Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 12/22/2019 in all areas

 1. 7 points
  Loggit

  Piaggio Zip by Loggit

  čau, saliku, izbraucu, ahujel, noliku atpakļ Nedomāju ka tas noname cilis tā ies, bet tomēr selettra dod savu. Tagad gaidu pasūtīto īso ručku un mašīnītes, tad visdrīzāk pieķeršos plastikām. Tās reti kad uzlikšu bet still. Nokŗasoju vario vāku, iemetīšu pēc tam kā izskatas virsū. Tas tāpat ir stanta aparāts, tāpēc iefleksētās vietas nemaz necentos taisīt Sorry not sorry.
 2. 6 points
  Loggit

  Piaggio Zip by Loggit

  Čau, sev uz ziemassvētkiem nopirku jaunu mopēdu, pienāca laiks jaunai nodaļai, jo savu Gileru ikdienā braucu gaužām maz, īsti nezinu kāpēc, laikam jau negribējās atstāt vairs nekur uz ielas dēļ visiem bling blingiem, akurāto krāsojumu utt. + selettra ar doppler kloķeni bija shady shit, bet sezonu nobraucu bez bēdas un nolēmu dot iespēju kādam citam turpināt viņas stāstu, ceru ka viņa nepazudīs un netiks nopista, jo viņai ir liela sentimentāla vērtība. Tad nu jauno mopēdu taisu sev priekš ikdienas, zinot mani tas īsti nenotiks, bet nu tad jau redzēs. Ieguvu es viņu ļooooooti bēdīgā stāvoklī, priecēja vienīgi tas ka ir dokumenti un vienīgā lieta kura ir pieskatīta ir motors. Defekti kad sāņēmu: Beigta priekšas dakša, beigts pakaļas amis, beigti karteru sailentbloki, neeksistējošas priekšējās bremzes, nav atslēgu, visas plastmasas (cik nu viņu tur bija) bēdīgā stāvoklī. No plusiem: Labs, nesabuktēts Top perf izpūtējs, tiešām svaigs Jasil kloķis , jauns karburātors, garais reduktors, filtriņš arī bij neslikts. Pravodka par brīnumu bija normālā stāvoklī, arī visa aizdedze, tākā man tā nebūs nepieciešama to uzreiz norāvu nost Nopirku: Jaunu dakšu, plauktu, sporta stūri, vēlvienu plastiku setu, MHR variku, jaunus sailentblokus, iemainiju detaļas kas mētājās pret 70cc noname, vākam buksi, jaunas dzeses plastikas, visu bremzēm, bremžu mašīnītes (nav vēl atnākušas), īso ručku jaunu. Sāku krāmēties ap motoru: Sadarbībā ar viprotāja kungu uztaisija pāreju selettrai priekš gaisa dzeses veņķika, kurš centŗējas gan uz selettras, kas un fēna- lai nerodas vibrācijas un viss būtu pa fenšuj Tad ķeros pie disku rāmja, stūres, dakšas suportu utt krāsošanas: Uzpulēta kantīte, nespīdēja kā gribētos, bet man patīk! Krāsa man nenormāli patīk, smukākā kādu esmu krāsojis. (Tiem kam rodas jautājums: Man ir pašam sava krāsotava, ar to nodarbojos jau kādu laiku) Khem Khem- @starline_customs IG. Šim manam mopēdam uz tiiiiik ļoti neiespringu, taisiju kā man patīk, lai nebūtu žēl braukāties. Varbūt ir pa kādam kasjakam, kuru citi nepamanīs bet kopumā iznāca perfekti. Būs sterils stant aparāts. Pa šo laiku jau esmu uzlicis stūri, dakšu priekšas disku suportu utt. Bet neesmu sabildējis, gaidu jau otro nedēļu sailentblokus lai var iecelt motou, uztaisīt first start, un nobildēt pagaidu kopskatu kamēr atnāks atlikušās detaļas. Plānos ir nokrāsot divus plastiku setus, vienu matētu salona krāsā- Stantam lai var apbružāt, un otru komplektu max skaistu, neesmu izdomājis krāsu shēmu bet tas taps. Laika ir nu ļooooti maz, ir tik daudz projektu uz šo brīdi kad nu ir kā ir ar to celšanu. Stay tuned, paldies ka izlasiji Centīšos vairāk sākt bildēt visu procesu, kaut kā pagaidām grūti ar to iet
 3. 5 points
  Ik_klavs

