Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/04/2020 in all areas

 1. 6 points
  Daaavis

  Aprilia SR50R 2018

  No ebaya atnaca tonejama pleve,taja pasa vakara ari uzliku,un rezultats ir skaists .. ......
 2. 4 points
  Ik_klavs

  Zip 98’

  Yoo, tas nebūtu sp1, ja nebūtu sp1 diski. Vakar vakarā aizbraucu pakaļ diskiem ar mizām, pie reizes arī jaunus orģinālos progrip nopirku un gāzes trosi ar apvalku, taisno kolektoru. Pagaidām tad arī viss, aa nu reku bilde kā izskatās tagad, jāstrādā un šobrīd laika nav sataisīt un nokrāsot plastikas, bet tas tiks Izdarīts.
 3. 4 points
  Ik_klavs

  Zip 98’

  Hello, zipam kārtējais update. Šoreiz kaut kas interesants, zips ticis pie īsajiem hp2 lc karteriem. Dzeses sistēmā, nrg radiators, 2gen tosola bačoks, 2gen dzeses trubas. Pagaidām diezgan garlaicīgi, vīlēts stocks ar 21mm dellorto, polini90, gianella reverse, kā arī izdevīgā ceļā tikko pie Koso temperatūras dačika un jaunas motoforce īsās ručkas. Tālāk domāju kādu nopietnāku cilindru likt, kā arī no visiem sp1 loriņiem jau ir plastikas, beņķis, spoileris, pakaļējā lampa, atlicis priekšejo disku nopirkt. Bilde ieskatam kā šobrīd izskatās.
 4. 3 points
  kreekers

  Zip Fast rider 96' by kreekers

  Čau! Priekš zipa tika ieķerts @Daaaaavid vecais onearm par patīkamu cenu ; No @Ik_klavs tika ieķerts viņa vecais disks ; Vēl nesen tika uzlikts hp2 stock variators ar 4,8g ruļļiem, šobrīd iet diezgan ok, palikuši pēdējie soļi iebraukāšanai uz visiem 100 un tad būs jāķeras pie regulēšanas. Dažas bildes:
 5. 3 points
  kreekers

  Zip Fast rider 96' by kreekers

  Update: Zipa motors kopā ar jaunajām detaļām tikai aizvest pie @#Kaza ; Jaucot vaļā atklājās, ka zipam viss bija stock izņemot vienu lietu - Pinasco 75cc alumīnija cilindru , interesanti gan, pirmo reizi tādu dzirdu bet tas tā, vēl atklājās ļoti forša ziņa, ka Viktors uzņēmās šo atbildību un pirmoreizi šī motora vēsturē tika šķelts, kopš rūpnīcās kā bija stāvējis, tā arī stāvēja. Zipa motors tika salikts (Paldies @#Kaza par lielisko darbu) un tika vests atpakaļ uz garāžu: Un tālāk atlika tikai first start (Kāds sanāca, tāds sanāca) - Šobrīdējais setups: Polini 70cc sport; Yasuni r red fortuna; Malossi e14; Stage6 taisnais/īsais kolektors; Malossi special X siksna; Malossi 82% lielā atspere; Polini adatgultnis 12x17x15 (ja kādam interesē); Stage6 C4 gultņi ar saļņikiem; Stock transmisija; Stock kloķvārpsta (maksimāli labā stāvoklī); Motoforce racing mājiņa ar lapiņām; Ngk svece; Str8 2 pakāpju paaugstinājums; Turpmākie plāni: Nomainīt aizmugurējo mizu (Jau pasūtīta); Kārtīgi noregulēt karbi; Nopirkt variatoru un sajūgu; Dabūt sp1 priekšējo disku; Dabūt sp1 onearm; Paldies, ka iegriezies šeit un izlasīji līdz beigām! droši gaidīšu jūsu ieteikumus, viedokļus.
 6. 2 points
  Panty

  Zip 98’

  Motors nav datora procesors! viņam vajadzīga darba temperatūra. Nav labi, ka tu brauc bez termostata un uzturi tik zemas temp.. palielināts nodilums, palielināts degvielas patēriņš.
 7. 2 points
  Ik_klavs

  Zip 98’

  Sveiki visiem, šodien zips tika pie labākas dzeses, īsumā ja ar nrg raģiku temperatūra bij pa šodeju velkot 70 grādi max tad tagad at stock katlu max 45-50. Radiators no 125cc piaggio Hexagon, 2gen bačoks un koso dačiks jauns. Kā ari yasuni R izpūtējs, šobrīd zips iet tiešām afigenna, priekš stocka. Purnu mētā no ručkas un ratā braukt ir nereāls kaifs, drīzumā arī jaudīgāks cilis būs. Bilde vel ar veco trubu un jauno dzeses sistēmu. Un bilde ar jasmīnu un dzesi. tad jau līdz nākamajam update.
 8. 2 points
  markussprie

  Aprilia SR50 2gen by markussprie

  Nu ko ta diena ir klat, viss ir salikts, saregulets var tik maukt rata! Regulet vedu pie xero, kas man loti ideali sareguleja karburatoru un transmisiju! Atlicis praktiski ir tikai nopirkt pagrieziena stiklinus, uzlikt pannu, tas ari ir viss, protams ir tur tie skrapejumi plastmasam, bet tas jau vairak uz nakoso sezonu, neplanoju sosezon krasot Ka ari protams, pec manam domam, jusu gaiditakais video: Uzrakstat kadus ieteikumus, ko varetu srkai mainit/uzlikt! Gribu dzirdet jusu viedokli Noteikti kad tikti iegadati jauni pagrieziena stiklini un uzlikta panna, uznemsu paris bildes iemetisu
 9. 2 points
  Nu ko detalas ir atnakusas Sis nedelas laika liekas kopa, un tik aida! Tatad kas tad isti atnaca Str8 sture Str8 plaukts mf isa rucka Tunr bremzu leveri Mf dzeses skivis Noteiktu dosu zinu kas ko ka, iemetisu bildes, ka ari protams bus video ratatatata
 10. 2 points
  Ik_klavs

