāllūžnos. Nesalabojama lieta!
×