  Zip 98’

  Yooo, ja kādam vel interesē zipa stāsts. Tākā ziemassvētki ir dāvināšanas laiks, tad nu zips tika pie pāris lietiņām •dr evo 70cc •polini 90 •īsā ručka •Hp2 kolektors •Hp2 mājiņa ar karbona lapiņām •jauns amortiņš aizmugurē Pa vienu nakti visu smuki saliku, izbraucu, iet tīri okey, tagad jāgaida siltāks laiks un jānoregulē, jāizpīpē kuru no visiem filtriem likt, jo ir runner filtra kaste mazā, polini 90, un noname sporta filtrs, prasās arī uzlikt 17,5 karbi un ņiprāku izpūtēju. pagaidām tas arī viss.
 4. 4 points
  Growsmile

  Stunt topiks

 5. 4 points
  Silinsh

  Piaggio Zip

  Piedod atvaino,bet izskatās pēc mēsla.
 6. 3 points
  DEIVILO

  Piaggio NTT 1995

  Sen nav bijis updeits, tāka ielikšu tagadējo progressu, lai nestāv tukšs topiks. Strītreiss gāja diezgan apmierinoši, bet uzradās iespēja, tāka karteri, cilis, kloķis, visa ieplūde devās uz citiem medību laukiem. Pa šo laiku ir iepirktas lielākā daļa no detaļām. Pieņēmu lēmumu pāriet uz trigena diskiem, since viņiem nāk lielāki bremžu diski, supporti un priekš šī setupa vajadzēs normālas bremzes. Nākamais- karteri Karteri vīlēti priekš polini evo, bet kvalitāte īpaši neapmierināja, tāka pa brīvdienām jau piestrādāju pie agresīvāka flowa un lējumu vietu pielīdzināšanas. (bildes no gala rezultāta nav)(fočēts pirms) Nākamais- cilindrs (saņēmu pirms sāku vīlēt) MK1 sport pro (pilnīgi jauns) Padzirdēts viskautkas labs par mk1, tāka izdomāju, ka būs vien jāmeklē un jāķer ciet. Tiesa gan, ka lūkas nav 1:1 ar polini evo, bet tad jau redzēs cik ļoti novērtēšu cilindra resursu un vai beigās vīlēšu. Tikko tika pasūtīta arī full Polini ieplūde, tāka gaidam nākamo postu ar saliktu motoru. Zinot Polini, tas nebūs tik drīz. Tuvākajos plānos iekļaujas pravodkas uztīšana (ir jau atnākusi paciņa ar lediem), mopēda nokrāsošana un sīkumu sapirkšana (gultņi, supports,...) Cya
 7. 3 points
  Kostja

  Aprilia SR50 3Gen By Kostiks

  Mini update. Pēdējā laikā brīvā laika daudz, taču viss apstājās pie līdzekļu un detaļu trūkuma. Šonedēļ tika pasūtīta jauna Kloķvārpsta un filtrs, cerams, ka Janvāra pirmajās nedēļās atnāks un varēs sākt likt kopā . Vecais stage 6 filtrs uz sezonas beigām sāka laist cauri nevēlamus gružus, laikam pēc izmazgāšanas ar benzīnu(Lai gan zināju, ka nav ieteicams), tā vietā paņēmu Polini 90 grādīgo filtru, jo S6 filtrs bez aizmugurējā dubļu sarga atspiedās pret riepu, bija paštaisīta duplene, bet no vibrācījas sāka lūzt uz pusēm, būs kaut kas jādomā vietā. Filtrs licis par sevi manīt, no sākuma nepamanīju, bet pulējot virzuli bija redzami smilšu graudu nospiedumi, tas pats arī uz galvas. Brīvdienās sanāca mazliet pafrēzēt karterus un ''Izpulēt'' izplūdi, cik nu ar saviem trūcīgajiem instrumentiem varēju, tik izdarīju. (Cerams, ka kaut kas mainīsies, ja ne labāk, tad vismaz savādāk. ) 2019.g. sezonas beigās sāka lagot rolleris, pie viena izdomāju iečekot, kas notiek ar aizdedzi, protams, gandrīz visi vadi kaut kur pārrīvēti, citur skarās kopā u.t.t, Šodien visu salodēju pa jaunam, cerams, ka tagad viss būs ok. Pamēģinās SKF C4 Polimēra gultņus, tad jau redzēs, kā kalpos.
 8. 3 points
  m.adamovics