  Zip 98’

  Tas bij diezgan slikts vakars, pēc frāzes “iedo izbraukt” manuālais čoks izdomāja ka negrib taisīties ciet, viņš bija pārāk trekns un svece arī nomira, skatos, ka zipu stumj no otra fomina gatves gala pēc tam ieliekot citu bija labāk. Tapēc viņš burbuļoja un gāja diezgan hujova, bet nu viss tiek labots un bīdās uz priekšu.
 11. 2 points
  kreekers

  Zip Fast rider 96' by kreekers

  Šodien tika ieķerta jauna Michelin aizmugurējā riepa
 12. 1 point
  kreekers

  Zip Fast rider 96' by kreekers

  Paldies!
 13. 1 point
  Ik_klavs

  Zip Fast rider 96' by kreekers

  Izskatās krietni labāk, veiksmi ar turpmākajiem plāniem
 14. 1 point
  xero

  Zip 98’

  redzot, kā viņš iet varu teikt tikai - regulē vēl
 15. 1 point
  Jankaa

  Piaggio Zip

  Paldies ka atgādināji Zipam dabūts yasuni R, pārrāvos, izšķaidiju lampu, visu sānu izsmērēju, bet tas jau salabots, un pārkrāsots, nopirku jaunu riepu, jaunus lokus trumulim! Kautkā tā, uzlikts hispeed polini variks vēl! Bildes iemetīšu kkad! Zipu jānoregulē!
 16. 1 point
  Daaaaavid

  Piaggio Zip

  Kas jauns te?
 17. 1 point
  Jankaa

  Zip 98’

  Veiksmi ar zipu
 18. 1 point
  Ik_klavs

  Zip 98’

  Paldies, kaut kad jāsabraukā
 19. 1 point
  kreekers

  Zip Fast rider 96' by kreekers

  Liels paldies!
 20. 1 point
  Daaavis

  Aprilia SR50R 2018

  Sveiki! Šoreiz ar ne tik skaistiem jaunumiem,bet kā ir tā nu ir Aizvakar braucot uz garāžu no lauku rajona,kur nav feins asfalts, parādijās dīvaina skaņa, turpināju braukt un pēc pavisam neilga laika pārlūza "FANTASTISKAIS" C16. Šoks bija liels,un nespēju noticēt savām acīm par to kas noticis Būtdams garāžās, kaimiņ džekiem uzjautāju kādu risinājumu un viņi man ieteica labu vietu kur varētu sametināt. Nākamajā rītā arī devos uz turieni,sametināja,varēja labāk, bet ir labi! Sametināja pa brīvu! Labprāt ar šo trubu novilktu šo sezonu,vissam vajadzētu būt labi. Viss ir salikts atpakaļ, izspūtējs skan kā skanēdams,viss kārtībā,un tika pačekota ieplūde, atkal nomainīta lapiņa vārstam,jo atkal bija sagrauzts gals,lkm būs jāpērk kāds labāks vārsts. Ir plāns uz ko jaudīgāku,bet par to varētu domāt uz nākamo sezonu, pagaidām ir labi kā ir! Čuguns tēma....
 21. 1 point
  xero

  Spams

  eu kas ir sikie
 22. 1 point
  *Sugar_fresh*

  Yamaha Aerox by matissg

  Helllo, baigais klusums šeit, bet atkal kas notiekās. Šodien no rīta atveda paciņu no https://www.scooter-attack.com, kaut vajadzēja jau būt pagāšnedēļ, bet sanāca kļūdīties ar adresi un nezinu kāpēc nebija pievienots telefona numurs Tad nu tika pasūtīs jauns : āķītis, vecais uzspūtāš. Jauna gaisa filtra kaste Starteris Manuāli čoki Ručkas Kurbuļa mehanisms, zvaigzne STAGE6 KICKSTART Ūdens pumpja rekomplets Stage 6 amīša paaugstinātājs Vēl visādi sīku, sveca, izspūtēja blīve, kurbulim atspere, eļļas pudele... Šodien jau paspēju noņemt plastmasas, samainīt starteri, sveci, aķīti un dabūts dūmā. Brālis Rīgā scooters.lv nopirka svečvadu, jāgaida tik kad atvedīs. Ja sanāks laiks rīt vajadzētu aizbraukt nopirkt antifrīzu, kā arī jaunus savilcējus trubām. Pa īsajiem vakariem mēģinās saskrūvēt, kad būšu ticis galā vēl ar mašīnu, lai var apdrošināt un izmest kādu līkumu pa pilsētu. Saliks un iemtīs varbūt arī kādu bildi, kā tagad izskatās.
 23. 1 point
  Ilvars Barkāns

  BlackLine AEROX by-ilvars.b

  Tad nu izdomāju uzmest virsū visas detaļas un paskatīties kā viss aptuveni izskatīsies Un itkā jau 1dien vai 2dien ir sarunāts, ka aizvedīšu karterus uz vīlēšanu pie meistara (izdomāju neriskēt un nemēgināt pats to darīt)
 24. -1 points
  chirka

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  Pērku gilera runner sp rāmi ar dokumentiem vai konstruktoru !! Obligāti jābūt parakstāmiem dokumentiem vai visi dokumenti 1. reģistrācijai. Piedāvājumus Whatsapp/sms Nr 26255515
 25. -1 points
  Marks.

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Viss 100 euro, 28876765 https://prnt.sc/t3raw7
×