Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 2018.04.16. in all areas

 1. 4 points
  DavidnK

  Aprillia SR70R

  Topicks mazliet aizmirsts, bet nu nekas interesants tàpat nav noticis. Mopēds vēljoprojām manās rokās un kādu laiciņu vē laikam būs. Aizvakar no 19-01 notika intensīva maģija garāžā un nākamajā dienā motors jau bija iekšā un mopēds brauca. Paspēja jau viena svece nomirt pa šo laiku, paldies @xero , kurš izglāba vakaru un iedeva sveci. Setups: Dr evo 70cc ar jaunu virzuli polini seperators leovince 70 truba 17,5 karbis ar mazo filtrakasti pārējais stock Plānos nav īsti neko vairs mainīt(varbūt kautkad reduktoru, jo dikti brēc) , varbūt mazliet pieregulēs , bet esmu diezgan apmierināts, kā iet ar neregulētu transmisiju . Bildes uzskatam un video saldajam ēdinam.
 2. 2 points
  Eyo, rukažops is back, karoč pa šīm divām dienām daudz, kas paspēja notikt. Tātad vakar uzbortēju riepas un laimīgs devu mājas likt visu kopā un sist dziesmā un aiz steigas notupiju un uzliku uz reduktora ass uzgriezni ar lielo vītni un ka šāvu klāt ar pistoli, tā iznīcināju vītni jau normāli sagruzijos, ka nu ir dimbā un tad atcerējos, ka ir tāds cilvēks, kā @krunka . Iedevu viņam reduktoru un nākamajā dienā jau šodien viss bija gatavs. Pa vakardienu aiz garlaicības saslēdzu spiģiku un vis kas saistīts ar to. un kā arī @Innitaa.l nopūta man salona plastikas tad šodien aizmaucu uz scooteriem un ieķēru kolektoru un mājiņu un savācu no krunkas reduktoru. un tad sapratu ka nav ko stiept gumiju un saliku visu lai var pielaist un izgāst un šodien jau bija pirmais starts, esmu izbrīnīts, jo iet lopā pat bez regulēšanas, bet nu rīt redzēs kā būs kā arī šodein jau sametu virsū salona plastikas un ir doma rīt uzbāst visas pārējās virsu un pabraukāt tā kamēr krāsotājam ir citi darbi. tas pagaidām viss stay tuned, moš rīt būs velviens uptade.
 3. 1 point
  Normunds.

  Šodien redzēts/satikts

  Juh, ap 15.10 izbraucu no skolas stalkeris. Varētu kādreiz sabazerēt, izlaist kādu riņķi, labā laikā.
 4. 1 point
  Sasha.

  Šodien redzēts/satikts

  Arī vēl redzēju vienu 3 Genu tajā skolā,zinu,jo daudz laika pavadu tajā rajonā. Normali cāli jūsu skolā,manējā nav neviena,esmu viens scooterists.
 5. 1 point
  Sasha.

  Šodien redzēts/satikts

  Natalijas Draudziņas skolā mācās,baiga ķirša uz ielām.
 6. 1 point
  Morfy

  Stunt topiks

  Stunta vēl nekāda, bet toties pirmie metri ar jauno cili un roxu šo sezon..
 7. 1 point
  stonehero

  Aprilia Sr50r by stonehero

  Heyoo tātad kādu pusotru mēnesi atpakaļ tiku pie 3gena ,dabuju reāli kā konstruktoru bez diskiem un ar plikiem karteriem,bet pa kapeikām .Pa šo mēnesī izdarīts ļoti daudzkas ,kā arī daudzkas nopirkts . Pagaidām izskatās šādi ,šodien ar bija first start ,nedaudz piereguleju trasmisiju un karbi ,iet tīri patīkami ,no ručkas ratā. ·Stage6 streetrace ·Malossi mhr kļoķis ·Leovince zx ·Dellorto 21mm karbis ·Polini vārsts ·Malossi multivar ·Malossi mhr delta clutch ·Malossi overrange šķīvji Plastmasas saplēstas un max saskrāpētas ,sākts jau slīpēt ,drīz tiks nokrāsotas. Tas arī pagaidām viss . Stay tuned
 8. 1 point
  stonehero

  Aprilia Sr50r by stonehero

  Topiks nevienam neinteresē ,bet tāpat iemetīšu update. Pravodka sataisīta plastmasas ar pluss mīnus sataisīti ,nobraukāti jau kaitkādi 700km bez problēmām . Un arī kāda bilde !
 9. 1 point
  m0ussy

  Topiks labām atsauksmēm

  Labas par @TheLukeRay. Viss ātri un vienkārši, kā vienmēr
 10. 1 point
  Skaista krāsa diskiem, man tāda pati
 11. 1 point
  Tā truba garāka nekā BBC. Nokrāso štoku
 12. 1 point
  filmix

  Derbi Senda V2 by filmix

  Paldies visiem par komentāriem. Pa šo laiku katru dienu tika strādāts garažā,izdarīts ir samērā maz,bet viss aizņēma lielu laiku.Noslīpēta,nogruntēta un nokrāsota pakaļējā dakša,darbs tur bija pamatīgs - Dakša šobrīd ir pabeigta,tā kā man vajadzēja jaunas troses,gan sajūga,gan gāzes,caur kaimiņu tika uzsūtītas galīgi jaunas,pie reizes arī gāzes ručka un sajūga hēbelis,par nelaimi,sajūga trose ir par īsu,bet viss puslīdz ir atrisināts - Sīkums,bet savas ručkas samainīju pret šīm - Tālāk ļoti lielas galvassāpes radīja pravodka,tika izlemts pārtīt visu pa jaunu,jo vecā bija nāve,retais tik sapratīs,kur vadi gāja,uztaisīju pa savam,tīri gaismas un slāpētājs (lampa jau ielidoja miskastē,jo bija bezjēdzīga,upss) - +- satīrīti rati,bremžu diski ir sadabūti jauni,šie jau savu nokalpojuši,kā arī ratu gultņi tuvākajā laikā tiks nomainīti - Šodienai pietiks,drīzumā būs vēl updeiti,see yaa.
 13. 1 point
  TruseiC

  Varistora ruļļi un Sajūga atspere

  Nav jēga postot foeumā, ja nedaproti par ko runā
 14. 1 point
  DavidnK

  Aprillia SR70R

  Tātad noņēmu cilindru un ieraudzīju klemmi . Cilindram bija mikrošvīkas, ar metāla zāģi izzāģēju vecos gredzenus ārā un nopirku jaunu scooteros. Saliku visu atpakaļ kopā un iet tik pat labi . Nomainīju dellorto 19mm karbi pret motoforce 21 mm karbi un iet ļoti labi . Bish vēl jāpieregulē karbis , bet 10 cm rats atceļas no zemes startā . Šādi arī braukšu uz openu, vairāk neko mainīt nav ieplānots. Bilde, lai nebūtu pliks posts .
 15. -1 points
  Shwamme

  motocikls vai roleris

  Scooters are gay
 16. -1 points
  rox1111

  Jautājumu topiks

  Ko man darīt ja man rolleris noskrāpējās un viņam ir custom pain job, viņš viss ir melns un ar ''špīdumiņiem''?
 17. -1 points
  rox1111

  Custom paint job krāsas kods

  Ir kāds veids kā uzzināt kāda krāsa ir rollerim, ja viņš tika pārkrāsots melns, un viņam ir ''spīdumiņi'' sajaukti ar krāsu?
×