  NRG MC1 turpinājums

  Šodien nrg tika līdz galam salikts un , tika pie pirmā degvielas sūciena. šoreiz liku visu kautcik lēnām , jo vienmēr visu daru ātri , un viss sanāk greizi ... bet vismaz tagad viss itkā turās pozitīvi kā arī piebeidzu ar stūri un arī tika uzstādīts temperatūras dačiks (tam vieta pēctam būs nomainīta) un pēdējais ko izdarīju , nummuru pieliku uz ātro Uz doto brīdi vēderā nrg ir : •Stage6 StreetRace 70cc (modificēts) •Malossi RHQ kloķvārpsta •Italkit aizdedze •Yasuni C16 izspūtējs •Stage6 Oversize variātors •Stage6 MK II sajūgs •CNC zvans •Stage6 bando siksna •Dellorto 21mm karburātors •Malossi e13 filtrs •Taisnais kolektors Laiks rādīs - kādi update būs vēlāk
 9. 2 points
  Weedzz

  '95 Yamaha CW 50 by Weedzz

  Čau, pēc iepriekšējā posta tika uzlikti paneļi un nedaudz pabraukāts, tālu nekur netika braukāts jo mopēds vēl nebija reģistrēts.. Bw's nesagādāja nekādas problēmas, jo ar to netika īpaši braukāts. Pa šo laiku ir iegādātas pāris detaļas prieks Bw's: aerox dakša, aerox priekšējā brmžu sistēma, 2gena diski. Pāris dienas atpakaļ pasūtiju detaļas no attacka un tagad gaidu kamēr tās atnāks līdz manīm. Šodien tika izcelts motors un sāku to jaukt ārā, kā arī pielaikoju 2gena disku. Pašlaik gaidu kamēr atnāks detaļas un varēs turpināt darbus.
 10. 2 points
  mertjins

  Piaggio Zip

  mini up! šorīt no racing-planet pasūtīts stiprinājums izpūtējam un no scooter-zone pasūtīti daži sīkumi! un vēl izpūtēju iededzināju,atliek vēl nopūst ar karstumizturīgo laku
 11. 1 point
  mertjins

  Piaggio Zip

  yo forumieši viss sākās ar to ka 2017.gada 10.septembrī iegādājos full stock zipu ar mazu nobraukumu (bildes nav kad pirku) ar stocku braucu pilnu gadu, bet pienāca diena ko negaidīju, rolleris stāvēja garāžā,bet teicu lai izstumj ārā, tas nebija ārā un domāju ka piemirsa izstumt, atverot garāžu, ieraudzīju ko negaidītu, rollerim saplēsta grīdiņa un priekša ar plaisām.Ātri vien man pateica ka sīkais brālis sienā iebraucis. Dusmīgs nebiju, toties grīdu uzsauca jaunu,priekšu atstāju jo nebija tik ļoti saplaisāta lai pirktu jaunu. Tad jau sāku tūnēt,no S-A.com pasūtiju s6 pro replicu, tāds nobraucu 3 mēnešus un tad nopirku jaunu cilindru DR evo, paši ar draugu un sencīša palīdzību uzlikām cilindru, cilindru iebraukāju un gāja pieklājīgi nākamais iegādājos multivaru un polini švammi priekš gaisa kastes. tagadēja rollera izskats tagad rollers iet 90 pēc spidomtera,plāni lieli, tagad transmisijā atsperes , sajūgu un karburatoru ar sportu filtru.
 12. 1 point
  Ķiršu_F12

  Piaggio Typhoon 04' 2k19

  Sveiki skūteristi! 5. Jūlijā iegādājos savu otro skūteri, Piaggio typhoon, par sakarīgu pesso Noilgojos pēc skrūvēšanas tapēc uztaisiju otro topiku. Pēc vizuālā ir gandrīz ideāls, tikai dažas mazas skrambas kas varētu pazust pēc pulēšanas Plāns ir uztaisīt ļoti sterilu tph kas varētu mani pārvietot bez mazākās problēmas uz skolu. Motors: Paši karteri ir hp2 ac ar disku bremzem un iekšā stāv: mhr variātors Lielā zilā atspere Mazās stage6 orandžās Karbona lapiņas Polini gaisa filtrs Dellorto 21mm phbg karbis ar pull n twist choku 70cc Dr.evo cilindrs ar jaunu virzuli un gredzeniem Leovince zx handmade izpūtēju Vizuāli: Aprilia 3gen diski Buzzeti sāna kājiņa TopPreformace priekšējais bremžu disks Defekti: Caura bāka(augšā) Nestrādā spidometrs Švaks akumulātors Nedaudz pārgriež motors Padilusi siksna Nav nokrāsots aizmugurējais 3gen disks.
 13. 1 point
  m.adamovics

