Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 2018.05.21. in all areas

 1. 2 points
  Andis Polis

  Area51

  Kāds brīsniņš nekas nav rakstīts, jo nav jau ko rakstīt. Areai ir pabijuši vairāk izpūtēji virsū un dīzes karbī, kā Lienes ielas dāmās... Nedabū to pasākumu normāli iet, atmetas pie 85 un miers. Apnicis. Vismaz labi izskatās. Nu un principā, sakarā ar to, ka diezgan steidzami vajag naudu, tad ies laikam uz tirdziņu.
 2. 1 point
 3. 1 point
  tieši tas ko es teicu dragos, zipam ir tik daudz jaudas, ka nevar purnu pie zemes noturēt un nākas atmest gāzi vaļā, kas automātiski ir zaudējums, bet trasē neviens nevarēja Jūs saķert.. uz jaudas stenda noteikti, ka esat likuši.. cik poniji sadzīti aplokā?
 4. 1 point
  Krapalis

  Pārdod rolleri

  orginālais sp1 zips lc stock 500eur sīkāk wa-28619447
 5. 1 point
  xero

  Bildes / Video OPENING 18'

 6. 1 point
  indiffs

  Bildes / Video OPENING 18'

  Rekur es uzfilmēju arī kko, check out
 7. 1 point
  SPOKSzip

  Topiks sliktām atsauksmēm

  Sliktas atsauksmes par Eduard66 Nekad nesūtat tam durakam bildes, ne arī kādu info par detaļu. Lielākā daļa no foruma laikam tagad ir kļuvuši par dauņiem, kuri spēj tikai prasīt bildes un vēlāk ingorē. Forums ir degradējies, viennozīmīgi. Un ir sajūta, kad tās bildes tiek izmantotas citu foruma lietotāju apšmaukšanai.
 8. 1 point
  Vilijs

  Topiks labām atsauksmēm

  @Vitaly PolyakovĻoti labas atsauksmes Viss ātri un bez problēmām. Varar sadarboties ar priekšapmaksu ,dabuju pilnīgi jaunu Racing MK2 70cc pa mazu cenu.
 9. 1 point
  DeQLV

  Topiks sliktām atsauksmēm

  Sveiki, Vēlos sniegt sliktu atsauksmi par user @kabans-. Biju ielicis sludinajumu, ka pārdodu izpūtēju, protams pirmais, kas uzrakstīju tam pārdevu, šis šajā gadījumā bija šis ''Jaukais čalis'', galvenais viņš man pats lika iedot savu foruma nick un ko vēl ne, bet nu labi strunts par to.Krc bija tā, ka devos uz norunāto vietu, pirmkārt man nebija jadodas pie viņa, bet viņam pie manis, galu galā viņam vajadzēja to izpūtēju, bet nu labi, kas tad man bija aiziet pāris kilometrus uz norunāto vietu, vienīgi, ka zaudēto laiku neatgūsi, bet nu labi, norunātajā vietā pārdevu izpūtēju, man vins teica, ka bija pazaudējis 10 eur, un centās viņus atrast, es sapratu, ka man nav laika un sarunājam, ka vēlāk aizsūtīšu konta nummuru, un ari vēlāk saņemtu naudu. Protams nauda vēl nav saņemta līdz šij dienai, man tie 10 eur shur tur, bet tā stūlbā sajūta, ka tu uzticies kādam, bet tāpat galu galā ir šādi cilvēki, kuriem pilnīgi nospļauties uz cieņu. Ja naudu atskaitīsi, sūdzību izņemšu, savādāk samierinies ar sliktu reputāciju, kā skatos neesmu vienigais, kuru esi apzadzis
 10. -1 points
  Aerox- Mināra dzinējs!!! LC-ūdens dzese! diska bremzes Sr50 Piaggio motors- LC ūdens dzese Diska bremzes F12- Arī minārs ar ūdeni! Diska bremzes! Gilera runner - Arī pidžārs un LC! Diska bremzes Nāk stokā visiem lkm 12mm karbis!! Par dīzēm nezinu! Visi ir ļoti labi varianti, jāizvēlas tev pašam savs īstais un vienīgais!
 11. -1 points
  Meklēju priekš nrg mc2 disku ar disku bremzēm.(der lkm 3gen?) Visu bremžu sistēmu nrg mc2 disku bremžu..(sākot ar hēbeli)
 12. -1 points
  LvOkey

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Stock sajūgu,der visiem minarelli motoriem-10€ Stock variatoru,arī der visiem minarelli motoriem-10€ Lc stock cilindru,50cc, vertical-35€ Stock karbis 12mm-20€ Motoforce vinbelu,jauns-10€ Stock izpūtējs,vertical-20€ Bildes wpp:26225246
×