Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 2018.06.29. in all areas

 1. 1 point
  DavidnK

  Piaggio ZIP SP1 by Kalniņš

  Tātad Srkai uzradās pircējs un uzreiz sāku domāt, ko pirkt tālāk . Atcerējos, ka user @Nariks mājās mētājās sp1 orģinālais zips un ka gadu jau stāv tur pussalikts, tāpēc ilgi nedomāju un rakstīju augšā. Sarunājām ļoti labu dealu un šodien rolleris ieripoja manā garāžā . Rolleris nav tajā labākajā stadijā, bet tas bija tieši ko gribēju, jo savu srku man jau apnika 3 gadus skrūvēt un gribējās pamēģināt kautko jaunu . Rolleris noteikti tiks pie jauna krāsojuma, jo plastikās dažās vietās ir plaisas un skrāpējumu, bet es nezinu vēl kādās krāsās krāsot . Varbūt kādam ir idejas ? Tāds viņš izskatijās kad dabūju- Setups: Dr evo 70cc ( vīlēta ) 17,5 karbis ar mallosi e13 filtru Leovince sito ( pagaidām ) varat piedāvāt sporta izpūtēju šim aparātam Mallosi multivar variks Polini kkada siksna Rolleris ir vēl jāregulē, bet nu ar visu to ka ir liesais un transmisija nav regulētā , ratā ceļ ka nelabais. Rīt noteikti tiks testētas lielākas dīzes . Tas arī laikam viss . Piedāvājat lūdzu sporta izpūtēju !!!
 2. 1 point
  IngarsLV

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Pārdodu Dellorto 17.5 karbi - 30€ Zx handmade kkas iekšā grab , buktes nav 10€ Polini 90° filtrs - 15€ Stock roxa sajugs - 10€ 29876773 Whatsapp PM nelasu.
 3. 1 point
  xero

  Piaggio ZIP SP1 by Kalniņš

  muser. klins. gaidi ar dīzēm c:
 4. 1 point
  indiffs

  Assian PussyMagnet Stunt Rox

  Jo tas nav domāts, lai būtu kaut kas zbis pareizs un nokrāsots pa 500€ krāsotavā, pēctam jaraud kad mamma pret sienu rolleri atstuteja, prost stuntam. Ir nice, oriģināli.
 5. -1 points
  Normunds.

  125cc

  Nu tas nav tavā kategorijā. Ja nu tevi tik tiešām aizsūta uz ekspertīzi, tad to var uzķert. Bet nu šaubos vai kāds tur ies čakarēties. Neviens tur neies neko pārbaudīt, jo ātrums var tāpat ar 125 brauc uz cik gribi, ja pat 50cc neņem uz stendiem, tad tev vispār nav ko uztraukties par tām ekspertīzēm
×