  Aprilia SR50 3Gen By Kostiks

  Veiksmīti Tev , jacer kad nepabirs
 14. 1 point
  m.adamovics

  NRG MC1 turpinājums

  hromētu stūri melna kautkā neizcelsies .
 15. 1 point
  SPOKSzip

  Spams

  Nu vairāk jau mainās interese, spriežu pēc sevis, tagad man 2t taburetes vairs neinteresē, vairs nav tas... Un tā ir ne tikai man, bet citiem arī. Lielākajai daļai mopēdi bija kā pārvietošanāš līdzekļi, paralēli tam par tiem veidoja topicus (parādi savu braucamo sadaļā). Tikai un vienīgi īstiem mopēdu un mototenikas faniem tā ir sirds lieta un viņi ar to nodarbojas neskatoties uz savu vecumu.
 16. 1 point
  ArtursOG

  NRG MC1 turpinājums

  da nē, ir safe melnu plauktu ar stūri un būs gerai
 17. 1 point
  m.adamovics

  Piaggio NTT 1995

  Viss jau diezgan forši tikai , ja mans mopēds ir salikts , tad tavam būtu itkā jāstāv blakus bet nu labi , ganjau kad viss saies gludi , un bez aizsķeršanām. Aizmirsi piebilst ko taisies darīt ar karteriem - vai arī jau pārdomāji ?
 18. 1 point
  Loggit

  NRG MC1 turpinājums

  Dubļiniekam nav ne vainas
 19. 1 point
  DEIVILO

  Piaggio Zip by Loggit

  Veiksmi uzcelt tik skaistu kā gileru gaidu gala iznākumu
 20. 1 point
  m.adamovics

  Piaggio Zip by Loggit

  waaau , izskatas smuki , veiksmi
 21. 1 point
  xero

  Spams

  cik tie vecie vispār ir palikuši? sāk nepatikt reāli te uzturēties, lasot cik arvien tupāki paliek sīkie. sori nesori satura jau vairs nav. ir klusums un pāris ieraksti ar augstu autisma līmeni. lasīt te vairs tiešām nav ko.
 22. 1 point
  xero

  Piaggio NRG mc¹ 1996

  šī īsti nesākusies sezona ir noslēgta, rolleris atkal pa plauktiem, [censored] atradu vēl jokus no laika, kad rūca apnika man tas viss puskļinītais motors, tāpēc setupu izpārdevu, atstājot tikai izpūtēju un ieplūdi. uz nākamo sezonu jauns cilindrs, kloķene, transmisija kā minimums. un protams kaudze ar sīkumiem. atradu arī karstumizturīgo laku, būs jāmēģina vēlreiz uzpindzelēt izpūtēju. saraksts provizoriski skaidrs, tagad tik šancēt
 23. 1 point
  Chuchel1

  Aprilia sr50 Gen 1

  Sveika tauta , gens kadu laicinju jau majas atgriezies no xero garage svaigi parlasits un salikts . Teikšu godigi esmu apmierinats ar gala rezultātu un kā šobrid iet .Nācās iziet visadiem brinumiem cauri ,bet nu beigas viss chotka , paldies user xero par padarito darbu ,paldies scooteroutlet par daljām un atieksmi . Tagadejais setup Stage 6 racing cilis ar 0,5 squish Mallosi RHQ 12mm La fluria rossa transmisija Mallosi mhr reduktors pilns sets kā ari reduktora vāks Stage 6 mk2 sajugs ar sarkanajam virsu Mallosi Team2 stabule 21 be karbis polini 90 air polini vario vāks Laiks radis kas un ka bet velk uz mhr aizdedzi
 24. 1 point
  Endy

  Spams

  Neliels ieskats kā Ventspilī mācās stuntot
 25. 1 point
  mertjins

  Stunt topiks

  stuntbars izglaba
×